Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Morawiecki bardzo słabo, mówił tylko i wyłącznie do swojego najtwardszego elektoratu który na co dzień ogląda taki sam przekaz w TVP, nie wiem co chciał uzyskać tą szopką przed samymi wyborami bo na pewno nie przyciągnąć kogoś nowego.

Tusk też słabo, oprócz odpowiedzi w stosunku do Morawieckiego to zero konkretów tak jak i cała kampania KO.

Bosak oprócz czytania z kartki wypadł solidnie, imo może im trochę skapnąć z PiSu i niezdecydowanych.

Hołownia moim zdaniem zdecydowanie wypadł najlepiej, widać przygotowanie telewizyjne.TD może zyskać najwięcej na tej ,,debacie''

Sam mam duży problem na kogo zagłosować, kieruje się w tych wyborach może trochę innymi przesłankami niż duża część wyborców i od TD odrzuca mnie najbardziej ich oczywista ,,miękkość'', słynny już płacz Hołowni nad własnymi słowami no jest to dla mnie zbyt infantylne jak na to kim powinien być polityk w moich oczach nawet jeśli to była gra ALE po debacie Hołownia podkreślał jak ważne jest w tym momencie bezpieczeństwo i możliwe że z tej wszechogarniającej biedy co do wyboru  to zagłosuje właśnie na nich bo nie widzę dla siebie innej opcji oprócz postawienia kutasa na karcie wyborczej albo zamiast do urny to pójścia na lody.

Muszę się jeszcze zastanowić. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

czyli można przyjąć, że była to jedna z najgorszych debat ever, ok, przynajmniej nie stracę na to czasu

No ostatnio ja nie pamiętam dobrej debaty, więc raczej ta była podobna. Poza tym że TVP miało więcej czasu na żądanie pytania niż uczestnicy debaty na odpowiedź;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał(a):

No ostatnio ja nie pamiętam dobrej debaty, więc raczej ta była podobna. Poza tym że TVP miało więcej czasu na żądanie pytania niż uczestnicy debaty na odpowiedź;)

generalnie wychodzę z założenia, że jak zostałeś pokonany przez Hołownie i Szajbus-Wielgus, to się średnio nadajesz do czegokolwiek, bo Bosak to akurat zwykle bryluje w tych debatach, to mnie nie zaskakuje, mniejsza o poglądy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

generalnie wychodzę z założenia, że jak zostałeś pokonany przez Hołownie i Szajbus-Wielgus, to się średnio nadajesz do czegokolwiek, bo Bosak to akurat zwykle bryluje w tych debatach, to mnie nie zaskakuje, mniejsza o poglądy

No dla mnie jedyny logiczny wniosek po tej "debacie" to taki że trzeba zrobić depolaryzację i nie głosować na popis 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, fluber napisał(a):

No dla mnie jedyny logiczny wniosek po tej "debacie" to taki że trzeba zrobić depolaryzację i nie głosować na popis 

i potrzebowałeś do tego debaty, które są zwykle g. warte i tak?

ja też bardzo chciałbym oddać głos na kogoś takiego, niestety alternatywy przerażają mnie tak samo mocno jak głos na "mniejsze zło"

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Nie. 

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

czyli można przyjąć, że była to jedna z najgorszych debat ever, ok, przynajmniej nie stracę na to czasu

To nie była żadna debata. Po prostu trójka Hołownia, Bosak i Wielgus miała coś do powiedzenia ludziom. Tusk i Morawiecki mieli coś do powiedzenia sobie nawzajem i rzucali w eter takie gówno, że strach pomyśleć o tym, że to dwóch premierów. Bezpartyjny samorządowiec miał mało okazji do wbijania szpilek Tuskowi ale jak się dało to to robił. 

Hołownia powiedział co miał powiedzieć i się nie popłakał. Bosak powiedział co miał powiedzieć ale na koniec widać było, że chce być dokładny i zaczął czytać z kartki tak, że to było widoczne (inni też czytali bo widać, że spoglądali w notatki ale nie tak ordynarnie) a Wielgusowa w każdej jednej odpowiedzi coś tam pokręciła ale to i tak wystarczyło na trzecią lokatę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał(a):

No ostatnio ja nie pamiętam dobrej debaty, więc raczej ta była podobna. Poza tym że TVP miało więcej czasu na żądanie pytania niż uczestnicy debaty na odpowiedź;)

Bo to nie było zadawanie pytań tylko wycinki z dziennika telewizyjnego :) Tylko mundurów zabrakło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.