Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe rozważania o wypadku BMW na A1

 

M.in ślady hamowania BMW na dystansie 0,5 km, szacowana prędkość ponad 300km/h +zdjęcia uszkodzonego BMW z drugiej strony  pojazdu wywołują zdziwienie, że ktoś mógł mieć wątpliwość, że brało udział w zdarzeniu.

Edytowane przez DRK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Camelus napisał(a):

Ciekawe czy ściema, czy faktycznie akcja po bandzie. Wcześniej już sam pomysł robienia debaty poza Woronicza wydawał mi się dziwny

Raczej fejk, ale nic za to mie dałbym sobie uciąć. Why? Wg mnie z dwóch powodów. Jaką pojemność ma to studio, że potrzeba ,,autobusami zwozić działaczy PiS z CAŁEGO KRAJU" ???

Po drugie. Ta debata u nikogo z przekonanych nie zmieni przekonań. Tu można jedynie przeciągnąć niezdecydowanych. Gdybym był niezdecydowany i zobaczył jakąś totalnie grę nie fair, to napewno zaglosowalbym przeciwko oszustom. 

Wydaje mnie się że to głupi i ryzykowny pomysł z taką ustawką. O ile w ogóle prawdziwy. Choć TVP  lubi zaskakiwać - vide mój wpis z soboty😆 i splutonowanie przez Wiadomości info o konflikcie w Ziemi Świętej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Camelus napisał(a):

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/debata-w-tvp-dotarly-do-nas-bulwersujace-informacje/sft07l6,79cfc278
 

Ciekawe czy ściema, czy faktycznie akcja po bandzie. Wcześniej już sam pomysł robienia debaty poza Woronicza wydawał mi się dziwny

Tu zdziwienie powinno byc tylko, gdyby debata byla w jakikolwiek sposób normalna.

To, ze bedzie to patologia na poziomie autorytarnych krajow 3 swiata, jest jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to PiS już przegrał tą debatę w momencie kiedy Kaczyński się zesrał ze strachu przed Tuskiem.,Smród będzie taki sam bez różnicy czy ta ustawka zdarzy się na Woronicza ,czy na Wale Miedzeszyńskim .,BTW ciekawe fakty wypłynęły na temat kolejnego wypadku kolumny rządowej tym razem na występach gościnnych w Ukrainie https://wiadomosci.wp.pl/wypadek-polskiej-kolumny-o-ktorym-nikt-nie-mial-uslyszec-milczenie-rzadu-i-ukrainiec-zostawiony-sam-sobie-6950017418365568a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, mayor napisał(a):

W zasadzie to PiS już przegrał tą debatę w momencie kiedy Kaczyński się zesrał ze strachu przed Tuskiem.,Smród będzie taki sam bez różnicy czy ta ustawka zdarzy się na Woronicza ,czy na Wale Miedzeszyńskim .,BTW ciekawe fakty wypłynęły na temat kolejnego wypadku kolumny rządowej tym razem na występach gościnnych w Ukrainie https://wiadomosci.wp.pl/wypadek-polskiej-kolumny-o-ktorym-nikt-nie-mial-uslyszec-milczenie-rzadu-i-ukrainiec-zostawiony-sam-sobie-6950017418365568a

Debata się jeszcze nie odbyła więc na razie nie można mówić o wygranych czy przegranych. Każdy wystawił tego kogo chciał - nie zawsze trzeba wystawiać lidera bo bycie liderem nie oznacza bycia najlepszym mówcą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, josephnba napisał(a):

Mi się marzy Korwin z ramienia konfy ws Joasia wielgusowa 

 

To byłby viral przez kolejnych X lat 

Dobre, ale nie najlepsze.

Sądzę, że trudny do przebicia byłby tercet panów ,,Ko" : Korwin, Kołodziejczak, Kowalski. No i pani dwóch nazwisk na dokładkę. 

Oglądaliby nawet ci, którzy nie interesują się zbytnio polityką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.