Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nie no niewinny w choooooooj facet wybyl z Europy i tyle go widzieli, oczami wyobrazni widze jak z Niemiec jedzie do Wloch na Lampeduse, nastepnie on jeden w przeciwnym do wszystkich kierunku, samotnie, na tratwie do kraju gdzie nie ma ekstradycji.

Moze by ktos film nakrecil xD

Licze na komentarz @dannygd dlaczego kolo nie chcial procesu.

Organy panstwowe to swoja droga srogo tu dojebaly xD

No ale bogatszy moze wiecej.

 

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

 

Nie no niewinny w choooooooj facet wybyl z Europy i tyle go widzieli, oczami wyobrazni widze jak z Niemiec jedzie do Wloch na Lampeduse, nastepnie on jeden w przeciwnym do wszystkich kierunku, samotnie, na tratwie do kraju gdzie nie ma ekstradycji.

Moze by ktos film nakrecil xD

Licze na komentarz @dannygd dlaczego kolo nie chcial procesu.

Organy panstwowe to swoja droga srogo tu dojebaly xD

No ale bogatszy moze wiecej.

 

Ale to już wiadomo, że uciekł ? Spokojnie, może zgłosi się w poniedziałek. Ostatnie 48 godzin. 

 

 

Edytowane przez Sebastian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Sebastian napisał(a):

Ale to już wiadomo, że uciekł ? Spokojnie, może zgłosi się w poniedziałek. Ostatnie 48 godzin. 

 

 

No chyba by był całkowicie głupi jak by się zgłosił., Szczególnie jak Ziobro ogłosił że chce zmienić zarzut na -zabójstwo z zamiarem ewentualnym, a to jest już art 148 KK i kara jest przewidziana w kodeksie taka sama jak za każde zabójstwo 25 lat., Ta konferencja Ziobry to jest rzeczywiście zapowiedź linczu w majestacie prawa przed sądem., Jakby to był mój dzieciak ,to w życiu nie pozwolił bym mu wrócić przynajmniej do wyborów i zmiany rządu.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mayor napisał(a):

No chyba by był całkowicie głupi jak by się zgłosił., Szczególnie jak Ziobro ogłosił że chce zmienić zarzut na -zabójstwo z zamiarem ewentualnym, a to jest już art 148 KK i kara jest przewidziana w kodeksie taka sama jak za każde zabójstwo 25 lat., Ta konferencja Ziobry to jest rzeczywiście zapowiedź linczu w majestacie prawa przed sądem., Jakby to był mój dzieciak ,to w życiu nie pozwolił bym mu wrócić przynajmniej do wyborów i zmiany rządu.,

Ale spokojnie, komendant "stereo" ze swoimi ludźmi schwytają go szybko. Pewnie przed wyborami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to szeryf zbiszek to mu moze skoczyc i zapowiadac ze mu jajca do gardla wepchnie, bo uj moze, typowe gadanie politikerow post factum. Najbardziej mnie "śmieszy" to gadanie, na co czekala prokuratura, organy scigania, no kufa jak na co, no na to zeby sebus zdarzyl majty nawet dopakowac i eypierdolic z tego grajdołka, ale nie ma tego złego bo co by to bylo gdyby pochopnie go zatrzymali 🥴

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, jack napisał(a):

Mi nie przeszkadza to, że nie potrafisz na podstawie dostępnych już danych dojść do jakiś wniosków.

Czemu zakładasz, że nie potrafię? Po prostu mają niepełne dane, nie dzielę się wyrokującymi jednoznacznie wnioskami na forum publicznym, dzięki czemu nie doprowadzam do hejtu.

11 godzin temu, jack napisał(a):

Znając prędkość kierowcy BMW zakładam, że kierowca KII mógł sobie zmieniać pasy jak mu pasowało, gdyż gdy rozpoczynał manewr w jego lusterku nie było widać żadnego samochodu

Czemu nie odpowiadasz na pytanie: "1. Czemu zakładasz, że KIA kogoś wyprzedzała?" 

