Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, mayor napisał(a):

Nie wiem gdzie tam widzisz przechwalanie się uprawianiem seksu., Nawet narracja w  tym tekście nie jest pierwszoosobowa., Porównanie do Twoich relacji z ruchania Kolumbijek mocno chybione, poszukaj czegoś lepszego, albo się napij bo to Ci najlepiej wychodzi i łapy się nie będą trzęsły 

Jak nie masz 500 dolarów, to nie rzucaj tekstami, które przerastają Twoje możliwości finansowe.

Picie do 60 strasznie zniszczyło Twój organizm. Pewnie z niewydolności wątroby nie potrafisz już nawet zrobić głupich 50 pompek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał(a):

 

Czy uważasz, że kobiecy punkt widzenia traktowany jest w społeczeństwie priorytetowo, a mężczyźni traktowani są w nim nieuczciwie?

Odpowiedziałem na jedno Twoje pytanie, odpowiedz na jedno moje pytanie.

Jak nie jesteś w stanie na trzeźwo, napij się i wtedy mnie oznacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał(a):

Odpowiedziałem na jedno Twoje pytanie, odpowiedz na jedno moje pytanie.

Jak nie jesteś w stanie na trzeźwo, napij się i wtedy mnie oznacz

Pytania były pro forma. Przejdę do sedna.

Cały czas tu skamlesz, że zdanie kobiet traktowane jest w społeczeństwie priorytetowo, a mężczyźni traktowani są nieuczciwie. Są to założenia maskulinizmu, który nazywany jest odwrotnością feminizmu.

Polajkowales post Koelner, w którym napisal, że feministki to kobiety, które nie mogąc znaleźć faceta, zostają lesbijkami, ale i tu nie udaje im się nikogo znaleźć i dlatego zostają feministkami.

Koelner odpisał, że podobnie jest w odwróconej sytuacji - makulinisci to faceci, którzy nie mogąc znaleźć partnerki, zostają gejami, a kiedy nie znajdą partnera zostają maskulinistami.

Więc jako makulinista, napisz mi jak było na drugim, gejowskim etapie?

I ważne są oba pytania, bo odpowiedz na drugie definiuje kontekst odpowiedzi na pierwsze. Więc daruj manipulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał(a):

Pytania były pro forma. Przejdę do sedna.

Cały czas tu skamlesz, że zdanie kobiet traktowane jest w społeczeństwie priorytetowo, a mężczyźni traktowani są nieuczciwie. Są to założenia maskulinizmu, który nazywany jest odwrotnością feminizmu.

Polajkowales post Koelner, w którym napisal, że feministki to kobiety, które nie mogąc znaleźć faceta, zostają lesbijkami, ale i tu nie udaje im się nikogo znaleźć i dlatego zostają feministkami.

Koelner odpisał, że podobnie jest w odwróconej sytuacji - makulinisci to faceci, którzy nie mogąc znaleźć partnerki, zostają gejami, a kiedy nie znajdą partnera zostają maskulinistami.

Więc jako makulinista, napisz mi jak było na drugim, gejowskim etapie?

I ważne są oba pytania, bo odpowiedz na drugie definiuje kontekst odpowiedzi na pierwsze. Więc daruj manipulacje.

Jak już sam sobie odpowiedziałeś na poprzednie pytania, to i na to dasz sobie radę

Wierzę w Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pablo81 napisał(a):

No słabo pewnie bylo, bo zostałeś maskulinistą :(

 

Widzisz, sam sobie na wszystko odpowiedziałeś!

Nie wiem jak skąd posiadłeś konieczną wiedzę, jakbym miał obstawiać, to z autopsji

A jak chcesz wrócić do dyskusji, to napisz jak odpowiesz mi na moje pytanie

Jak nie potrafisz na trzeźwo, walnij sobie flachę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RappaR napisał(a):

Widzisz, sam sobie na wszystko odpowiedziałeś!

Nie wiem jak skąd posiadłeś konieczną wiedzę, jakbym miał obstawiać, to z autopsji

A jak chcesz wrócić do dyskusji, to napisz jak odpowiesz mi na moje pytanie

Jak nie potrafisz na trzeźwo, walnij sobie flachę 

Sam odpowiedziałeś na oba pytania. Na pierwsze - cytując mój post przed chwilą, na drugie - pisząc wcześniej ze sto postów o tym, jak to kobiety są w uprzywilejowanej pozycji, a mężczyźni traktowani są nieuczciwie.

Tylko na ostatnie nie odpowiedziałeś :(

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, josephnba napisał(a):

Nie ilość a jakość 

 

To

Dlatego właśnie jesteś tak kiepski w łóżku i w dyskusji 

I piszę to ktoś kto nawet nie ogarnał co to są ujemne stopy procentowe Oraz że wg GUSU mieszkań w budowie jest ok 33% mniej niż rok temu a pozwoleń już prawie 50% mniej..

A jakos nie przeszkadza ci się wypowiadać głipot za każdym razem w temacie mieszkaniowym. 

