Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, fluber napisał(a):

Napisałem chyba.

Ale na pewno faktem jest, że nie zrozumiałeś skąd wziąłem 70, nie zrozumiałeś co oznacza średnia i teraz nie rozumiesz, czym się różni dalsze trwanie życia od średniej długości życia. Brakuje ci elementarnej wiedzy do dyskusji, którą próbuję z tobą prowadzić. To jest męczące, kiedy zamiast dyskutowania o meritum trzeba ci ciągle coś wyjaśniać, bo czegoś nie wiesz.

Zawyżyłeś pod konkretny wynik. Tyle. Poza tym te argumenty, że pary się starają o dziecko, więc płodność że stosunku niebędącego gwałtem jest wyższa. Daj link, czy to twoje insynuacje. Nie wrzuciłeś dzisiaj żadnych linków do swoich wyliczeń. Linki z infor czy wp są zle, ale ty nie podałeś żadnych. Napisz może pracę bez bibliografii, a krytyków nazwij niegodnymi partnerami do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Te-nieruchomosci-premier-Morawiecki-przepisal-na-zone-8617615.html

Zawsze podziwiam facetow, ktorzy przypisuja wszystko na zone. Trzeba miec albo duzo odwagi, albo zaufania.

* Ok moze ponioslo z tym wszystko, to pewnie jakis maly pierwiastek naszego oligarchy, ale i tak podziwiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RappaR napisał(a):

Wedle informacji z prasy, pacjent opuścił tej samej doby szpital.

Czyli albo nikt nie poinformował prasy o tym, że tak się nie stało. Albo w Dąbrowie wypisali pacjenta z krwotokiem wewnętrznym

Wiarygodne fc***

Again, ja nie jestem stroną, która może tu cokolwiek potwierdzić, nie znam się na tym. Zanegowales uczciwość tekstu wyjaśniłem dlaczego uważam, że nie sądzę by ktoś tam miał powód kłamać/trollować jak zarzuciles z powodów opisanych wcześniej. Oczywiście, ja nie twierdzę jak było bo takiej wiedzy nie mam. Wrzucilem to jako "ciekawostkę" i tyle. Z tego co mówisz, może faktycznie ktoś przekolorozywal, ale again, nie mam możliwości sprawdzenia wiarygodności tezy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Ciekawe dlaczego nie zostały wysłuchane twoje wielokrotne błagania i lamenty o uprawnienia admina? Żebyś tak jak na discordzie zmieniał nicki użytkownikom grupy?

dawaj cytaty z tego wielokrotnego błagania i lamentu

i czemu piszesz o 'użytkownikach' w liczbie mnogiej?

tylko Tobie zmieniłem, bo wiedziałem że będziesz histeryzował z tego powodu - jak zwykle nie zawiodłeś! xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Zawyżyłeś pod konkretny wynik. Tyle. 

Zawyżyłem pod konkretny wynik, który miał wynosić 3780?  Co to za pi****lenie?

6 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Poza tym te argumenty, że pary się starają o dziecko, więc płodność że stosunku niebędącego gwałtem jest wyższa. Daj link, czy to twoje insynuacje. 

Oczywiście, że to gdybanie. Właśnie dlatego...

NIE UWZGLĘDNIAŁEM TEGO W OBLICZENIACH!!!

to była tylko odpowiedź na twoje gdybanie po tym jak wrzuciłem wyniki moich obliczeń

7 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Nie wrzuciłeś dzisiaj żadnych linków do swoich wyliczeń. Linki z infor czy wp są zle, ale ty nie podałeś żadnych. 

Mogę podać jak trzeba:

To jest link do artykułu na temat średniej liczby stosunków seksualnych 

https://link.springer.com/article/10.1007/s10508-017-0953-1

To są dane na podstawie, których szacuje się podziemie aborcyjne: 

https://www.cbos.pl/SPISKOM.POL/2013/K_060_13.PDF

A to link do stowarzyszenia, który je oszacował i opublikował:

https://federa.org.pl/25latpieklakobiet/

Tu są aktualne dane o liczbie urodzeń z ostatniego roku:

https://300gospodarka.pl/news/ile-dzieci-rodzi-sie-w-polsce-dane-gus

A tu jest raport gus o średnim dalszym trwaniu życia

https://stat.gov.pl/files/gfx/portalinformacyjny/pl/defaultaktualnosci/5470/2/11/1/trwanie_zycia_w_2016.pdf

Nie linkowałem tego, gdyż są to dane ogólnie dostępne, które można w każdej chwili wygooglować, a ponadto to był zwykły wpis na forum, który nie wymaga bibliografii.