I żeby było jasne na tym etapie, BMW nie ma nic do tego i kierowca KIA jak każdy inny kierowca w Polsce nie może sobie zmieniać pasów "jak mu pasuje". W Polsce jest ruch prawostronny, więc jadąc zgodnie z przepisami musisz sie trzymać prawej krawędzi/prawego pasa o ile nie wykonuje manewru skrętu/zawracania czy wyprzedzania. 

11 godzin temu, jack napisał(a):
11 godzin temu, dannygd napisał(a):

2. Skoro kogoś wyprzedzała na autostradzie, to czemu zakładasz, że jechała 120 km/h? Z grubsza tam nie było TIRów, więc gdyby wyprzedzała to raczej jechałaby (powinna jechać) bliżej 140km/h.

Równie dobrze BMW mogło jechać 320 km/h i wyjdzie na to samo. 140 km/h do dopuszczalna prędkość na autostradzie więc jazda 120 km/h nie powinna nikogo dziwić. 

Dalej, co ma na tym etapie BMW? Pytam skąd sobie bierzesz te prędkości i znów unikasz odpowiedzi... 

11 godzin temu, jack napisał(a):

gdy KIA rozpoczynała manewr

jaki manewr? Jechania non stop lewym pasem? Bo nic innego na filmie nie widać....

11 godzin temu, jack napisał(a):

Ja nic nie zakładam jeśli chodzi o kierowcę KII

To sie zdecyduj w końcu... 

11 godzin temu, jack napisał(a):

nic nie mógł zrobić by uratować siebie i swoją rodzinę

Tu akurat się mylisz, mógł jechać prawym pasem zgodnie z przepisami. To na 99,99% uchroniłoby jego i rodzinę przed (jak to piszesz) "mordercą".

Ja rozumiem, że boli fakt, że zginęła rodzina, ale przestań w odpowiedziach pisać o BMW, kiedy ja pytam tylko o KIA... , bo w "unikaniu odpowiedzi na pytania" przebijesz wypowiedzi polityków PiS w "wolnych mediach" o Tusku.

11 godzin temu, mayor napisał(a):

normalny myślący człowiek nie potrzebuje zwiększenia mocy w nowym samochodzie z 530 do 650 HP

Takie wypowiedzi to dramat... Normalnie myślący człowiek, czegoś takiego by nie napisał, a ten drugi normalnie myślący człowiek wykorzystywałby możliwości auta na torze, a nie na drodze.

11 godzin temu, Larry Legend napisał(a):

Wystarczy popatrzeć na statystyki z ostatnich lat ile osób zginęło na drogach - ile osób ginie w wypadakch,bo kierowca ucieka w pieszych przez innego pieszego,a ile razy ludzie giną,bo gnój ma ciężką nogę?

Moja wypowiedź dotyczyła tylko tego co napisałeś w kontekście kierowca - pieszy, więc nie wiem po co kolejne pisanie nie na temat tego o czym rozmawialiśmy. Dlaczego nie odpowiadasz na moje pytania dotyczące tego kto jest w w/w przypadkach mordercą? Bo Ty z góry założyłeś, że w starciu z pieszym jest nim kierowca.

11 godzin temu, Sebastian napisał(a):

Po co komuś 650 koni w aucie do jeżdżenia po drogach ? 

Po co komuś samochód jak można rowerem czy bryczką.

10 godzin temu, elwariato napisał(a):

jak sie ma mikro siurka to istnieje taka potrzeba, to taka tełorja ze ilosc kunia wynagrodzi niedostatki własnego 😋

LOL... czy tu już zazdrość sie wkrada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, dannygd napisał(a):

1Czemu zakładasz, że nie potrafię? 

2Po co komuś samochód jak można rowerem czy bryczką.

LOL... czy tu już zazdrość sie wkrada?

