Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Sewer napisał(a):

No weź się tato

Bo nie odmienisz

A jaki kontekst.

Bo wiesz, jestem w stanie nie wiem, wymienić wszystkie kraje Unii Europejskiej, ale jakbym był politykiem i zadano mi takie pytanie od czapy, to też uważam, że nie po to wychodzę na wizję, do wywiadu, by być odpytywany z kwestii z podstawówki. Tym bardziej, że w podobny sposób działała matura to bzdura - pytając o bzdury wystarczającą ilość razy wystarczającą ilość ludzi w końcu każdego złapiesz na przejęzyczeniu albo zapomnieniu jakieś głupoty i masz od razu materiał do wałkowania.

Więc o ile jestem w stanie wyobrazić sobie zasadne takie pytanie, to wrzucanie takiego zmanipulowanego filmiku jest słabe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, RappaR napisał(a):

A jaki kontekst.

Bo wiesz, jestem w stanie nie wiem, wymienić wszystkie kraje Unii Europejskiej, ale jakbym był politykiem i zadano mi takie pytanie od czapy, to też uważam, że nie po to wychodzę na wizję, do wywiadu, by być odpytywany z kwestii z podstawówki. Tym bardziej, że w podobny sposób działała matura to bzdura - pytając o bzdury wystarczającą ilość razy wystarczającą ilość ludzi w końcu każdego złapiesz na przejęzyczeniu albo zapomnieniu jakieś głupoty i masz od razu materiał do wałkowania.

Więc o ile jestem w stanie wyobrazić sobie zasadne takie pytanie, to wrzucanie takiego zmanipulowanego filmiku jest słabe

Zgadzam się z Wami że ta kobieta i to radio to dno ale na prawdę czy to pytanie od widza jest gorsze od tego jakie bagno mamy w tej kampanii? Czy jest to najgłupsza rzecz jaką słyszeliśmy? Gdyby wiedziała to by wymieniła i tyle a jeśli wiedziała a mimo to postąpiła jak postąpiła to tym bardziej jeszcze dzisiaj powinna opuścić politykę bo się do tego nie nadaje ale rozumiem możecie mieć inne zdanie.

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Sewer napisał(a):

Zgadzam się z Wami że ta kobieta i to radio to dno ale na prawdę czy to pytanie od widza jest gorsze od tego jakie bagno mamy w tej kampanii? Czy jest to najgłupsza rzecz jaką słyszeliśmy? Gdyby wiedziała to by wymieniła i tyle a jeśli wiedziała a mimo to postąpiła jak postąpiła to tym bardziej jeszcze dzisiaj powinna opuścić politykę bo się do tego nie nadaje ale rozumiem możecie mieć inne zdanie.

Niechęć odpowiedzi na infantylne pytania nie oznacza niewiedzy.

Nie jestem za lewicą i jej bronią, to chyba powinno Ci powiedzieć dość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Sewer napisał(a):

Zgadzam się z Wami że ta kobieta i to radio to dno ale na prawdę czy to pytanie od widza jest gorsze od tego jakie bagno mamy w tej kampanii? Czy jest to najgłupsza rzecz jaką słyszeliśmy? Gdyby wiedziała to by wymieniła i tyle a jeśli wiedziała a mimo to postąpiła jak postąpiła to tym bardziej jeszcze dzisiaj powinna opuścić politykę bo się do tego nie nadaje ale rozumiem możecie mieć inne zdanie.

Uważam, że to nie są pytania jakie powinniśmy zadawać politykom. Czy naprawdę nie mamy poważniejszych problemów ? Bo mi się wydaje, że mamy mnóstwo a przez ostatnie 16 lat zmarnowaliśmy mnóstwo czasu. Uważam, że takie pytania w kierunku polityków są słabe bo po pierwsze mają na celu tylko ich poniżenie a po drugie nie wnoszą nic do tematów takich jak - ceny energii, zapaść urodzeń a w związku z tym konieczna szybka reforma emerytalna i podniesienie wieku emerytalnego, zadłużanie kraju na projekty związane z wojskiem, zadłużanie kraju na projekty związane z energetyką, koszt transformacji energetycznej którą musimy przeprowadzić, nowe podatki i nowy styl życia na który zgodziliśmy się ratyfikując FF55 i dodatkowo ratyfikując umowę o KPO. 

To są problemy - a nie kurde z kim graniczymy. 

11 minut temu, P_M napisał(a):

Z drugiej strony, kierownik audycji chce, żeby poniosło się to jak najdalej... trafiło nawet na nasze forum, więc... zadziałało.

O tych youtuberach co to się okazali pedofilami też jest głośno, mówią o nich wszędzie. Czy to jednak aby na pewno sukces ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sebastian napisał(a):

O tych youtuberach co to się okazali pedofilami też jest głośno, mówią o nich wszędzie. Czy to jednak aby na pewno sukces ? 

Ich pedofilskie działania nie były podyktowane temu celowi, a selekcja pytań w radiu tak. Czy naprawdę jest konieczność wytłumaczenia jak nietrafiona to była analogia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, P_M napisał(a):

Ich pedofilskie działania nie były podyktowane temu celowi, a selekcja pytań w radiu tak. Czy naprawdę jest konieczność wytłumaczenia jak nietrafiona to była analogia? 

Owszem, ale ich głupie działania pozwoliły im zdobyć publiczność i zainteresowanie tych dzieci wobec których później podejmowali pedofilskie działania. Kto wie, może popularność zdobyli na dobieraniu odpowiednich tematów czyli selekcji ? 

W obu przypadkach mamy promocję totalnej głupoty. I nie - dla normalnych ludzi ma znaczenie czy mówi się o nich źle czy dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RappaR napisał(a):

Niechęć odpowiedzi na infantylne pytania nie oznacza niewiedzy.

Nie jestem za lewicą i jej bronią, to chyba powinno Ci powiedzieć dość. 

Zgadzam się że infantylne ale to że nie chciała albo nie umiała odpowiedzieć  jednak wyglądało słabo dla większości ludzi którzy teraz szydzą i to powinna przewidzieć (o ile faktycznie umiała by odpowiedzieć co nie jest dla mnie takie pewne) bo nie zdarza się już pierwszy raz podobna sytuacja, tak to ja widzę po prostu. 

 

@Sebastian Jasne że takie pytania jakie przytoczyłeś powinniśmy zadawać ale poziom naszej debaty publicznej jest tragiczny.Opozycja przez 8 lat nie potrafi sklecić nic sensownego programowo a media dają to co chce większość społeczeństwa czyli bezprzedmiotową nawalankę.

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.