13 minut temu, Pablo81 napisał(a):

 Napisz może pracę bez bibliografii, a krytyków nazwij niegodnymi partnerami do dyskusji.

Z wielu kretynizmów, które tu napisałeś zarzut o brak bibliografii do wpisu na forum powinien mieć pewne miejsce w TOP 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał(a):

dawaj cytaty z tego wielokrotnego błagania i lamentu

i czemu piszesz o 'użytkownikach' w liczbie mnogiej?

tylko Tobie zmieniłem, bo wiedziałem że będziesz histeryzował z tego powodu - jak zwykle nie zawiodłeś! xD

Jak wywlekacie brudy, to chociaz opisujcie do konca, mnie teraz np ciekawi co to za zmiana nicku i na jaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał(a):

dawaj cytaty tego błagania i lamentu

A żeby to mi się chciało szperac, LOL xD

Wiele razy chciałeś byś adminem, kiedyś spłakałeś się o to, że nie dostałeś nawet tylko na simbasket. Sam poparłem wtedy Twoja kandydaturę. Teraz widząc, co odwalasz na dicordzie zmieniając jako admin grupy mój nick na w sumie obraźliwy, nigdy bym tego znowu nie zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał(a):

A żeby to mi się chciało szperac, LOL xD

Wiele razy chciałeś byś adminem, kiedyś spłakałeś się o to, że nie dostałeś nawet tylko na simbasket. Sam poparłem wtedy Twoja kandydaturę. Teraz widząc, co odwalasz na dicordzie zmieniając jako admin grupy mój nick na w sumie obraźliwy, nigdy bym tego znowu nie zrobił.

no daj cytaty

zobaczmy jak wygląda to błaganie/lament/płacz bo strzelam że coś na zasadzie:

'poproszę moda do działu simbasket'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał(a):

Zawyżyłem pod konkretny wynik, który miał wynosić 3780?  Co to za pi****lenie?

Oczywiście, że to gdybanie. Właśnie dlatego...

NIE UWZGLĘDNIAŁEM TEGO W OBLICZENIACH!!!

to była tylko odpowiedź na twoje gdybanie po tym jak wrzuciłem wyniki moich obliczeń

Mogę podać jak trzeba:

To jest link do artykułu na temat średniej liczby stosunków seksualnych 

https://link.springer.com/article/10.1007/s10508-017-0953-1

To są dane na podstawie, których szacuje się podziemie aborcyjne: 

https://www.cbos.pl/SPISKOM.POL/2013/K_060_13.PDF

A to link do stowarzyszenia, który je oszacował i opublikował:

https://federa.org.pl/25latpieklakobiet/

Tu są aktualne dane o liczbie urodzeń z ostatniego roku:

https://300gospodarka.pl/news/ile-dzieci-rodzi-sie-w-polsce-dane-gus

A tu jest raport gus o średnim dalszym trwaniu życia

https://stat.gov.pl/files/gfx/portalinformacyjny/pl/defaultaktualnosci/5470/2/11/1/trwanie_zycia_w_2016.pdf

Nie linkowałem tego, gdyż są to dane ogólnie dostępne, które można w każdej chwili wygooglować, a ponadto to był zwykły wpis na forum, który nie wymaga bibliografii.

Z wielu kretynizmów, które tu napisałeś zarzut o brak bibliografii do wpisu na forum powinien mieć pewne miejsce w TOP 3.

"Kretynizmu", "pierdolisz", "ruchanie", "k****". Może tak ze swoimi znajomymi rozmawiaj, ale tu zachowajmy jakiś poziom, ok?

2 minuty temu, julekstep napisał(a):

no daj cytaty

zobaczmy jak wygląda to błaganie/lament/płacz bo strzelam że coś na zasadzie:

'poproszę moda do działu simbasket'

Z komórki ciężko znaleźć, ale były tam łzy i charakterystyczny lament. Jak skomentujesz zmianę nicku na grupie na discordzie?

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

"Kretynizmu", "pierdolisz", "ruchanie", "k****". Może tak ze swoimi znajomymi tak rozmawiaj, ale tu zachowajmy jakiś poziom, ok?