1- moze kolega poprostu czyta twoje teksty 🤔😄 

2- ciekawe dlaczego wszystkie samochody nie są dopuszczane na tej zasadzie do użytku na drogach publicznych, np takie z napędem odrzutowym, jawna dyskryminacja

3- a z przyjemnoscia moge cie zaprosic na moj podjazd, ba nawet ptaszka ci pokaze w celach poglądowych 😄🤗 plus moglbym zazdroscic fajnej bryczki, nie konkretnie takiej ale to kwestia gustu, ale ulomnosciu umysłowej nie wiem czemu miałbym zazdrosci 🥴

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ely3 napisał(a):

Nie trzeb być Szerlockiem by odpoiwiedzić na zadane pytanie czego jak widać nie potrafisz . Zadałem pytanie pokaż mi wyrok kiedy auto jadące z tyłu nie jest winne jeśli nie doszło do wymuszenia pierwszeńtswa. Po czym rzucasz przykład kiedy do takiego wymuszenia doszło

Czytałeś te wyroki? Tam nigdzie nikt nie wymusił pierwszeństwa, tylko w obu przypadkach ukarano auto hamujące z przodu o co prosiłeś w swoim poście:

Cytat

Pokaż takie wyroki gdzie nie doszło do wymuszenia pierwszeńśtwa a winnym uznano tego co hamował z przodu

...

9 godzin temu, ely3 napisał(a):

Wykładnia policji jest jasna. Tylko wymuszenie pierwszeństwa i zajechanie drogi sprawia ,ze ten z tyłu nie jest winny. W każdej innej jest. Ty zaś uważasz inaczej tylko jakos nie potrafisz tego udowodnić.

Pokaż mi tę wykładnię i juz pominę ten tekst o Policji, bo Policja nie jest od tworzenia wykładni prawnych, od tego jest ustawodawca i sądy. JA udowodniłem Ci dokładnie to co prosiłeś, Ty na razie nic nie udowodniłeś, więc teraz ja czekam na te wykładnie prawne z której wynika, że winny jest zawsze jadący z tyłu o ile nie dochodzi do wymuszenia pierwszeństwa. 

9 godzin temu, ely3 napisał(a):

w takiej sytuacji kiedy kierowca BMW miał zbyt dużą prędkosć to byłaby współwina bo obaj złamali przepisy. 

Tu sie zgadzamy i obawiam się wbrew oczekiwaniom @jack @joe dumars @Larry Legend i wielu innych, że taki będzie finał tego postępowania - mimo listu gończego i buńczucznych konferencji na pokaz.

4 godziny temu, agresywnychomik napisał(a):

Licze na komentarz @dannygd dlaczego kolo nie chcial procesu.

A dlaczego mnie pytasz? Gdzieś pisałem, że jest niewinny? LOL

3 godziny temu, mayor napisał(a):

No chyba by był całkowicie głupi jak by się zgłosił., Szczególnie jak Ziobro ogłosił że chce zmienić zarzut na -zabójstwo z zamiarem ewentualnym, a to jest już art 148 KK i kara jest przewidziana w kodeksie taka sama jak za każde zabójstwo 25 lat., Ta konferencja Ziobry to jest rzeczywiście zapowiedź linczu w majestacie prawa przed sądem., Jakby to był mój dzieciak ,to w życiu nie pozwolił bym mu wrócić przynajmniej do wyborów i zmiany rządu.,

No dokładnie, "wyborcza" zmiana o 180 stopni i list gończy na pokaz (Bo Ziobrze się ziemia zapada pod nogami), a tak naprawdę nawet nie chcą go w tej prokuraturze, bo gdyby chcieli to nie mówiliby na konferencjach, że jadą po niego i "wyrok już wydali" ;)

16 minut temu, elwariato napisał(a):

przyjemnoscia moge cie zaprosic na moj podjazd, ba nawet ptaszka ci pokaze w celach poglądowych

Pokaż na forum, bo ja nie gustuję w ptaszkach i szkoda by było Twojego talentu tylko na moje oczy...

