Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, jack napisał(a):

W komentarzach masz info, że ten od firmy i ten z policji to bracia. 

Jak sądzisz, co pomaga w Polsce więcej.

Mieć wujka w Polsce, co ma ~200 tysięcy osób w Polsce(plus pokrewne służby, emeryci daje drugie tyle)

Czy mieć ojca multimilionera, który Ci kupuje auto za bańkę co strzelam ma z kilka tysięcy na kilkadziesiąt milionów?

 

Proste pytanie, nie rozwodź się, tylko napisz opcja pierwsza czy druga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RappaR napisał(a):

Jak sądzisz, co pomaga w Polsce więcej.

Mieć wujka w Polsce, co ma ~200 tysięcy osób w Polsce(plus pokrewne służby, emeryci daje drugie tyle)

Czy mieć ojca multimilionera, który Ci kupuje auto za bańkę co strzelam ma z kilka tysięcy na kilkadziesiąt milionów?

 

Proste pytanie, nie rozwodź się, tylko napisz opcja pierwsza czy druga

A jakie to ma znaczenie? Policja daje dupy czy to po znajomości, za kasę czy z obu tych powodów. Dla poszkodowanych różnica żadna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, jack napisał(a):

A jakie to ma znaczenie? Policja daje dupy czy to po znajomości, za kasę czy z obu tych powodów. Dla poszkodowanych różnica żadna. 

Dla poszkodowanych żadna, ale Ty nie jesteś poszkodowany.

I tutaj różnica, bo po znajomości może dawać tylko policja dupy. Za kasę sądy, prokuratura i reszta prawników, bo to niestety strasznie skorumpowana i bezkarna kasta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, jack napisał(a):

To jest skandal 100x większy niż ta sprawa z granatnikiem. Tam komendant totalnie skompromitował się, ale na szczęście nikogo nie zabił, ranił jednego.  Wyszedł na nie za sprytnego umysłowo + sam się poszkodował. Ogólnie zrobił zło trochę niezamierzenie, powiedziałbym niechcąco nawet.

A tu wypadek,  a może okaże się , że morderstwo trzyosobowej rodziny. I przez tydzień perfidne tuszowanko sprawy, ale na szczęście się nie udało. Nie młody już jestem, do wielu spraw przywykłem, ale coś takiego jak ta sprawa jest skandaliczna i niewybaczalna. Zawsze. Bez znaczenia czy rządzą czarni, czerwoni, tęczowi, niebiescy czy zieloni. Jeśli nie będzie do końca transparentnie wyjaśnione kto spowodował wypadek i kto próbował zatuszować sprawę tzn że podłość i bezczelność przekroczyła już ostatnie granice.

Aż mi się przypomniała teraz sprawa z Gersdorf, kiedy zginął motocyklista. Chłop nie żyje a ta jeszcze potrafi skarżyć się że prokuratura zatrzymała jej pojazd do śledztwa i musiała taxę do Suwałk nająć. I o ile pamiętam, to śledztwo też w martwym punkcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, jack napisał(a):

Jak mam ci pokazać coś czego nie ma? Mam ci teraz szacować aborcyjne podziemie w Polsce albo jeszcze lepiej poza granicami Polski? 

W komentarzach masz info, że ten od firmy i ten z policji to bracia. 

Czyli typowa lewica 

-Te badania są c***owe! 

-Pokaż lepsze 

-Znajdź sobie! 

 

Kurtyna 

 

Nie podważaj badań jeśli nie masz alternatywy bo używasz dokładnie takicj samych argumentów jak Jaś Kapela u Stanowskiego mówiący dokładnie o tym samym 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, jack napisał(a):

A jakie to ma znaczenie? Policja daje dupy czy to po znajomości, za kasę czy z obu tych powodów. Dla poszkodowanych różnica żadna. 

Tu jest kumulacja wielu czynników- bliscy krewni w drogówce i kryminalnych, kasa, plus pisowski aparatczyk w rodzinie.,Dla poszkodowanych już nie ma żadnej różnicy, ale jak policja i prokuratura będzie dalej działać według takiego schematu to dla każdego użytkownika dróg jest różnica., Przypomina się sytuacja z Krakowa gdzie policja i prokuratura poszukiwała pieszego, który wtargnął w niedozwolonym miejscu na jezdnię i zabił czterech bogu ducha winnych młodzieńców w żółtym Renault., Tylko nie mieli szczęścia, gdyż wytypowany sprawca okazał się być obywatelem UK i tu już  Ziobro ma za krótkie ręce żeby go wrobić 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, jack napisał(a):

Ja bym się nie szarpał z policją, nie szukał szpitala i nie prosił lekarzy. Pojechałbym na przedłużony weekend i tyle. I sądzę, że wiele kobiet tak robi i statystyki ich nie obejmują. 

Zaraz

Byś nie zgłosił, że zostałaś zgwałcona, żeby nie szarpać się z policją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, matek napisał(a):

Zaraz

Byś nie zgłosił, że zostałaś zgwałcona, żeby nie szarpać się z policją?

Nie dopowiadaj sobie

Godzinę temu, josephnba napisał(a):

Czyli typowa lewica

Tak, tak wiem, tobie trzeba wszystko tłumaczyć bo sam sobie nie potrafisz sprawdzić. Już ci pisałem, nie moją rolą jest edukowanie ciebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, jack napisał(a):

Nie dopowiadaj sobie

Tak, tak wiem, tobie trzeba wszystko tłumaczyć bo sam sobie nie potrafisz sprawdzić. Już ci pisałem, nie moją rolą jest edukowanie ciebie. 

