Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Larry Legend napisał(a):

Całe życie jestem hejterm.Ludzkiej głupoty.

Swojej też? Bo nie przypominam sobie, abym Cię obrażał, jak również nie przypominam sobie, abym kogoś usprawiedliwiał i wręcz przeciwnie potępiłem x razy w SM jazdę z taka prędkością na drogach publicznych. A jeśli głupotą nazywasz dążenie do wszystkich informacji, mających na celu rzetelną ocenę zdarzenia, to nie mam nic do dodania.

Ciekawy jestem tylko, jak by Ciebie lub Twoich bliskich spotkał kiedyś przedwczesny osąd, to co wtedy byś zrobił... niemniej, nie życzę Ci tego, bo ja doświadczyłem tego na własnej skórze i wiem co to znaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, dannygd napisał(a):

Swojej też? Bo nie przypominam sobie, abym Cię obrażał, jak również nie przypominam sobie, abym kogoś usprawiedliwiał i wręcz przeciwnie potępiłem x razy w SM jazdę z taka prędkością na drogach publicznych. A jeśli głupotą nazywasz dążenie do wszystkich informacji, mających na celu rzetelną ocenę zdarzenia, to nie mam nic do dodania.

Ciekawy jestem tylko, jak by Ciebie lub Twoich bliskich spotkał kiedyś przedwczesny osąd, to co wtedy byś zrobił... niemniej, nie życzę Ci tego, bo ja doświadczyłem tego na własnej skórze i wiem co to znaczy.

W tej sytuacji jeszcze raz posypię głowę popiołem,skoro poczułes się obrażony.W tych czasach faktycznie trzeba uważać na to co sie pisze,bo staliśmy sie przecież tacy wrażliwi i uczuleni na ten straszny i potworny hejt.

Teraz przynajnmniej jest jasne,dlaczego z tak maniakalnym uporem doszukujesz się okoliczności łagodzących.Nie wzrusza mnie twoja historia,bo trafiłeś jak kulą w płot.Swego czasu sam byłem niewinnie okarżony na sporą ilość paragrafów,w tym PZ.Jakoś to przeżyłem i nie rozczulam się nad sobą mimo,że obok wylądawania na dołku ciągany byłem po sądach przez kilka lat.Dziwnym trafem jakoś nie przyszło mi do głowy,aby szukać ajkiegokolwiek usprawiedliwienia dla śmiecia,który maksymalnie dostanie śmieszne 8 lat......a wyjdzie pewnie po połowie,albo i tak nie trafi do puchy,bo wyląduje w psychuszce na głowę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Larry Legend napisał(a):

staliśmy sie przecież tacy wrażliwi i uczuleni na ten straszny i potworny hejt.

Raczej odwrotnie - staliśmy się totalnie niewrażliwi, wręcz "żądnii krwii"!

6 minut temu, Larry Legend napisał(a):

Swego czasu sam byłem niewinnie okarżony na sporą ilość paragrafów,w tym PZ.Jakoś to przeżyłem i nie rozczulam się nad sobą mimo,że obok wylądawania na dołku ciągany byłem po sądach przez kilka lat

Opowiedz nam swoją historię, może Cię to wyzwoli i pozwoli opanować złość i emocje, które są w Twoich wypowiedziach? Jak trzeba polecę dobrego psychoterapeutę, bo być może niewystarczająco przepracowałeś ten traumatyczny okresu w swoim życiu...

Ps. Swoją drogą ciekawy jestem jak to się stało, że latami Cię ciągali i na koniec uniewinnili (tak zakładam, skoro piszesz ze byleś niewinny, jak było inaczej napisz). Zrobili rzetelny materiał dowodowy w postępowaniu prokurstorskim przez co zmienili Ci status czy adwokat wywalczył efekt końcowy?

