Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, DLT_Braddock napisał(a):

Przecież to jest tak samo głupie jakbym napisał, że twoja lub kogoś innego żona jest piękną kobietą, dobrą matką, wspaniale gotuje, świetnie się z nią rozmawia ale to puszczalska ździra. W twoim przypadku głupota prawie zawsze góruje nad argumentami w dyskusji. Słusznie porównałem cię do antify i - oni też wszędzie widzą faszystów i do lotnej brygady KOD - oni tak samo jak ty nie panują nad językiem i co drugie ich słowo to przekleństwo.

Nie powinno cię być w temacie o wUkrainu? Czy media już nie bodźcują odpowiednio?

Wciąż napisałbym spierdalaj ale szkoda mi baterii 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Sebastian napisał(a):

https://x.com/HogaJacek/status/1711763379533087126?s=20

 

Jak ktoś umie to niech to przerobi na normalny link 😕 

A propos wojska 

Mam kumpla który od 5 lat służy. Wcześniej zrobił między innymi doktorat z zarządzania 

Od trzech lat startuje w naborach do sztabu 

Bez pleców nic się nie da tam załatwić więc nieprawdą jest to co pisał @fluber że wojska PiS nie odpolitycznil 

PiS wojsko cofnął w rozwoju o kilka dekad 

Co z tego że mamy niezły sprzęt (to też pojęcie względne) jak nie ma komu dowodzić? 

Dowódcami zostają debile, ale skoro czołowy dupowlaz jest ministrem obrony to czego się możemy spodziewać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadąc do pracy i z pracy słyszałem dzis taki spot w Trójce kilka razy.

https://www.money.pl/gospodarka/kuriozalny-spot-nbp-skonczylismy-z-groza-inflacji-6946010550938464a.html

Przecież to są jaja. Każdy komitet wyborczy ma określony czas na antenie, a tu masz jeszcze czas komitetu wyborczego NBP (czyli PiS) plus czas antenowy przeznaczony na pseudoreferendum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarkowi puszczają zwieracze , ewidentnie przebieg kampanii nie wpływa na małego człowieka zbyt dobrze

Dziś odstawił taka szopkę pod schodami do nieba że 2 zł Matiego przy tym bledną

 

Dać się tak dziecinnie podejść typowi, do tego wykorzystując stanowisko rządać od policji wylegitymowania kolesia to niezły cringe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, fluber napisał(a):

To że Donald Tusk 5 dni przed wyborami ogłasza że dwaj wazni generałowie podali się do dymisji tylko pokazuje jaka PiS poniósł porażkę na kolejnym polu i jak nie był w stanie odpolitycznic przez 8 lat wojska

Tusk niczego nie ogłosił, po prostu wykorzystał w kampanii. Czy generałowie postąpili z tą dymisją teraz mądrze ? Od strony politycznej - nie, od strony czysto ludzkiej - dobrze. Natomiast sama strata tych osób jest dla nas ogromnym ciosem, tym bardziej, że minister który rozdaje czołgi jak partia 500+ zaraz powołał na stanowisko gości, którzy są niekompetentni. Ale na pewno będą słuchać Błaszczaka. W końcu nie o chodzi o to aby to byli fachowcy bo fachowcy nie chcą wykonywać woli politycznej PiSu. 

I wszystko to byłoby zabawne gdyby nie chodziło o armię. Dziś już czytałem od zwolenników PiSu wszelkiej maści o zhańbieniu munduru i wielkiej radości z tego, że udało się pozbyć tych "komuszych" generałów. Ja bym jednak proponował refleksję. Taką lekturę życiorysu Andrzejczaka, sprawdzenie jego wieku. Dziś w Polsce każdy kto nie jest za PiSem od razu jest "zdrajcą" i wrogiem ojczyzny. To jest jakiś obłęd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, DLT_Braddock napisał(a):

Tak z ciekawości zapytam: Czy na tym forum jest jakaś osoba, która służyła w wojsku lub która teraz służy w WOT?

Pewnie nie. Ale nawet jeżeli jest, to się nie przyzna :) 

Ofc, to Błaszczak i Morawiecki zaspali przy radarach, a po straconych "fachowcach", amia się nie podniesie :) 

15 minut temu, Sebastian napisał(a):

Natomiast sama strata tych osób jest dla nas ogromnym ciosem, tym bardziej, że minister który rozdaje czołgi jak partia 500+ zaraz powołał na stanowisko gości, którzy są niekompetentni.

Dla mnie osobiście, to wyjątkowy cios. Z drugiej strony, wolę czołgi 500+ (nawet hipotetyczne), niż dziedziczone 190 tyś (volumen na moment kradzieży :) bez  waloryzacji)  -, które ktoś zap......li mi z konta, tylko dlatego, że nie potrafi liczyć do 100 i powiedzieć rower.