Z komórki ciężko znaleźć, ale były tam łzy i charakterystyczny lament. Jak skomentujesz zmianę nicku na grupie na discordzie?

czy ten 'charakterystyczny lament' wyglądał mniej więcej tak:

4 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Teraz widząc, co odwalasz na dicordzie zmieniając jako admin grupy mój nick na w sumie obraźliwy, nigdy bym tego znowu nie zrobił.

 

2 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Jak skomentujesz zmianę nicku na grupie na discordzie?

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał(a):

Próbuję, ale za każdym razem, gdy Cię ośmieszam, zaczynasz pisać zupełnie o czymś innym.

 

Jako katolik czerpiesz satysfakcję z ośmieszania mnie?

W mojej opinii nigdzie mnie nie ośmieszyłes, próbuje jednak zrozumieć twoja potrzebę ośmieszania.

2 minuty temu, julekstep napisał(a):

mordo

ja jestem adminem Twojego zycia!

Chyba nie :) Po prostu jesteś na tyle zawistny, żeby wykorzystać stanowisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

 

Jako katolik czerpiesz satysfakcję z ośmieszania mnie?

W mojej opinii nigdzie mnie nie ośmieszyłes, próbuje jednak zrozumieć twoja potrzebę ośmieszania.

Ani trochę, wręcz czuję się skrępowany przez to, że próbując z tobą rozmawiać na pewnym poziomie, tak to się kończy.

Wydaje mi się, że dość czytelnie wyraziłem swoje niezadowolenie z tego faktu.

Zatem czemu Rappar i Julek się z Ciebie śmieją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał(a):

Ani trochę, wręcz czuję się skrępowany przez to, że próbując z tobą rozmawiać na pewnym poziomie, tak to się kończy.

Wydaje mi się, że dość czytelnie wyraziłem swoje niezadowolenie z tego faktu.

Zatem czemu Rappar i Julek się z Ciebie śmieją?

Julek nie zna innej formy interakcji międzyludzkich - tego go nauczyło życie (bądź to forma reakcji obronnej), Rappar ma problemy, w które nie wnikam, dopóki sam o nich nie napisze.

Jeżeli liczba 195 gwałtów dziennie jest dla Ciebie marginalna, i nawet jak wynika z twoich obliczeń liczba 36 ciąży wynikających z nich jest liczbą marginalną, to gratuluję empatii. Jak liczba wynosi 67 to taka wstaw do równania. A nie zaokraglasz do 70. To jest właśnie fluberowanie, czyli kłamanie. Zrobiłeś to dla własnych korzyści, a nie dlatego, że to liczba Pi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Julek nie zna innej formy interakcji międzyludzkich - tego go nauczyło życie (bądź to forma reakcji obronnej), Rappar ma problemy, w które nie wnikam, dopóki sam o nich nie napisze.

Szczerze to raczej to co napisałeś powyżej to jest kłamanie, a nie to, że zaokrągliłem 67 go 70 i jeszcze napisałem, że to nie jest dokładna wartość.

5 minut temu, Pablo81 napisał(a):

 

Jeżeli liczba 195 gwałtów dziennie jest dla Ciebie marginalna, i nawet jak wynika z twoich obliczeń liczba 36 ciąży wynikających z nich jest liczbą marginalną, to gratuluję empatii. 

Pisałem o tym, że aborcje ciąży z gwałtu to marginalny problem, a nie że gwałty są marginalne. 

I to też jest zwykłe kłamanie i stawianie mnie po raz kolejny w złym świetle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał(a):

Szczerze to raczej to co napisałeś powyżej to jest kłamanie, a nie to, że zaokrągliłem 67 go 70 i jeszcze napisałem, że to nie jest dokładna wartość.

Pisałem o tym, że aborcje ciąży z gwałtu to marginalny problem, a nie że gwałty są marginalne. 

I to też jest zwykłe kłamanie i stawianie mnie po raz kolejny w złym świetle. 

Pogratulowałem przecież empatii dla tych 36 osób.

A i tak pewnie jest sporo zaniżona, przecież ofiara oraz gwałciciel nie stosują się do zasad planowania rodziny i nie zajścia w ciążę pod zaś tego stosunku. Ofiara się tego nie spodziewa. 

I faktycznie to zaden problem, czy statystyki wykazują jeden, zero czy trzydzieści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.