@jack @Larry Legend @elwariato ciekawy jestem Waszej oceny tego zdarzenia:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, dannygd napisał(a):

 ciekawy jestem Waszej oceny tego zdarzenia

Z własnego doświadczenia wiem, że rowerem nie powinno się jeździć skrajem jezdni. Oczywiście trzeba trzymać się prawej strony ale bez przesady. Jadąc skrajem narażasz się na takie zdarzenia jak w filmiku ale co jeszcze gorsze na to, że kierowcy jadący za tobą będą na centymetry cię wyprzedać nawet, gdy z naprzeciwka będą jechać samochody. Takie wyprzedzanie często kończy się zahaczeniem lusterkiem o kierownicę i ryzykiem wpadnięcia pod tylne koło wyprzedzającego. Zadowolony? 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, dannygd napisał(a):

Opowiedz nam swoją historię, może Cię to wyzwoli i pozwoli opanować złość i emocje, które są w Twoich wypowiedziach? Jak trzeba polecę dobrego psychoterapeutę, bo być może niewystarczająco przepracowałeś ten traumatyczny okresu w swoim życiu...

Ps. Swoją drogą ciekawy jestem jak to się stało, że latami Cię ciągali i na koniec uniewinnili (tak zakładam, skoro piszesz ze byleś niewinny, jak było inaczej napisz). Zrobili rzetelny materiał dowodowy w postępowaniu prokurstorskim przez co zmienili Ci status czy adwokat wywalczył efekt końcowy?

Opowiadanie historii zostawiam ofiarom hejtu twojego pokroju,które są skazane na codzienne cierpienia wywoływane przez ludzi mojego pokroju.Co do polecenia psychoterapeuty nie skorzystam,bo w twoim przypadku najwyraźniej terapia nie okazała się skuteczna.W sumie sie nie dziwię skoro miałeś tak potworne przejścia.Nie każdy by wytrzymał.

Edytowane przez Larry Legend
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Larry Legend napisał(a):

Opowiadanie historii zostawiam ofiarom hejtu twojego pokroju,które są skazane na codzienne cierpienia wywoływane przez ludzi mojego pokroju.Co do polecenia psychoterapeuty nie skorzystam,bo w twoim przypadku najwyraźniej terapia nie okazała się skuteczna.W sumie sie nie dziwię skoro miałeś tak potworne przejścia.Nie każdy by wytrzymał.

Chłopie, wpadłeś do wątku i zaczynasz od ustawiania wszystkich do pionu i obrażania. Może jednak trochę pokory i szacunku do opinii innych  ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, dannygd napisał(a):

Raczej odwrotnie - staliśmy się totalnie niewrażliwi, wręcz "żądnii krwii"!

Opowiedz nam swoją historię, może Cię to wyzwoli i pozwoli opanować złość i emocje, które są w Twoich wypowiedziach? Jak trzeba polecę dobrego psychoterapeutę, bo być może niewystarczająco przepracowałeś ten traumatyczny okresu w swoim życiu...

Ps. Swoją drogą ciekawy jestem jak to się stało, że latami Cię ciągali i na koniec uniewinnili (tak zakładam, skoro piszesz ze byleś niewinny, jak było inaczej napisz). Zrobili rzetelny materiał dowodowy w postępowaniu prokurstorskim przez co zmienili Ci status czy adwokat wywalczył efekt końcowy?

@jack @Larry Legend @elwariato ciekawy jestem Waszej oceny tego zdarzenia:

 

no wygląda niezle bekowo, choc nikt by niechcial sie znalezc na miejscu tego rowerzysty😛 a co do oceny imo wydaje sie prosta, kierowca powinien uważać jak otwiera drzwi, załóżmy ze rower tamtędy nie jedzie, czesto zdarza sobie e że ludzie bezmyslnie otwieraja w ten sposob drzwi, czy nawet wysiadają, nie zważając na ruch drogowy. No to tak ja to widzę, choć tutaj kaliber zdarzenia jednak niewspolmierny do omawianego na paru ostatnich stronach

27 minut temu, Sebastian napisał(a):

Chłopie, wpadłeś do wątku i zaczynasz od ustawiania wszystkich do pionu i obrażania. Może jednak trochę pokory i szacunku do opinii innych  ? 

dodajmy tak zacnego wątku 😄😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Sebastian napisał(a):

Chłopie, wpadłeś do wątku i zaczynasz od ustawiania wszystkich do pionu i obrażania. Może jednak trochę pokory i szacunku do opinii innych  ? 