Naprawdę jak ktoś nie ogarnia co to sa ujemne stopy procentowe to jesteś ostatnią osobą do mówienia o jakości dyskusji

Jakie to forum było sensowne jak wraz z innymi osobami miałeś bana na pisanie

To ,że zaniżasz poziom dyskusji to oczywiste ale to ,ze ostatnio nie ogarniasz nawet podstaw tego o czym piszesz to juz wyższy lewel indolencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Sam odpowiedziałeś na oba pytania. Na pierwsze - cytując mój post przed chwilą, na drugie - pisząc wcześniej ze sto postów o tym, jak to kobiety są w uprzywilejowanej pozycji, a mężczyźni traktowani są nieuczciwie.

Tylko na ostatnie nie odpowiedziałeś :(

 

10 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Sam odpowiedziałeś na oba pytania. Na pierwsze - cytując mój post przed chwilą, na drugie - pisząc wcześniej ze sto postów o tym, jak to kobiety są w uprzywilejowanej pozycji, a mężczyźni traktowani są nieuczciwie.

Tylko na ostatnie nie odpowiedziałeś :(

To rozmawiaj dalej sam ze sobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, ely3 napisał(a):

I piszę to ktoś kto nawet nie ogarnał co to są ujemne stopy procentowe Oraz że wg GUSU mieszkań w budowie jest ok 33% mniej niż rok temu a pozwoleń już prawie 50% mniej..

A jakos nie przeszkadza ci się wypowiadać głipot za każdym razem w temacie mieszkaniowym. 

Naprawdę jak ktoś nie ogarnia co to sa ujemne stopy procentowe to jesteś ostatnią osobą do mówienia o jakości dyskusji

Jakie to forum było sensowne jak wraz z innymi osobami miałeś bana na pisanie

To ,że zaniżasz poziom dyskusji to oczywiste ale to ,ze ostatnio nie ogarniasz nawet podstaw tego o czym piszesz to juz wyższy lewel indolencji

Dzięki tato 

Nigdy nie twierdziłem że znam się na gospodarce czy też rynku mieszkaniowym 

Napisałem tylko że tu gdzie mieszkam spadku nie widać i tyle 

W mojej najbliższej okolicy rośnie 5 osiedli po kilkaset mieszkań każde 

Wiem że masz nieskrywaną przyjemność z jechania po mnie ale jak już kilka razy wspominałem w c***u to mam bo opinia randoma z internetu znaczy dla mnie mniej więcej tyle ile to jak rzadką kupę zrobił wczoraj kot sąsiadki 

I napisałbym spierdalaj ale znów mi dasz bana 

Jesteś modem a nie wyrocznią jaśnie wielmożny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, josephnba napisał(a):

Dzięki tato 

Nigdy nie twierdziłem że znam się na gospodarce czy też rynku mieszkaniowym 

Napisałem tylko że tu gdzie mieszkam spadku nie widać i tyle 

W mojej najbliższej okolicy rośnie 5 osiedli po kilkaset mieszkań każde 

Wiem że masz nieskrywaną przyjemność z jechania po mnie ale jak już kilka razy wspominałem w c***u to mam bo opinia randoma z internetu znaczy dla mnie mniej więcej tyle ile to jak rzadką kupę zrobił wczoraj kot sąsiadki 

I napisałbym spierdalaj ale znów mi dasz bana 

Jesteś modem a nie wyrocznią jaśnie wielmożny 

Wiesz co to ja za Ciebie napiszę:

Spierdalaj Joseph - jesteś niegrzecznym niewychowanym chamem, który wścieka się gdy ktoś mu o tym powie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Sebastian napisał(a):

Wiesz co to ja za Ciebie napiszę:

Spierdalaj Joseph - jesteś niegrzecznym niewychowanym chamem, który wścieka się gdy ktoś mu o tym powie. 

Spoko Seba, a że jestem miły to też coś ci poradzę 

Nie zapomnij zagłosować na konfederację i pamiętaj co o każdym jej wyborcy sądzę 

 

A żeby nawiązać do tego co mnie to obchodzi to sąsiadka wczoraj skarżyła się żonie że Lusia ma biegunkę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, josephnba napisał(a):

Spoko Seba, a że jestem miły to też coś ci poradzę 

Nie zapomnij zagłosować na konfederację i pamiętaj co o każdym jej wyborcy sądzę 

 

A żeby nawiązać do tego co mnie to obchodzi to sąsiadka wczoraj skarżyła się żonie że Lusia ma biegunkę 

Serdecznie pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał(a):

czuć że wybory się zbliżają

klimat jakiś taki milszy na forumku ❤️ 

 

@Pablo81 zajebistą pułapkę na Rappara zastawiłeś! Propsy! Sidła że hoho! xD

Równouprawnienie, morda!

Feministki - niespełnione lesby.

Maskulinisci - byli geje.

Julek approved przez lajka, ziomeczku xD xD xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.