Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, starYfaN napisał(a):

Jaka afera. Za tydzień musieliby lądować bez nawigacji i to w nocy. W tej chwili lądują miękko i nie muszą nawet startować. Standard w każdej profesji.

Nie do końca. Andrzejczaka powołał Duda bo taki był wniosek ludzi ze sztabu a Błaszczak robił wszystko aby pozbawić go możliwości dowodzenia.

https://adarma.pl/2020/12/04/szef-sztabu-generalnego-pozbawiony-dowodzenia-sztabem-generalnym/

Ja myślę, że chodziło o akcję z ewakuacją, ale to tylko czysty domysł. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Sebastian napisał(a):

Ja myślę, że chodziło o akcję z ewakuacją, ale to tylko czysty domysł. 

A ja myślę, że standardowo o wysoką spokojną emeryturę :) 

 

Co do debaty, nie będę oglądał, ale zawsze jest to samo.

Najpierw żrą się na debacie, potem o to kto ją wygrał.

 

I teraz pytanie do inteligentnych wyborców.

głosujemy na "zwycięzcę" debaty;

głosujemy na opcję która zapewni najlepsze wskaźniki ekonomiczne; ?

 :) 

Edytowane przez starYfaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Koelner napisał(a):

wielka szkoda.

oglądając wywiady generała Andrzejczaka wierzyłem, że obojętnie kto rządzi to dobrze jak czuwają nad bezpieczeństwem takie osoby.

niestety w naszym życiu wszędzie jest za dużo polityki i nawet w naszym wojsku.

 

Andrzejczak rozsądny gostek ,też widziałem te jego wypowiedzi i zrobił na mnie pozytywne wrażenie,.Dużo lepsze niż Piotrowski.,Piotrowskiemu Błaszczak napluł na generalski mundur, a on zwołał konferencje i oświadczył, że to tylko deszcz padał .,Smutne że w naszym wojsku najwyższym dowódcą będzie ulubieniec Błaszczaków, Macierewiczów i Misiewiczów gen Kukuła 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie była debata, nie w dosłownym tego hasła znaczeniu 

Debata to wymiana poglądów, wzajemne pytania

To było odpowiadanoe na zadane z przekazem pytania  

Żenujący prowadzący, żenująca formuła, żenujące  chwilami wystąpienia Donia i matiego

 

O dziwno Joasia nie piedolila trzy po trzy, chyba tylko z tymi 3k mieszkaniami się przejęzyczyła przynajmniej taką mam nadzieję bo 3tys mieszkań nawet w Warszawie nie rozwiązuje problemu 

 

Bosak najlepiej wypadł, rzucał liczbami, statystykami i choć oczywiście to jebany faszysta to wciąż zostawił resztę w tyle 

 

Hołownia fajnie. Może bez szału ale i bez głupot i bajek. Gdybym nie miał w pamięci jego płaczu nad konstytucją to może bym się nawet chwilę zastanowił nad trzecią drogą

 

Donald i Mati za dużo propagandy i docinek, za mało merytoryki 

Ostatnie wystąpienie Tuska zrobiło jednak robotę kiedy pojechał po rachoniu jak po burej suce i poszedł na "ty" do Mateusza 

Widać było że Morawiecki się zagotował, zresztą calu czas był spięty jak przed pierwszym razem, a jako jedyny miał wsparcie prowadzących

Najbardziej szkodliwie dla PiSu było chyba te 2zl i powiedzenie że Tusk będzie działał przeciwko prezydentowi, jak właśnie sporą część społeczeństwa krytykuje bezmyślne podpisywanie wszystkiego przez Jędrusia 

 

Bezpartyjny merytorycznie ale ich raczej nikt na poważnie nie bierze

Gdybym miał na podstawie tego wydarzenia podjąć decyzję to nie głosowałbym na po i PiS bo wyglądali słabo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie włączyłem na 15 minut TVP Info , a tam ani słowa o dymisji generałów, tak samo jak zero komentarzy po wczorajszej pseudo debacie.,   Na pasku -Kaczyński w Przysusze dogania zachód,Szydło w Skarżysku, Ruscy dali hamasowi bron ,Duda po rozmowie z Natanjahu , Glinski rozdaje laptopy, Czarnek wprowadza WF dla seniorów .,Szef BBN o ewakuacji Polaków i Izraela, Błaszczak uruchomił most powietrzny, Witek Polacy są wspaniali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, mayor napisał(a):

Właśnie włączyłem na 15 minut TVP Info , a tam ani słowa o dymisji generałów, tak samo jak zero komentarzy po wczorajszej pseudo debacie.,   Na pasku -Kaczyński w Przysusze dogania zachód,Szydło w Skarżysku, Ruscy dali hamasowi bron ,Duda po rozmowie z Natanjahu , Glinski rozdaje laptopy, Czarnek wprowadza WF dla seniorów .,Szef BBN o ewakuacji Polaków i Izraela, Błaszczak uruchomił most powietrzny, Witek Polacy są wspaniali

ja z marszu obejrzałem wiadomości po debacie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, josephnba napisał(a):

Bosak najlepiej wypadł, rzucał liczbami, statystykami i choć oczywiście to jebany faszysta to wciąż zostawił resztę w tyle 

Tego typu wypowiedzi stawiają cię gdzieś pomiędzy antifą a lotną brygadą KOD. Czyli intelektualnie - bardzo słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał(a):

To że Donald Tusk 5 dni przed wyborami ogłasza że dwaj wazni generałowie podali się do dymisji tylko pokazuje jaka PiS poniósł porażkę na kolejnym polu i jak nie był w stanie odpolitycznic przez 8 lat wojska

A ten Tusk to skad sie tu znalazl? :)

Informację jako pierwsza podała "Rzeczpospolita". Jak informuje gazeta, wnioski o dymisję obu dowódców trafiły do prezydenta. Według informacji "Rzeczpospolitej" dymisje spowodowane są "kumulacją działań, których oficerowie od pewnego czasu nie akceptowali".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reikai napisał(a):

A ten Tusk to skad sie tu znalazl? :)

Informację jako pierwsza podała "Rzeczpospolita". Jak informuje gazeta, wnioski o dymisję obu dowódców trafiły do prezydenta. Według informacji "Rzeczpospolitej" dymisje spowodowane są "kumulacją działań, których oficerowie od pewnego czasu nie akceptowali".

Sorry, rabnalem się

https://businessinsider.com.pl/polityka/dymisje-dwoch-generalow-to-nie-koniec-tusk-mam-informacje-o-kolejnych-10-oficerach/r87hqs6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, josephnba napisał(a):

Napisałabym spierdalaj ale nie chce bana dostać 

Przecież to jest tak samo głupie jakbym napisał, że twoja lub kogoś innego żona jest piękną kobietą, dobrą matką, wspaniale gotuje, świetnie się z nią rozmawia ale to puszczalska ździra. W twoim przypadku głupota prawie zawsze góruje nad argumentami w dyskusji. Słusznie porównałem cię do antify i - oni też wszędzie widzą faszystów i do lotnej brygady KOD - oni tak samo jak ty nie panują nad językiem i co drugie ich słowo to przekleństwo.

Godzinę temu, Koelner napisał(a):

deltuś pisze o intelekcie 🤣

Nie powinno cię być w temacie o wUkrainu? Czy media już nie bodźcują odpowiednio?

Edytowane przez DLT_Braddock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.