Powiadasz wszystkich?Następny uciśniony i urażony sie znalazł.Może złożycie ziorowy pozew o hejt i nękanie?

Swoją drogą-  takimi tekstami domagasz się szacunku?I czego jeszcze?Pierdol... czołobitnie  z prośbą o wybaczenie?Dawno mnie tak kotś nie rozśmieszył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Larry Legend napisał(a):

Powiadasz wszystkich?Następny uciśniony i urażony sie znalazł.Może złożycie ziorowy pozew o hejt i nękanie?

Swoją drogą-  takimi tekstami domagasz się szacunku?I czego jeszcze?Pierdol... czołobitnie  z prośbą o wybaczenie?Dawno mnie tak kotś nie rozśmieszył.

Cieszę się, że poprawiłem Ci humor. Może zejdzie Ci trochę zbędnego ciśnienia i zaczniesz myśleć nad tym co piszesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jack napisał(a):

Z własnego doświadczenia wiem, że rowerem nie powinno się jeździć skrajem jezdni. Oczywiście trzeba trzymać się prawej strony ale bez przesady. Jadąc skrajem narażasz się na takie zdarzenia jak w filmiku ale co jeszcze gorsze na to, że kierowcy jadący za tobą będą na centymetry cię wyprzedać nawet, gdy z naprzeciwka będą jechać samochody. Takie wyprzedzanie często kończy się zahaczeniem lusterkiem o kierownicę i ryzykiem wpadnięcia pod tylne koło wyprzedzającego. Zadowolony? 😁

Celem pytania nie było to czy odpowiedź mnie zadowoli lub nie, bardziej byłem ciekawy, kto wg Was jest winny i dlaczego.

@elwariato mówi, że kierowca, bo powinien patrzeć w lusterka. A reszta?

1 godzinę temu, Sebastian napisał(a):

Chłopie, wpadłeś do wątku i zaczynasz od ustawiania wszystkich do pionu i obrażania. Może jednak trochę pokory i szacunku do opinii innych  ? 

Dajmy już mu spokój, kolega nie ogarnął odpowiedzi, na żadne merytoryczne pytania, jedyne co na "plus" to poziom agresji w postach. Może potrzebował w tym temacie wyładować swoją frustrację. Jak pomogło to na zdrowie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, dannygd napisał(a):

Celem pytania nie było to czy odpowiedź mnie zadowoli lub nie, bardziej byłem ciekawy, kto wg Was jest winny i dlaczego.

@elwariato mówi, że kierowca, bo powinien patrzeć w lusterka. A reszta?

 

To chyba oczywiste., Dziwne że ktoś może zadawać tak durne pytanie.,  Kierowca  jest osobą pełnoletnią, zdając na prawo jazdy musi odbyć kurs w tym wiele godzin jazdy,zdać egzaminy ., Rowerzysta może mieć 12 lat, zdanie na kartę rowerową to kilkanaście minut i trzeba się naprawdę postarać żeby taki egzamin oblać., To od kogo Twoim zadaniem trzeba więcej wymagać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, mayor napisał(a):

To chyba oczywiste., Dziwne że ktoś może zadawać tak durne pytanie.,  Kierowca  jest osobą pełnoletnią, zdając na prawo jazdy musi odbyć kurs w tym wiele godzin jazdy,zdać egzaminy ., Rowerzysta może mieć 12 lat, zdanie na kartę rowerową to kilkanaście minut i trzeba się naprawdę postarać żeby taki egzamin oblać., To od kogo Twoim zadaniem trzeba więcej wymagać ?

to racja, choć również oczywiste, ze kazdy uczestnik ruchu powinien miec tzw wzmozoną czujność. Tutaj nie wiem czy kolega @dannygd ma na celu swoimi pytaniami udowodnić, że to nie zawsze kierowca jest winny? no jest to fakt niezaprzeczalny, teraz np. notorycznie zdarzaja sie wtargniecia pieszych, gapiacych sie w swe jefnostki centralne, na drogę, czy to na pasach ale nie tylko. Ciężko zawsze winić kierowcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.