Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, the_secret napisał(a):

nie zgrywaj się i napisz, nie każdy ma tvn

Notoryczne przerywanie w trzecim słowie wypowiadanego zdania, pytania typu:

PK: czy jest Pan za wyjściem z UE?

SM: nie jestem w tym momencie absolutnie za wyjściem z UE.

PK: a hipotetycznie np. za x lat byłby Pan za wyjściem z Unii?

SM: tak jak mówiłem nie jestem w tym momencie za wyjściem z Unii, nie umiem odpowiedzieć co będzie za x lat.

PK: rozumiem, czyli nie jest Pan za wyjściem z Unii...

to chyba nic szokującego w mediach głównego ścieku :) 

ALE

Na odpowiedź Mentzena że nie zamierza stanąć po żadnej ze stron w konflikcie Palestyna - Izrael ponieważ obie strony nawzajem się mordują a Izrael właśnie bombarduje miasto w którym znajduje się milion dzieci Kraśko zareagował dosłownie z pianą w pysku oznajmiając że faktycznymi winnymi w tym konflikcie są terroryści Hamasu a Izrael nie popełnia żadnych zbrodni w przeciwieństwie do drugiej strony (wspomniał jeszcze że był on tam 20 lat temu i wie jak na prawdę jest) po paru chwilach jego żenującego wywodu dostał chyba przykaz do ucha żeby uciąć ten temat.

Nie przytoczę jeszcze dokładnie co mówił więcej ale dla mnie osobiście wypowiedzenie takich słów, z taką zapalczywością to skandal i dawno nie widziałem czegoś takiego w tv ale każdy może mieć swoje zdanie.

Edit: Jeszcze na stwierdzenie że nie mamy dobrych relacji z Izraelem Kraśko prawie wstał z krzesła z oburzenia że przecież mamy BARDZO DOBRE relacje!

BARDZO DOBRE RELACJE !!!! 

57 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Komu byś przyznał rację w tej rozmowie?

Oczywiście że Mentzenowi, tu nawet nie ma czego bronić jeśli chodzi o tego marnego ,,dziennikarza''

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Sewer napisał(a):

Notoryczne przerywanie w trzecim słowie wypowiadanego zdania, pytania typu:

PK: czy jest Pan za wyjściem z UE?

SM: nie jestem w tym momencie absolutnie za wyjściem z UE.

PK: a hipotetycznie np. za x lat byłby Pan za wyjściem z Unii?

SM: tak jak mówiłem nie jestem w tym momencie za wyjściem z Unii, nie umiem odpowiedzieć co będzie za x lat.

PK: rozumiem, czyli nie jest Pan za wyjściem z Unii...

to chyba nic szokującego w mediach głównego ścieku :) 

ALE

Na odpowiedź Mentzena że nie zamierza stanąć po żadnej ze stron w konflikcie Palestyna - Izrael ponieważ obie strony nawzajem się mordują a Izrael właśnie bombarduje miasto w którym znajduje się milion dzieci Kraśko zareagował dosłownie z pianą w pysku oznajmiając że faktycznymi winnymi w tym konflikcie są terroryści Hamasu a Izrael nie popełnia żadnych zbrodni w przeciwieństwie do drugiej strony (wspomniał jeszcze że był on tam 20 lat temu i wie jak na prawdę jest) po paru chwilach jego żenującego wywodu dostał chyba przykaz do ucha żeby uciąć ten temat.

Nie przytoczę jeszcze dokładnie co mówił więcej ale dla mnie osobiście wypowiedzenie takich słów, z taką zapalczywością to skandal i dawno nie widziałem czegoś takiego w tv ale każdy może mieć swoje zdanie.

Edit: Jeszcze na stwierdzenie że nie mamy dobrych relacji z Izraelem Kraśko prawie wstał z krzesła z oburzenia że przecież mamy BARDZO DOBRE relacje!

 

Oczywiście że Mentzenowi, tu nawet nie ma czego bronić jeśli chodzi o tego marnego ,,dziennikarza''

@fluber Sławek nie przekonał. Nie oglądał całego materiału, ale jestem ciekaw odbioru innych osób.

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pablo81 napisał(a):

@fluber Sławek nie przekonał. Nie oglądał całego materiału, ale jestem ciekaw odbioru innych osób.

Ja bym się w ogóle nie skupiał tutaj na Mentzenie tylko na słowach Kraśki, skandalicznych

Cytat

To jest jednak niesamowite, jak tzw. polska elita intelektualna potrafi w jednym miesiącu płakać na "Zielonej granicy" i uzasadniać wyższą koniecznością ostrzeliwanie szkół oraz odcinanie prądu w szpitalach. I nie widzieć w tym żadnej sprzeczności.

Obrzydliwi ludzie, po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RappaR napisał(a):

Ja nie jestem fanem Mentzena. Ale tutaj mówił absolutnie słusznie.

Trzeba być pierdolnym nazistą, by popierać to co robi teraz Izreael

albo żydem, albo chociaż żydopsyhofanem 😋

6 godzin temu, josephnba napisał(a):

Co to jest? 

Syn chciał zakładać ale po tym jak kolejni pedo objawiają się na YT trochę czuję obawę 

sluszna obawa, wyobraź sobie miejsce gdzie Julek moze miec jakies uprawnienia😱 mega sodomya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Sewer napisał(a):

Ja bym się w ogóle nie skupiał tutaj na Mentzenie tylko na słowach Kraśki, skandalicznych

Kraśko wyglądał jakby był zaskoczony i mu się nagle skończyły pytania, gdy Mentzen powiedział, że nie będzie się opowiadał za żadną ze stron bo obie są zbrodnicze. Trochę to dziwne, gdyż Boska w Kawie na ławę wygłosił dokładnie takie same stanowisko. Kraśko zaczął chyba improwizować i wyszedł na strasznego barana. TVN ze względu na amerykańskich właścicieli jest mocno pro Izraelski i chyba tak mocno się na to stanowisko zafiksowali, że zapomnieli o jakimkolwiek innym punkcie widzenia. 

Może nie za dużo oglądam Mentzena ale zwykle jest luźny lub chociaż opanowany a wczoraj od początku był wkurwiony na maksa. Bez kamer to by Kreśce w łeb wylutował już za ten materiał wprowadzający do rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Resortowe dziecko komuny.

Twojemu koledze się podobał. To Mentzen go nie przekonał.

Linkę te "resortowe dzieci komuny" 

Każdego praktycznie można pod to podkleic 

Wszakże jakby nie było rodzic każdego z nas robił karierę w PRL 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.