Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, fluber napisał(a):

No sam wrzucasz dowód. Kobieta staje się aktywna seksualnie około 15 roku życia i żyje od tego momentu około 70 lat. Uprawia seks średnio 54 razy w roku. 70x54 daje 3780. 

 

1 minutę temu, Pablo81 napisał(a):

 

Już pomijając libido w podeszłym wieku, to 70-15 ni c***a nie równa się 70.

Jak mówiłem, polska edukacja zawiodła. Szkoda, że w Niemczech żadna podstawówka nie chce przyjąć na douczanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał(a):

O matko. Nie chce mi się brać udziału we fluberowaniu. Nara.

Już pomijając libido w podeszłym wieku, to 70-15 ni c***a nie równa się 70.

Ja już w takich bzdurach i sfabrykowanych faktach nie będę bral udziału.

No ale jakie libido w podeszłym wieku? przecież to jest średnia dla populacji. To że kobiety uprawiają średnio seks 54 razy w roku, nie oznacza, że w każdym roku życia uprawiają 54 razy rocznie. Myślałem, że to zrozumiałe dla ciebie.

Ponadto jakie 70-15? Przecież kobiety nie żyją średnio 70 lat. Średnia długość trwania życia od 15 roku życia kobiet to właśnie około 70 lat. 

1 minutę temu, RappaR napisał(a):

 

Jak mówiłem, polska edukacja zawiodła. Szkoda, że w Niemczech żadna podstawówka nie chce przyjąć na douczanie

Lepsze jest to, jak on rozumie średnią pisząc o libido w podeszłym wieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RappaR napisał(a):

 

Jak mówiłem, polska edukacja zawiodła. Szkoda, że w Niemczech żadna podstawówka nie chce przyjąć na douczanie

Nie doczytałem płaczku. Idź do psychologa pogadać o tym gwałcie, a nie męczysz bułę.

5 minut temu, fluber napisał(a):

No ale jakie libido w podeszłym wieku? przecież to jest średnia dla populacji. To że kobiety uprawiają średnio seks 54 razy w roku, nie oznacza, że w każdym roku życia uprawiają 54 razy rocznie. Myślałem, że to zrozumiałe dla ciebie.

Ponadto jakie 70-15? Przecież kobiety nie żyją średnio 70 lat. Średnia długość trwania życia od 15 roku życia kobiet to właśnie około 70 lat. 

Lepsze jest to, jak on rozumie średnią pisząc o libido w podeszłym wieku.

Zignorowales szacunki policji, o których była mowa w artykule, a potem zmieniłeś przelicznik, żeby wynik wyszedł taki sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://x.com/TeoJade2/status/1706187712057741526?s=20 

 

Cytat

Ziobro: Budka mijał się z prawdą

Do sprawy odniósł się minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.

– Pan Borys Budka zawiadomił, że został napadnięty, użyto wobec niego przemocy. Potępiamy przemoc. Ale opisał to wydarzenie w taki oto sposób, że człowiek, który miał się dopuścić tego czynu, czekał na niego przy schodach, a następnie podbiegł i zaatakował – mówił Ziobro w Polsat News.

– Tymczasem mamy już nagrania z monitoringu, które wskazują, że pan Borys Budka mijał się z prawdą, że przebieg tych wydarzeń był odmienny od tego, jak on je relacjonował i na to wskazują nagrania wideo – podkreśla minister sprawiedliwości.

Ziobro dodał, że w tej sytuacji nie można wykluczyć, że Borys Budka będzie miał zarzuty o składanie fałszywych zeznań.

Jezu, to jest taki batustan europy czasami ze az przykro patrzec. Panie Budka, pan skladal falszywe zeznania, fanatyk ktorego wychowujemy od lat szczujac w mediach publicznych za ciezkie miliardy nie zaatakowal pana przy schodach, tylko 2 metry od nich. Cyk procesik za skladanie falszywych zeznan.

