Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, julekstep napisał(a):

no czyli w chrześcijaństwie 'jak się wyspowiadasz to można zabijać'

spoko!

Jednak jakieś zwarcie :(

btw, to wspaniały z Ciebie obrońca banowanych, a jak masz na dicordzie trochę władzy, to pokazałeś, jak obchodzić się z ludźmi, którzy mają inne poglądy (zmienić nick, którym się posługują na obraźliwy). Więc nie kreuj się na osobę popierająca wolność słowa, bo mając władzy, co pierd muchy i tak ja wykorzystałeś w niewłaściwy sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Wstąpienie do PiSu to zadośćuczynienie bliźniemu.

Jaki to stopień fanatyzmu? Jakiś konkretny, nie?

Morawiecki zarabiał chore pieniądze u Niemców i u Tuska. Na szczęście zrobił rachunek sumienia i zaczął żałować, postanowił poprawę i zerwał ze starym życiem. Teraz zadośćuczynić bliźnim rozdając pieniądze zamiast samemu je zarabiając. Niczym Robin Hood albo Janosik. Proste fakty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał(a):

Morawiecki zarabiał chore pieniądze u Niemców i u Tuska. Na szczęście zrobił rachunek sumienia i zaczął żałować, postanowił poprawę i zerwał ze starym życiem. Teraz zadośćuczynić bliźnim rozdając pieniądze zamiast samemu je zarabiając. Niczym Robin Hood albo Janosik. Proste fakty

❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pablo81 napisał(a):

btw, to wspaniały z Ciebie obrońca banowanych, a jak masz na dicordzie trochę władzy, to pokazałeś, jak obchodzić się z ludźmi, którzy mają inne poglądy (zmienić nick, którym się posługują na obraźliwy). Więc nie kreuj się na osobę popierająca wolność słowa, bo mając władzy, co pierd muchy i tak ja wykorzystałeś w niewłaściwy sposób.

management training interview – from the simple days of Python | Brand Tao

Teraz, fluber napisał(a):

No przecież napisałem że pracował dla platformy, nie?

a no to tak!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Jesteś z Kolonii? Może to nazwisko, bo grał kiedyś koleś o takim w jakiejś niższej lidze we Wrocławiu?

jak jeszcze w zamierzchłych czasach była wydawana Gazeta basket to jak logowałem się na forum na biurku leżała ta gazetka ze śp Adamem Wójcikiem i miał reklamę Koelner na koszulce. no i to jest historia tego swetra 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Pablo81 napisał(a):

O matko. Nie chce mi się brać udziału we fluberowaniu. Nara.

Już pomijając libido w podeszłym wieku, to 70-15 ni c***a nie równa się 70.

Ja już w takich bzdurach i sfabrykowanych faktach nie będę bral udziału.

No ale mając 18-25 lat to chyba robi to częściej niż raz na tydzień ? Wiesz czym jest średnia ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.