Kwestia gustu. Osobiście postaram się przeżyć, tą wiekopomna stratę i wynik kolejnych wyborów (bez względu na wynik) :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, starYfaN napisał(a):

Pewnie nie. Ale nawet jeżeli jest, to się nie przyzna :) 

Ofc, to Błaszczak i Morawiecki zaspali przy radarach, a po straconych "fachowcach", amia się nie podniesie :) 

Dla mnie osobiście, to wyjątkowy cios. Z drugiej strony, wolę czołgi 500+ (nawet hipotetyczne), niż dziedziczone 190 tyś (volumen na moment kradzieży :) bez  waloryzacji)  -, które ktoś zap......li mi z konta, tylko dlatego, że nie potrafi liczyć do 100 i powiedzieć rower.

Kwestia gustu. Osobiście postaram się przeżyć, tą wiekopomna stratę i wynik kolejnych wyborów (bez względu na wynik) :) 

Chyba ktos w niedziele straci dobrze platna prace, bo incydent kalowy i poziom propagandy wybilo poza skale.

Tylko dzisiaj: PO podwyższy ceny paliwa po wyborach bo niemcy tak chca, zli generalowie(tak jak partia nadaje dzis, juz nie murem za mundurem), dobry rzad, Tusk nie mowi R.

Niektorzy wstydu nie maja.

Ale nie martw sie, jakos sobie poradzisz. Moze nie bedziesz mial juz przyspieszanych spraw w sadzie na polecenie, ale moze nie bedzie tak zle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Reikai napisał(a):

Chyba ktos w niedziele straci dobrze platna prace, bo incydent kalowy i poziom propagandy wybilo poza skale.

Tylko dzisiaj: PO podwyższy ceny paliwa po wyborach bo niemcy tak chca, zli generalowie(tak jak partia nadaje dzis, juz nie murem za mundurem), dobry rzad, Tusk nie mowi R.

Niektorzy wstydu nie maja.

Nie mają :) Nie będą mieli też w portfelach.

A pracą się nie martw. Możesz zawsze tak jak ja, pracować dla prywatnych krwiopijców :) Dużo ciężej, ale jaka satysfakcja :) .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, starYfaN napisał(a):

Nie mają :) Nie będą mieli też w portfelach.

A pracą się nie martw. Możesz zawsze tak jak ja, pracować dla prywatnych krwiopijców :) Dużo ciężej, ale jaka satysfakcja :) .

 

Ale ty rozumiesz ze pis obnizyl ceny paliw przed wyborami wbrew sytuacji na gieldzie, a potem ratowal to kartkami z awariami o dystrybutorach I podwyzki czekaja wszystkich tak czy siak, obojętnie kto wygra?

Tzn wiem ze rozumiesz, tylko nie wiem po co piszesz takie bzdury.

Ale cieszy ból dupy, to dobry znak przed niedziela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał(a):

Ale ty rozumiesz ze pis obnizyl ceny paliw przed wyborami wbrew sytuacji na gieldzie, a potem ratowal to kartkami z awariami o dystrybutorach I podwyzki czekaja wszystkich tak czy siak, obojętnie kto wygra?

Tzn wiem ze rozumiesz, tylko nie wiem po co piszesz takie bzdury.

Ale cieszy ból dupy, to dobry znak przed niedziela.

Oczywiście, że wiem :) Od 35 lat robi to każdy rząd/nierząd. Dla własnych korzyści :) 

Nie piszę bzdur, tylko żądania strony zachodniej/wschodniej i tylko ona ma/lub nie, ból dupy.

Dla mnie osobiście, dymisje i niedziela (tak jak wszystkie poprzednie :) ) nie mają żadnego znaczenia.

 

Problem tego kraju, od setek lat jest ten sam, jednych nieudaczników można kupić, na drugich są haki.

 

Dlatego nigdy nic nie miałem i nie chcę mieć wspólnego ze sferą budżetową. 

Dobrej nocy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Reikai napisał(a):

Chyba ktos w niedziele straci dobrze platna prace, bo incydent kalowy i poziom propagandy wybilo poza skale.

Tylko dzisiaj: PO podwyższy ceny paliwa po wyborach bo niemcy tak chca, zli generalowie(tak jak partia nadaje dzis, juz nie murem za mundurem), dobry rzad, Tusk nie mowi R.

Niektorzy wstydu nie maja.

Ale nie martw sie, jakos sobie poradzisz. Moze nie bedziesz mial juz przyspieszanych spraw w sadzie na polecenie, ale moze nie bedzie tak zle.

No w sumie lepsza prognoza przed wyborami, niż wszystkie sondaże razem wzięte.,Pisowskie hieny wyją coraz głośniej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem dziś z kumplem z wojska i oto co mówi o tych generałach 

 

Co jak co, ale Kukula ma doswiadczenie zarowno w boju jak i w dowodzeniu.

Dowodził m.in. jednostką wojskową komandosów w Lublincu

Poczytaj trochę o obu Panach, nie zebym byl jakis polityczny czy cos, ale wg mnie to doswiadczeni ludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, josephnba napisał(a):

Pisałem dziś z kumplem z wojska i oto co mówi o tych generałach 

 

Co jak co, ale Kukula ma doswiadczenie zarowno w boju jak i w dowodzeniu.

Dowodził m.in. jednostką wojskową komandosów w Lublincu

Poczytaj trochę o obu Panach, nie zebym byl jakis polityczny czy cos, ale wg mnie to doswiadczeni ludzie.

a zna Navala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.