Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, jack napisał(a):

jprd o czym ty bredzisz? 

Czyli Himmler to ma być Lewica. A Hitler to PIS.

Hitler był gorszy niż Himmler.

I ty nie zagłosujesz na Lewicę (Himmlera) tylko na PIS (Hitlera) bo:

🙃 

Widać nie tylko o polityce mało wieś ale i o historii

Hitler był twarzą ale rękoma był himmler i jego świta 

Gdybym miał obiektywnie wskazać który był gorsza szmatą, wybrałbym HH bez wahania 

 

1 minutę temu, RappaR napisał(a):

I co tutaj mam sobie wyobrażać? 

Napisałem, że Petru jest zły, a nie że jest głupi,

Mentzen jest dziecinny i nie ma żadnych poglądów i wiedzy merytorycznej poza kopiowaniem hasełek z memów

 

 

 

I filmów 

Rysiek na wolnym jest słabiutki przez co dorobił się opinii człowieka mema 

Nigdy nie twierdziłem że jest tak głupi jak się wypowiada 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, RappaR napisał(a):

 

Czyli to Twoja działka. To Ty uprawiasz seks z kobietami z osteoporozą i się tym chwalisz na forum

Stąd u Ciebie taka zawiść do innych, całe życie przegrałeś pijąc do 60, zniszczyłeś sobie zdrowie i piszesz smuty jak to zazdrościsz Fluberowi willi czy też płaczesz, że w USA każdy miał Ciebie za marną pijaczynę, którą jesteś i musiałeś dlatego wrócić do Polski

Stanowisz piękną antyreklamę alkoholu - jak to stary pijak na forum pisze ile przegrał i zniszczył w swoim życiu przez alkohol 

Znajdź, albo poproś @flubera żeby znalazł post na forum, w którym się chwaliłem uprawianiem seksu , i daje $500 na Caritas,. Ewentualnie znajdź kogokolwiek , kto mnie widział pijanego w US do dołożę drugie 500.,Nie uważam mojego życia za przegrane, przeciwnie nie mogę narzekać, nawet jakbym miał jutro umrzeć to i tak nie miał bym powodów do narzekania .,Fluberowi nie zazdroszczę ani willi ,ani rodziny, te 300 metrów zamieniłbym na kawalerkę w NY , bez mrugnięcia., A jak już kiedyś wspominałem niepotrzebne się wysilasz, żeby mnie obrazić ,bo nie jesteś w stanie tego osiągnąć.,Po prostu brzydzę się pijaczynami, bez względu na to jakie mają dyplomy, ukończone szkoły, zajmowane stanowiska dla mnie są zerem, odpadem ,których miejsce jest w rynsztoku, .Taki śmieć nie ma możliwości mnie obrazić, dlatego lepiej idź się napić i napisz jeszcze jakieś ciekawe wypociny o swoich międzynarodowych osiągnięciach w ruchaniu przy gromkich oklaskach publiczności 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, josephnba napisał(a):

Widać nie tylko o polityce mało wieś ale i o historii

Hitler był twarzą ale rękoma był himmler i jego świta 

Gdybym miał obiektywnie wskazać który był gorsza szmatą, wybrałbym HH bez wahania 

Ty za to nawet czytać ze zrozumieniem nie umiesz. 

O tym kto jest gorszy pisał Rappar a ja tylko cytowałem jego nielogiczne wysrywy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Koelner napisał(a):

to zgadzam się 

Maskulinizm (od łac. masculinus  męski) – szereg ruchów społecznych i politycznych oraz ideologii, które łączy wspólny cel, jakim jest zdefiniowanie, uzyskanie i utrzymywanie równości płci pod względem społecznym, politycznym i ekonomicznym[1]. Maskuliniści przyjmują stanowisko, że w społeczeństwie priorytetowo traktuje się kobiecy punkt widzenia oraz że mężczyźni są w nim traktowani nieuczciwie[2]. Maskulinizm bywa skrótowo nazywany odwrotnością feminizmu (ang. reversal of feminism)[3].

 

Tu jest definicja i trochę mi się w nią @RappaR wpisuje, który polajkowal twój post o lesbijkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, karl napisał(a):

Z tabeli (dalej nie patrzyłem nie mam czasu za bardzo) wynika, że mają trzeci najgorszy program na równi z KO, PiSem i PSLem. No rzeczywiście nie wyglądają  źle..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.09.2023 o 17:43, mayor napisał(a):

Te badania to można sobie wsadzić tam ,gdzie księża z Dąbrowy lubią wsadzać .,Nie wiem czy zdarzyło Ci się być w związku z kobietami, które przechodzą menopauzę, ale to jest teksańska  masakra piłą łańcuchową. 69 razy to w tygodniu za mało, nie w roku

 

5 minut temu, mayor napisał(a):

Znajdź, albo poproś @flubera żeby znalazł post na forum, w którym się chwaliłem uprawianiem seksu , i daje $500 na Caritas

No to 500 dolarów na Caritas

 

6 minut temu, mayor napisał(a):

Ewentualnie znajdź kogokolwiek , kto mnie widział pijanego w US do dołożę drugie 500.

