Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, vero1897 napisał(a):

To, że można typować wyniki wyborów to normalka i właśnie chciałem z ciekawości zerknąć jak to chwilowo się kształtuje ale dzisiaj poszli nawet dalej:

IMG_20231009_170535.thumb.jpg.dbcf65c0d066df66e54dbbe263ac153b.jpg

😅

Anie jednego zakładu w kwestiach merytorycznych - to chyba dobrze podsumowuje tą kampanię i kandydatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Sebastian napisał(a):

Debata się jeszcze nie odbyła więc na razie nie można mówić o wygranych czy przegranych. Każdy wystawił tego kogo chciał - nie zawsze trzeba wystawiać lidera bo bycie liderem nie oznacza bycia najlepszym mówcą. 

Niby tak ,ale przynajmniej dwie główne partie powinny być reprezentowane przez liderów, którzy podejmują decyzje .,A Morawiecki jest co najwyżej pionkiem, marionetką, nawet nie jestem pewien czy jest numerem dwa w całej hierarchii PiS , prawdopodobnie wielu ma tam lepsze notowania u wodza i większe wpływy na decyzje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, mayor napisał(a):

Niby tak ,ale przynajmniej dwie główne partie powinny być reprezentowane przez liderów, którzy podejmują decyzje .,A Morawiecki jest co najwyżej pionkiem, marionetką, nawet nie jestem pewien czy jest numerem dwa w całej hierarchii PiS , prawdopodobnie wielu ma tam lepsze notowania u wodza i większe wpływy na decyzje 

Przestań. Zmiana kursu od czasu dojścia do władzy Morawieckiego jest widoczna, Kaczyński tego nie wymyślił. Ja - w czasie kiedy premierem była Szydło nawet popierałem jej działania - bo miały charakter umiarkowany. Przejęcie teki premiera przez Morawieckiego zapoczątkowało degrengoladę, totalny chaos i mącenie wody w celu ugrania jak najwięcej dla kolesi. Co by nie mówić o Kaczyńskim to takie działania nie są w jego charakterze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.