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, dannygd napisał(a):

Moja wypowiedź dotyczyła tylko tego co napisałeś w kontekście kierowca - pieszy, więc nie wiem po co kolejne pisanie nie na temat tego o czym rozmawialiśmy. Dlaczego nie odpowiadasz na moje pytania dotyczące tego kto jest w w/w przypadkach mordercą? Bo Ty z góry założyłeś, że w starciu z pieszym jest nim kierowca.

Nic z tego nie będzie,bo widzę,że z tobą jakakolwiek dyskusja nie ma sensu skoro prosty przekaz nie dociera.Powtórzę ostatni raz i na tym zakończę.

NIE PISZĘ O INNYCH,BO TUTAJ JEST MOWA O MORDERCY,KTÓRY SPALIŁ RODZINĘ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, dannygd napisał(a):

A dlaczego mnie pytasz? Gdzieś pisałem, że jest niewinny? LOL

Ok inaczej, czy w zaistnialej sytuacji gdzie nie bedzie Ci dane poznac "calego spektrum sytuacji" (bo kolo spierdolil, pewnie pozniej beda jakoes listy żelazne) jesteś w stanie orzec wine za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym skoro nie dojdzie do postepowania i nie bedzie dane wyjaśnić wszystkich okoliczności? 

Dla mnie jakiekolwiek domniemanie niewinnosci (przy wyjezdzie podjrzanego ujjj wie gdzie) przestalo w tej sprawie obowiazywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Sebastian napisał(a):

Coś dla zwolenników zaostrzania kar za wszystko:

https://twitter.com/PrawoPLserwis/status/1708029123111620858?s=20

Podejrzewam, że ta część Cię oburzyła?

złożenie osobie pełniącej funkcję publiczną obietnicy korzyści w wysokości powyżej 1 mln zł (oraz jej przyjęcie przez taką osobę) stanie się zbrodnią zagrożoną karą od 3 do 20 lat pozbawienia wolności, przyjęcie obietnicy korzyści majątkowej w wysokości powyżej 10 mln zł w obrocie gospodarczym (np. prezesowi spółki) będzie już zagrożone karą od 5 do 25 lat pozbawienia wolności.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fluber napisał(a):

Podejrzewam, że ta część Cię oburzyła?

złożenie osobie pełniącej funkcję publiczną obietnicy korzyści w wysokości powyżej 1 mln zł (oraz jej przyjęcie przez taką osobę) stanie się zbrodnią zagrożoną karą od 3 do 20 lat pozbawienia wolności, przyjęcie obietnicy korzyści majątkowej w wysokości powyżej 10 mln zł w obrocie gospodarczym (np. prezesowi spółki) będzie już zagrożone karą od 5 do 25 lat pozbawienia wolności.


 

Nie. Ta:

Cytat

Przykładowo, surowszą karą (od 5 do 25 lat pozbawienia wolności) zagrożone jest nierzetelne prowadzenie dokumentacji działalności gospodarczej wiążące się z wywołaniem szkody majątkowej powyżej 10 mln zł ( oraz uruchomienie impulsów telefonicznych na cudzy rachunek („nadużycie telefonu”) lub kradzież drzewa w lesie o takiej wartości niż zgwałcenie kobiety ciężarnej lub zgwałcenie z użyciem broni palnej (od 3 do 20 lat pozbawienia wolności – art. 197 par. 3 k.k.).

Zarazem taką samą karą, jak za zgwałcenie z użyciem broni palnej albo spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu człowieka zagrożone będzie złożenie obietnicy korzyści majątkowej w kwocie wyższej niż 1 mln zł (niezależnie od tego, czy zostanie przyjęta).

A i jeszcze PiS chce mieć monopol na handel wizami więc wykaszają konkurencję :

Cytat

I wreszcie kolejnym batem na aktywistów będzie kara od 6 miesięcy do 8 lat za pomoc przy nielegalnym przekroczeniu granicy.


