Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, RappaR napisał(a):

Głosowanie jako mężczyzna na lewicę, to jak głosowanie jako Żyd na NSDAP

https://schm.org.pl/blog/podsumowanie-programów-wyborczych?fbclid=IwAR1aNaWqL_oOTULN9NxdS-6rlze_BkvpyLkjBTb7bUkKhAAMMQp2v5D0DS8_aem_AYsj9oDA_nfpLQO9SaV-2kN_fh0dgMF-EcVMrnEsjsDHIESBfSM8pf7KhYafNCn8PmA 
W tym kontekście, Lewica nie wygląda tak źle w porównaniu z innymi partiami  i ich programami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karl napisał(a):

Nie strasz go. Chłop się do końca załamie i faktycznie wyjedzie na tą Gwadelupę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, jack napisał(a):

Nie strasz go. Chłop się do końca załamie i faktycznie wyjedzie na tą Gwadelupę 

To, że Lewica optuje za dyskryminacją i seksizmem jest dla Ciebie argument by na nich głosować

Zabawny jesteś, tak samo jak w tej dyskusji o przegrywach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RappaR napisał(a):

To, że Lewica optuje za dyskryminacją i seksizmem jest dla Ciebie argument by na nich głosować

Po pierwsze:

19 minut temu, karl napisał(a):

Lewica nie wygląda tak źle w porównaniu z innymi partiami  i ich programami.

Po drugie, wniosek, że kieruję się w wyborze akurat wskazanymi przez argumentami znowu wynika z Twoich dopowiedzeń nie mających poparcia w faktach a urojeniach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jack napisał(a):

Po pierwsze:

Po drugie, wniosek, że kieruję się w wyborze akurat wskazanymi przez argumentami znowu wynika z Twoich dopowiedzeń nie mających poparcia w faktach a urojeniach. 

Czyli dochodzimy do wniosku, że Himmler nie był takim antysemitą, bo Hitler był gorszy 🙃

Cóż, ja po prostu jestem przeciwny seksizmowi i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RappaR napisał(a):

Czyli dochodzimy do wniosku, że Himmler nie był takim antysemitą, bo Hitler był gorszy 🙃

jprd o czym ty bredzisz? 

Czyli Himmler to ma być Lewica. A Hitler to PIS.

Hitler był gorszy niż Himmler.

I ty nie zagłosujesz na Lewicę (Himmlera) tylko na PIS (Hitlera) bo:

6 minut temu, RappaR napisał(a):

Cóż, ja po prostu jestem przeciwny seksizmowi i tyle

🙃 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, jack napisał(a):

I ty nie zagłosujesz na Lewicę (Himmlera) tylko na PIS (Hitlera) bo:

Ja nie zagłosuję w ogóle 🙃

 

11 minut temu, jack napisał(a):

Czyli Himmler to ma być Lewica. A Hitler to PIS.

Hitler był gorszy niż Himmler.

Program Lewicy jest bardziej dyskryminujący mężczyzn od programu PiSu

PiS nie chce zlikwidować domniemania niewinności 

6 minut temu, mayor napisał(a):

Słabe to znaczy dobre dla stulejarzy.,Przynajmniej taki nie będzie skamlał na forum że dostał po pijackim ryju od kobiety 

Czyli to Twoja działka. To Ty uprawiasz seks z kobietami z osteoporozą i się tym chwalisz na forum

Stąd u Ciebie taka zawiść do innych, całe życie przegrałeś pijąc do 60, zniszczyłeś sobie zdrowie i piszesz smuty jak to zazdrościsz Fluberowi willi czy też płaczesz, że w USA każdy miał Ciebie za marną pijaczynę, którą jesteś i musiałeś dlatego wrócić do Polski

Stanowisz piękną antyreklamę alkoholu - jak to stary pijak na forum pisze ile przegrał i zniszczył w swoim życiu przez alkohol 

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał(a):

PiS nie chce zlikwidować domniemania niewinności 

Dopiero co płakałeś jak to często mężczyźni są gwałceni więc łączenie zmiany podejścia do gwałtów z dyskryminacją mężczyzn nie trzyma się kupy.

Likwidacja domniemania niewinności to twoje kolejne urojenie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jack napisał(a):

Dopiero co płakałeś jak to często mężczyźni są gwałceni więc łączenie zmiany podejścia do gwałtów z dyskryminacją mężczyzn nie trzyma się kupy.

Likwidacja domniemania niewinności to twoje kolejne urojenie.  

Chęć do uczciwych procesów to urojenie. Ok 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Koelner napisał(a):

na lewicy są słabe dupeczki więc bez sensu głosować na te partie i w dodatku feministki czyli kobieta która najpierw nie chciał żaden chłop to została lezbą a jak już kobita jej nie chciała to została feministką 

Widac, że masz pojęcie o temacie. To napisz mi jeszce, czy maskulinistą zostaje ten, którego żadna dupeczka nie chciała, więc został pedałem, i żaden pedał go nie chciał, więc został maskulinistą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Widac, że masz pojęcie o temacie. To napisz mi jeszce, czy maskulinistą zostaje ten, którego żadna dupeczka nie chciała, więc został pedałem, i żaden pedał go nie chciał, więc został maskulinistą?

nie wiem co to znaczy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RappaR napisał(a):

https://wiadomosci.wp.pl/ryszard-petru-jestem-zwolennikiem-prywatyzacji-tvp-6950350197627744a

Myślałem, że Petru nie rozumie gospodarki.

Myliłem się, on ją rozumie doskonale!

I celowo chce ją rozjebać dla przeciętnego człowieka kosztem tworzenia ogromnych korporacji i zysków międzynarodowych

Serio, to jest po prostu modelowy przykład budowania bananowej republiki. 

Człowiek mógłby pracować dla United Fruit Company

 

On nie jest głupi. On jest ohydny. On jest obrzydliwy

I wyobraź sobie że ktoś taki gwałci Metzena, lidera prawdopodobnie trzeciej siły w przyszłym parlamencie 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, josephnba napisał(a):

I wyobraź sobie że ktoś taki gwałci Metzena, lidera prawdopodobnie trzeciej siły w przyszłym parlamencie 

 

I co tutaj mam sobie wyobrażać? 

Napisałem, że Petru jest zły, a nie że jest głupi,

Mentzen jest dziecinny i nie ma żadnych poglądów i wiedzy merytorycznej poza kopiowaniem hasełek z memów

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.