Pisowcy, jak wam nie wstyd :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

 

Zignorowales szacunki policji, o których była mowa w artykule, a potem zmieniłeś przelicznik, żeby wynik wyszedł taki sam.

Niczego nie zignorowałem. Odnosiłem się do statystyk aborcji, bo o tym cały czas była rozmowa. Podałeś link do artykułu, w którym podano szacunki o których dyskutowaliśmy. nie odnosiłem się do całego tekstu, bo nie był przedmiotem dyskusji. Od początku podważałem to co nazwałeś przelicznikiem, który był wzięty z powietrza.

Na Twoje życzenie włączyłem do dyskusji szacunki policji, przeprowadziłem obliczenia, przedstawiłem przyjęte założenia i chyba niepotrzebnie potraktowałem Cię jak równorzędnego partnera dyskusji, bo właśnie jesteśmy w punkcie, w którym obrażasz mnie zarzucając mi pisanie bzdur oraz fabrykowanie faktów, gdy w rzeczywistości po prostu nie jesteś w stanie przeczytać poprawnie tego co piszę.

I nie wyszedł mi taki sam wynik przecież. O czym teraz piszesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał(a):

Niczego nie zignorowałem. Odnosiłem się do statystyk aborcji, bo o tym cały czas była rozmowa. Podałeś link do artykułu, w którym podano szacunki o których dyskutowaliśmy. nie odnosiłem się do całego tekstu, bo nie był przedmiotem dyskusji. Od początku podważałem to co nazwałeś przelicznikiem, który był wzięty z powietrza.

Na Twoje życzenie włączyłem do dyskusji szacunki policji, przeprowadziłem obliczenia, przedstawiłem przyjęte założenia i chyba niepotrzebnie potraktowałem Cię jak równorzędnego partnera dyskusji, bo właśnie jesteśmy w punkcie, w którym obrażasz mnie zarzucając mi pisanie bzdur oraz fabrykowanie faktów, gdy w rzeczywistości po prostu nie jesteś w stanie przeczytać poprawnie tego co piszę.

I nie wyszedł mi taki sam wynik przecież. O czym teraz piszesz?

Daj mi link o długości życia kobiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Nie doczytałem płaczku. Idź do psychologa pogadać o tym gwałcie, a nie męczysz bułę.

Temat gwałtów jak zwykle bardzo śmieszny. 

Dawanie wybiórczo banów dla takiego vice chociażby przez @ely3 gdy inni userzy bezkarnie się z gwałtów śmieją jest kpiną 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, RappaR napisał(a):

Nie, pytam o legalność i kwestię moralną.

Uważasz, że można zgwałcić mężczyznę na zasadzie, że uważasz, że jest to zachowanie bez znaniom negatywności

Nie uważam, że gwałt kobiety na mężczyźnie a także jakikolwiek gwałt jest dopuszczalny.

Uważam za to, że powinieneś zwrócić się ze swoimi problemami do specjalisty a nie dzielić się swoimi urojeniami na forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał(a):

Temat gwałtów jak zwykle bardzo śmieszny. 

Dawanie wybiórczo banów dla takiego vice chociażby przez @ely3 gdy inni userzy bezkarnie się z gwałtów śmieją jest kpiną 

Czy ja kpię. Forum, to nie jest najlepsze miejsce do szukania pomocy. A Ty ewidentnie tego poszukujesz. Tu tego nie znajdziesz. Traktuj to jak dobra radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Zignorowales szacunki policji, o których była mowa w artykule, a potem zmieniłeś przelicznik, żeby wynik wyszedł taki sam.

Nie dałeś źródła tych szacunków policji. Nie potrafię znaleźć żadnych informacji by policja takie szacunki w ogóle przeprowadzała

2 minuty temu, jack napisał(a):

Uważam za to, że powinieneś zwrócić się ze swoimi problemami do specjalisty a nie dzielić się swoimi urojeniami na forum. 