 

Edytowane przez Sebastian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Larry Legend napisał(a):

NIE PISZĘ O INNYCH,BO TUTAJ JEST MOWA O MORDERCY,KTÓRY SPALIŁ RODZINĘ.

chłopie odpowiadałeś na mój post, gdzie mówiłem o tym, że trzeba eliminować z ruchu drogowego nie tylko tych nadmiernie przekraczających prędkość, ale i pozostałych:

 

22 godziny temu, Larry Legend napisał(a):
W dniu 29.09.2023 o 10:58, dannygd napisał(a):

pieszych wychodzących na drogi jak święte krowy bez patrzenia czy mogą bezpiecznie przejść itd. itd.

Stawianie w jednym szeregu morderców i pieszych,którzy najczęściej kończą marnie swój los jest delikatnie mówiąc bzdurą.

Więc odnoś się do tego co sam napisałeś, a nie rakiem sie wycofujesz teraz bo niewygodne pytania ci zadałem. EOT

1 godzinę temu, agresywnychomik napisał(a):

Ok inaczej, czy w zaistnialej sytuacji gdzie nie bedzie Ci dane poznac "calego spektrum sytuacji" (bo kolo spierdolil, pewnie pozniej beda jakoes listy żelazne) jesteś w stanie orzec wine za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym skoro nie dojdzie do postepowania i nie bedzie dane wyjaśnić wszystkich okoliczności

Osobiście uważam, że "zniknięcie" nie przemawia na jego korzyść i nie powinno było do tego dojść. Policja nawet jak nie zatrzymała go od razu, bo nie miała podstaw (patrz będąc na miejscu zdarzenia nie mieli filmików z analizami forumowych ekspertów) to powinni byli objąć go nakazem braku przemieszczania i obserwacja do czasu wyjaśnienia sprawy. Wtedy nie było by tej całej akcji linczu w mediach na taką skale i obietnic Ziobry pod wyborczą publiczkę.

Natomiast to co powiedział bodajże @mayor: po ostatnich publikacjach Ziobry, każdy na jego miejscu by się schował, bo szansa na obiektywny wyrok byłaby znikoma, a próba linczu na pewno przedostałaby sie do aresztu, gdzie już nie takie cuda się działy. Więc nie pochwalam tego, ale każdy z tu obecnych w podobnej sytuacji zrobiły zapewne tak samo...

Natomiast postępowanie i rozprawa i tak sie odbędą - z nim czy bez niego i zapewne wyrok zapadnie, oby sprawiedliwy i obiektywny.

59 minut temu, Sebastian napisał(a):

Coś dla zwolenników zaostrzania kar za wszystko:

https://twitter.com/PrawoPLserwis/status/1708029123111620858?s=20

Dramat. Czytaj teraz księgowa dostanie dożywocie, prezesami będą bezdomni, a prawdziwi przestępcy będą wydawać wypraną kasę. Zresztą dziś juz 99% przestępców gospodarczych działa w rajach podatkowych bez ekstradycji - więc to jest kolejny wyborczy kał na usta nierozumiejących tego wyborców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, dannygd napisał(a):

chłopie odpowiadałeś na mój post, gdzie mówiłem o tym, że trzeba eliminować z ruchu drogowego nie tylko tych nadmiernie przekraczających prędkość, ale i pozostałych:

 

Więc odnoś się do tego co sam napisałeś, a nie rakiem sie wycofujesz teraz bo niewygodne pytania ci zadałem. EOT

Nie ma sensu odnosić sie do kogoś kto pieprzy od rzeczy wciągając do dyskusji o mordercy  innych użytkowników ruchu popełniających błędy i robi jakieś chore konstrukcje myslowe,aby usprawiedliwić ścierwa,które tak grzeją na naszych drogach.Zrobiłeś to wyłącznie po,aby doszukiwać się teoretycznej współwiny kierowcy,który zginął.Wierzysz w adekwatny do tej zbrodni wyrok - to żyj dalej w swojej bajeczce.

 

 

Edytowane przez Larry Legend
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Larry Legend napisał(a):

Nie ma sensu odnosić sie do kogoś kto pieprzy od rzeczy wciągając do dyskusji o mordercy  innych użytkowników ruchu popełniających błędy i robi jakieś chore konstrukcje myslowe,aby usprawiedliwić ścierwa,które tak grzeją na naszych drogach.