Na razie kolego to Ty sobie cały czas dopowiadasz wymyślając rzeczy, które nie mają odzwierciedlenia w statystykach. Weź jeszcze zacznij cytować te "badania", które cytują w takich dyskusjach wszystkie lewicowe "gwiazdy" i już będziemy w domu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, jack napisał(a):

Tak, tak wiem, tobie trzeba wszystko tłumaczyć bo sam sobie nie potrafisz sprawdzić. Już ci pisałem, nie moją rolą jest edukowanie ciebie. 

Sęk w tym, że Ty sam też nie potrafisz sprawdzić.

Gorzej, że Ty bazujesz swój pogląd na niesprawdzonych urojeniach

7 godzin temu, DRK napisał(a):

Aż mi się przypomniała teraz sprawa z Gersdorf, kiedy zginął motocyklista. Chłop nie żyje a ta jeszcze potrafi skarżyć się że prokuratura zatrzymała jej pojazd do śledztwa i musiała taxę do Suwałk nająć. I o ile pamiętam, to śledztwo też w martwym punkcie

Jak pisałem wielokrotnie - prawnicy, najgorsza kasta w Polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RappaR napisał(a):

Sęk w tym, że Ty sam też nie potrafisz sprawdzić.

Gorzej, że Ty bazujesz swój pogląd na niesprawdzonych urojeniach

Niedaleko niż wczoraj płakałeś nad losem zgwałconych przez kobiety mężczyzn, którzy wg statystyk okazali się gwałceni przez mężczyzn 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał(a):

Są na to statystyki?

Oczywiście.

Procent skazanych małżonków prezes sądu najwyższego za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym - 0%

2 minuty temu, jack napisał(a):

Niedaleko niż wczoraj płakałeś nad losem zgwałconych przez kobiety mężczyzn, którzy wg statystyk okazali się gwałceni przez mężczyzn 

Ja statystyk nie podawałem. Teraz pytanie - negujesz gwałty czy nie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, jack napisał(a):

Nie dopowiadaj sobie

Tak, tak wiem, tobie trzeba wszystko tłumaczyć bo sam sobie nie potrafisz sprawdzić. Już ci pisałem, nie moją rolą jest edukowanie ciebie. 

Od rozmówcy oczekuję kontrargumentów 

Jeśli jedynym twoim argumentem jest "trzeba ci tłumaczyć, bo jesteś debilem" to jak mamy rozmawiać? 

Rzucasz tezę, daj przykłady. Dostajesz statystki, z którymi się nie zgadzasz, pokaż takie które temu zaprzeczą 

Tak wygląda wg mnie rozmowa dorosłych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jack napisał(a):

Niedaleko niż wczoraj płakałeś nad losem zgwałconych przez kobiety mężczyzn, którzy wg statystyk okazali się gwałceni przez mężczyzn 

Oraz przez kobiety. 

Poza tym gwałt to nie tylko seks z użyciem przemocy. Jeżeli kochanka z którą chce zerwać czyjś mąż szantażuje go ze jak z nią zerwie to powie wszystko żonie i musi dalej z nią być to wtedy też jest gwałt bo do współżycia dochodzi na skutek szantażu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał(a):

Poza tym gwałt to nie tylko seks z użyciem przemocy. Jeżeli kochanka z którą chce zerwać czyjś mąż szantażuje go ze jak z nią zerwie to powie wszystko żonie i musi dalej z nią być to wtedy też jest gwałt bo do współżycia dochodzi na skutek szantażu 

Albo na przykład szefowa korzystająca ze swojej pozycji na swoim pracowniku. 

Albo kobieta kłamiąca na temat stosowania antykoncepcji i podstępem zmuszająca do dziecka(co jest w prawie polskim równe gwałtu z użyciem przemocy fizycznej)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RappaR napisał(a):

Procent skazanych małżonków prezes sądu najwyższego za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym - 0%

tą statystyką liczbę zawodów łapiących się do określenia „strasznie skorumpowani” i „bezkarna kasta” dość mocno poszerzyłeś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał(a):

Oraz przez kobiety. 

Poza tym gwałt to nie tylko seks z użyciem przemocy. Jeżeli kochanka z którą chce zerwać czyjś mąż szantażuje go ze jak z nią zerwie to powie wszystko żonie i musi dalej z nią być to wtedy też jest gwałt bo do współżycia dochodzi na skutek szantażu 

No i to jest przykład powodów zaniżonych statystyk w dyskusji wyżej. Nie wiem dlaczego na potrzeby swojej tylko argumentacji w dwóch miejscach jesteście z kolegami broniącymi tych śmierdząco niskich statystyk w innej logice :) 

Tak trudno zrozumieć ze dla gwałconej w różnych okolicznościach kobiety dokładając strach wstyd i bariery obyczajowe na prawdę może być nie-po-drodze w klasycznej ścieżce zgłoszenia tego policji i mimo ze nie posiadam danych statystycznych w kontrze mogę wnioskować ze z tymi wskaźnikami coś jest nie-tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał(a):

Oraz przez kobiety. 

 

Podałeś statystyki gwałtów dokonanych przez mężczyzn i kobiety na mężczyznach jako statystyki gwałtów kobiet na mężczyznach. Błąd może zdarzyć się każdemu, ale w mojej opinii zrobiłeś to świadomie, bo jest to stały element fluberowania. Dla normalnych ludzi kłamania, czyli świadomego pisania nieprawdy, w przekonaniu, że nikt tego nie sprawdzi. Żałosny obraz Katolika psujący opinię całej grupie wierzących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.