A jakie to jest urojenie?

1 minutę temu, Pablo81 napisał(a):

Czy ja kpię. Forum, to nie jest najlepsze miejsce do szukania pomocy. A Ty ewidentnie tego poszukujesz. Tu tego nie znajdziesz. Traktuj to jak dobra radę.

Z czym według Ciebie potrzebuję pomocy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał(a):

 

W 2022 r. w Polsce średnia życia kobiet wynosi 81,1 lat.

15 + 70 = 81.1 wg Ciebie? Chyba nie manipulujesz tworząc równania dające porządny wynik?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał(a):

 

W 2022 r. w Polsce średnia życia kobiet wynosi 81,1 lat.

15 + 70 = 81.1 wg Ciebie? Chyba nie manipulujesz tworząc równania dające porządny wynik?

 

I znowu nie doczytałeś.

Nie myślałeś, by zanim coś napisać, przeczytać cały post?

Teraz, jack napisał(a):

Nie pisz już do mnie proszę. Zadzwoń do jakieś poradni oni ci pomogą. 

🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał(a):

 

W 2022 r. w Polsce średnia życia kobiet wynosi 81,1 lat.

15 + 70 = 81.1 wg Ciebie? Chyba nie manipulujesz tworząc równania dające porządny wynik?

 

Po pierwsze brałem pod uwagę przeciętną długość trwanie życia, co np w raporcie, który wrzuciłem wynosiło 67,3. I tak, zaokrągliłem to do 70 w swoich obliczeniach. 

Dlatego napisałem około 70, a nie 70.

28 minut temu, fluber napisał(a):

 i żyje od tego momentu około 70 lat. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał(a):

CHYBA! xD

xD 

A Mordo, "chyba" to stały element fluberowania, żeby w razie oskarżenia o obrazę się tego wyprzeć.

Nieoceniony jest twój udział w niemal każdej dyskusji xD Ciekawe dlaczego nie zostały wysłuchane twoje wielokrotne błagania i lamenty o uprawnienia admina? Żebyś tak jak na discordzie zmieniał nicki użytkownikom grupy?

3 minuty temu, fluber napisał(a):

Po pierwsze brałem pod uwagę przeciętną długość trwanie życia, co np w raporcie, który wrzuciłem wynosiło 67,3. I tak, zaokrągliłem to do 70 w swoich obliczeniach. 

Dlatego napisałem około 70, a nie 70.

 

 

31 minut temu, fluber napisał(a):

No sam wrzucasz dowód. Kobieta staje się aktywna seksualnie około 15 roku życia i żyje od tego momentu około 70 lat. Uprawia seks średnio 54 razy w roku. 70x54 daje 3780. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

xD 

A Mordo, "chyba" to stały element fluberowania, żeby w razie oskarżenia o obrazę się tego wyprzeć.

Nieoceniony jest twój udział w niemal każdej dyskusji xD Ciekawe dlaczego nie zostały wysłuchane twoje wielokrotne błagania i lamenty o uprawnienia admina? Żebyś tak jak na discordzie zmieniał nicki użytkownikom grupy?

Napisałem chyba.

Ale na pewno faktem jest, że nie zrozumiałeś skąd wziąłem 70, nie zrozumiałeś co oznacza średnia i teraz nie rozumiesz, czym się różni dalsze trwanie życia od średniej długości życia. Brakuje ci elementarnej wiedzy do dyskusji, którą próbuję z tobą prowadzić. To jest męczące, kiedy zamiast dyskutowania o meritum trzeba ci ciągle coś wyjaśniać, bo czegoś nie wiesz.

@Pablo81 70x54 to nie jest 3780 czy o co chodzi? Przecież zdanie wcześniej piszę, że średnie dalsze trwanie życia wynosi około 70, w związku z czym taką liczbę podstawiam do wzoru. O co chodzi?

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.