Ja dam 500$ na Caritas jak najdziesz kogokolwiek, kto mnie widział w US pijanego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, josephnba napisał(a):

I wyobraź sobie że ktoś taki gwałci Metzena, lidera prawdopodobnie trzeciej siły w przyszłym parlamencie 

 

Bez przesady z tym gwałtem - zadał pytania na które nie da się prosto odpowiedzieć - nie da się podać konkretnych dat wprowadzenia pewnych rzeczy bez znajomości konkretnej sytuacji, kontraktów ito. Co więcej sam na wszystkie problemy Polski miał za odpowiedź prywatyzację, likwidację i żłobki. Petru postawił się po prostu w pozycji bardziej radykalnego wolnorynkowca w tej debacie i tyle. Przez to był bardziej wyrazisty i lepszy w odbiorze. I pod tym względem debatę wygrał, ale czy jego pomysły są dobre i realne - no nie są. Rozwiązania też nie są. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sebastian napisał(a):

Bez przesady z tym gwałtem - zadał pytania na które nie da się prosto odpowiedzieć - nie da się podać konkretnych dat wprowadzenia pewnych rzeczy bez znajomości konkretnej sytuacji, kontraktów ito. Co więcej sam na wszystkie problemy Polski miał za odpowiedź prywatyzację, likwidację i żłobki. Petru postawił się po prostu w pozycji bardziej radykalnego wolnorynkowca w tej debacie i tyle. Przez to był bardziej wyrazisty i lepszy w odbiorze. I pod tym względem debatę wygrał, ale czy jego pomysły są dobre i realne - no nie są. Rozwiązania też nie są. 

Sebix daj już k**** spokój 

Metzen potrzebował tłumu bezmózgich jeti i cytatów z Chłopaków żeby poczuć choć przez chwilę że pojechał Ryśka 

Jego wystąpienia są tak żenujące jak jego program 

Już nawet taki geniusz jak LAF zauważył że to dzban

ale rozumiem skąd u ciebie taka miłość 

Proste podatki, możliwość ponownego wyzysku pracowników za grosze, darmoszka dla "przedsiębiorców" 

2 minuty temu, RappaR napisał(a):

🙃

W punkt 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sebastian napisał(a):

Bez przesady z tym gwałtem - zadał pytania na które nie da się prosto odpowiedzieć - nie da się podać konkretnych dat wprowadzenia pewnych rzeczy bez znajomości konkretnej sytuacji, kontraktów ito. Co więcej sam na wszystkie problemy Polski miał za odpowiedź prywatyzację, likwidację i żłobki. Petru postawił się po prostu w pozycji bardziej radykalnego wolnorynkowca w tej debacie i tyle. Przez to był bardziej wyrazisty i lepszy w odbiorze. I pod tym względem debatę wygrał, ale czy jego pomysły są dobre i realne - no nie są. Rozwiązania też nie są. 

Zadał pytania na które nie da się w ogóle odpowiedzieć, bo Mentzen rzuca sztampowymi hasłami bez pokrycia

Mentzen to kolejna odsłona Nikosia - 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Sebastian napisał(a):

Z tabeli (dalej nie patrzyłem nie mam czasu za bardzo) wynika, że mają trzeci najgorszy program na równi z KO, PiSem i PSLem. No rzeczywiście nie wyglądają  źle..

Nooo, nie wygladaja...

Ciekawa jest twoja interpretacja, nie powiem. Jeszcze zwrot "trzeci najgorszy program" dla zbioru 5 elementów (polska 2050 i psl to to samo) to nie wiem czy sie smiac czy plakac. A moze 3 miejsce na podium? :]

Roznice sa niewielkie (odchyłami sa in plus trzecia droga i in minus pis), wiec stwierdzenie "nie wyglądaja zle" jest jak najbardziej prawidłowe. Szczegolnie ze to byla odpowiedz do Rappara, ktory porownywal glosowanie na lewice (w kontekscie dyskryminacji mezczyzn) do glosow na NSDAP przez Żydów...A jak widac roznice miedzy programia sa nieduze, gdzie dodatkowo podsumowanie to zostało stworzone przez stowarzyszenie, ktoremu raczej zalezy na rzeczowym przedstawieniu tej sprawy. 

Ja pierdziele ile czasu stracilem na te odpowiedz. Wiedzialem, zeby nie pisac tutaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, RappaR napisał(a):

 

No to 500 dolarów na Caritas

 

Ja dam 500$ na Caritas jak najdziesz kogokolwiek, kto mnie widział w US pijanego :)

Nie wiem gdzie tam widzisz przechwalanie się uprawianiem seksu., Nawet narracja w  tym tekście nie jest pierwszoosobowa., Porównanie do Twoich relacji z ruchania Kolumbijek mocno chybione, poszukaj czegoś lepszego, albo się napij bo to Ci najlepiej wychodzi i łapy się nie będą trzęsły 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.