Przykład hejtu level hard. Zero merytorycznej rozmowy, ani odnoszenia się do pytań. Zwykłe emocjonalne, obraźliwe wypowiedzi nie wnoszące nic do dyskusji poza hejem, jakie zalewają świat internetu ;(

Kolego może warto popracować nad emocjami, bo jak próba dojścia do rzetelnej prawdziwej informacji/przebiegu zdarzenia jest dla Ciebie usprawiedliwianiem ścierwa/mordercy i reagujesz tak źle, to co zrobisz jemu prawnikowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, dannygd napisał(a):

 

Osobiście uważam, że "zniknięcie" nie przemawia na jego korzyść i nie powinno było do tego dojść. Policja nawet jak nie zatrzymała go od razu, bo nie miała podstaw (patrz będąc na miejscu zdarzenia nie mieli filmików z analizami forumowych ekspertów) to powinni byli objąć go nakazem braku przemieszczania i obserwacja do czasu wyjaśnienia sprawy. Wtedy nie było by tej całej akcji linczu w mediach na taką skale i obietnic Ziobry pod wyborczą publiczkę.

Natomiast to co powiedział bodajże @mayor: po ostatnich publikacjach Ziobry, każdy na jego miejscu by się schował, bo szansa na obiektywny wyrok byłaby znikoma, a próba linczu na pewno przedostałaby sie do aresztu, gdzie już nie takie cuda się działy. Więc nie pochwalam tego, ale każdy z tu obecnych w podobnej sytuacji zrobiły zapewne tak samo...

Natomiast postępowanie i rozprawa i tak sie odbędą - z nim czy bez niego i zapewne wyrok zapadnie, oby sprawiedliwy i obiektywny.

 

Mieszasz dwa różne wątki tego tragicznego zdarzenia .,Dla każdego normalnie myślącego wina Sebusia jest oczywista, a zachowanie kierowcy KIA jest bez znaczenia.,Beemka w momencie uderzenia miała 253km/h a ślady hamowania około 170 metrów, z tego wynika że auto jechało grubo ponad trzy paki.,Nie wiem ilu kierowców jest w stanie zrobić w takiej sytuacji jakiś sensowny manewr, żeby uniknąć zderzenia w dodatku po zmierzchu, kiedy widać w lusterkach tylko światła.,Ja mam prawo jazdy od 47 lat i nie dał bym rady, założę się że Ty też nie ,gdyż pewnie krócej żyjesz niż ja jeżdżę samochodami. Policja od razu tuszowała sprawę ,świadczą o tym zeznania strażaków i wiele innych okoliczności , prokuratura podobnie., Podstawy do zatrzymania były, chociażby dlatego że w wypadku zginęły trzy ofiary, dwóch pasażerów bmw odniosło uszczerbek na zdrowiu,a sprawca nie miał żadnych obrażeń. W sumie 5 osób poszkodowanych plus uszkodzone mienie o znacznej wartości to już mocniejszych podstaw do zatrzymania sprawcy nie trzeba szukać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, dannygd napisał(a):

Przykład hejtu level hard. Zero merytorycznej rozmowy, ani odnoszenia się do pytań. Zwykłe emocjonalne, obraźliwe wypowiedzi nie wnoszące nic do dyskusji poza hejem, jakie zalewają świat internetu ;(

Kolego może warto popracować nad emocjami, bo jak próba dojścia do rzetelnej prawdziwej informacji/przebiegu zdarzenia jest dla Ciebie usprawiedliwianiem ścierwa/mordercy i reagujesz tak źle, to co zrobisz jemu prawnikowi?

Całe życie jestem hejterm.Ludzkiej głupoty.

Skoro jednak tak bardzo cię uraziłem to bardzo przepraszam.Niezmiernie mi przykro i myślę,że niebawem odwiedzę psychologa i popracuję nad emocjami,skoro taki mędrzec życiowy mi to poleca.

Edytowane przez Larry Legend
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.