Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, jack napisał(a):

"About 1 in 17 men were made to penetrate someone else at some point in their lives" 

zajebiście ale dotyczy: 

Key Findings for Combined Years 2010-2012 (Average Annual Estimates) Sexual Violence by Any Perpetrator

 

Ok, mój błąd, nie wiem czemu założyłem, że penetrate odnosi się tylko do seksu waginalnego.  w takim razie dodając to: Badania wykazały także, że ofiary płci męskiej często zgłaszają tylko sprawców płci żeńskiej w przypadkach zmuszania do penetracji (2012: 78,5%), to trzeba te 6% pomnożyć jeszcze przez 0,785 czyli około 5%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał(a):

Ok, mój błąd, nie wiem czemu założyłem, że penetrate odnosi się tylko do seksu waginalnego.  w takim razie dodając to: Badania wykazały także, że ofiary płci męskiej często zgłaszają tylko sprawców płci żeńskiej w przypadkach zmuszania do penetracji (2012: 78,5%), to trzeba te 6% pomnożyć jeszcze przez 0,785 czyli około 5%

Tam jest sprawca od perpetrate -> popełnić, a nie penetrate i penetrator :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Sebastian napisał(a):

Wątpię. Myślę, że oni zdają sobie sprawę z tego jakie poglądy na temat dzieci ofiar z gwałtu ma większość społeczeństwa i w życiu tego nie ruszą. Zresztą mając 7 czy 8 % niewiele zdziałają. Tak jak pisałem bardziej obawiam się co może zrobić koalicja PO- Lewica - która jest oczywistą oczywistością. Boję się co może się zrodzić w ich chorych umysłach, zwłaszcza gdy widzę co już teraz głoszą.

Ahahahha

A to przypadkiem nie jest ta ideowa partia, której nie obchodzi glos ludu, a to co należy zrobić?

Trzymałem się z 8 lat z jedną dość wysoko postawioną osoba w konferencji, nie będę mówił o kogo chodzi, bo zapewne dostanie się do Sejmu. Kontakt sie urwał, ale po wyroku TK rozmawialiśmy na ten temat i zapewniam, że wcale nie jest tak jak mówisz, że oni nie chcą tego ruszać, czy że to jest dla nich nieistotne, nie wiem czemu tak myslisz ale to bzdura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał(a):

Ok, mój błąd, nie wiem czemu założyłem, że penetrate odnosi się tylko do seksu waginalnego.  w takim razie dodając to: Badania wykazały także, że ofiary płci męskiej często zgłaszają tylko sprawców płci żeńskiej w przypadkach zmuszania do penetracji (2012: 78,5%), to trzeba te 6% pomnożyć jeszcze przez 0,785 czyli około 5%

Ale co to oznacza? Że sprawców płci męskiej nie zgłaszają? Bo nie zgłaszają czy, że jest ich mało? 

No i co to za dane? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jack napisał(a):

Ale co to oznacza? Że sprawców płci męskiej nie zgłaszają? Bo nie zgłaszają czy, że jest ich mało? 

No i co to za dane? 

Jak rozumiem chodzi o to że spośród tych zgłoszonych to 78,5 procent dotyczy kobiet i odwołanie jest do tego samego raportu w Wiki. Cały czas korzystam z tego samego źródła 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, julekstep napisał(a):

dobrze chociaz ze wiesz juz ze subiektywna uroda to ostatni bastion w jakim moga sie schowac fani Jordana bo koszykarsko Jok to juz bezapelacyjny GOAT!

(czarna duzo lepsza, szkoda tylko ze tyle przeprasza)

Blondi lepsza, tylko do momentu jak sie nie odezwala i nie zaczela probowac formulowac pytania - strasznie wkurwiajacy tembr glosu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał(a):

Jest nowy latarnik wyborczy

https://latarnikwyborczy.pl/

Oczywiście pis nie udzielił odpowiedzi, tak jak i nie biorą udziału w debatach xd czy przypadkiem jeszcze miesiąc z miesiąc temu nie cisnąłes beki jak o tym latarniku wspominałem, że to syf?

https://mypolitics.pl/pl/

Tu jest trochę szerszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Reikai napisał(a):

Oczywiście pis nie udzielił odpowiedzi, tak jak i nie biorą udziału w debatach xd czy przypadkiem jeszcze miesiąc z miesiąc temu nie cisnąłes beki jak o tym latarniku wspominałem, że to syf?

https://mypolitics.pl/pl/

Tu jest trochę szerszy.

Bo to syf, wyszła mi konfederacja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, memento1984 napisał(a):

Blondi lepsza, tylko do momentu jak sie nie odezwala i nie zaczela probowac formulowac pytania - strasznie wkurwiajacy tembr glosu!

Niby tak, ale ta druga godzi się być dobytkiem mężczyzny, całkowicie poddanym jego fantazjom zwierzątkiem., Z taką facet może zrobić co mu się tylko spodoba i nie ma możliwości sprzeciwu, ani żadnych ograniczeń ,bo jest jego rzeczą jak u talibów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Reikai napisał(a):

 

Jeśli nie, to dalej wygrywa matematyka na kogo głosować najlepiej, żeby nie mieli 3 kadencji.

Przecież tu akurat nic nie wiadomo, bo z jednej strony d'hondt promuje tych co mają wyższe wyniki, a z drugiej strony ktokolwiek spadnie pod próg, to PiS będzie dużo do przodu jak wtedy gdy lewica i razem wtopiły 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ignazz napisał(a):

Jak o tym myślisz to staje ci?

A tobie to coś na głowę upadki czy pytasz poważnie?

Godzinę temu, Reikai napisał(a):

Ahahahha

A to przypadkiem nie jest ta ideowa partia, której nie obchodzi glos ludu, a to co należy zrobić?

Trzymałem się z 8 lat z jedną dość wysoko postawioną osoba w konferencji, nie będę mówił o kogo chodzi, bo zapewne dostanie się do Sejmu. Kontakt sie urwał, ale po wyroku TK rozmawialiśmy na ten temat i zapewniam, że wcale nie jest tak jak mówisz, że oni nie chcą tego ruszać, czy że to jest dla nich nieistotne, nie wiem czemu tak myslisz ale to bzdura.

Tym bardziej że konfederacja zajęła dość jasne stanowisko przy okazji wyroku TK 

Trzeba być naprawę naiwnym, żeby 7fsc w ich zapewnienia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.