Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Ile jest gwałtów na facetach dokonanych przez kobiety?

Według danych GUS 7% zgłaszanych gwałtów to te dokonywane na mężczyznach. Szacuje się jednak, że są to dane bardzo zaniżone, ze względu na to, że mężczyźni najczęściej nie zgłaszają, że stali się ofiarami przemocy seksualnej. Przyjmuje się, że ofiarami różnego rodzaju przemocy seksualnej padło w swoim życiu około 20% mężczyzn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał(a):

Według danych GUS 7% zgłaszanych gwałtów to te dokonywane na mężczyznach. Szacuje się jednak, że są to dane bardzo zaniżone, ze względu na to, że mężczyźni najczęściej nie zgłaszają, że stali się ofiarami przemocy seksualnej. Przyjmuje się, że ofiarami różnego rodzaju przemocy seksualnej padło w swoim życiu około 20% mężczyzn.

Nie chodzi mi o gwalty na mężczyznach. Chodzi mi o gwalty dokonane na mężczyznach przez kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Nie chodzi mi o gwalty na mężczyznach. Chodzi mi o gwalty dokonane na mężczyznach przez kobiety.

Statystyki przemocy seksualnej dotyczą przemocy kobiet wobec mężczyzn. 

Jeżeli chodzi o zmuszanie do penetracji przez kobiety ( bo rozumiem, że ten rodzaj gwałtu masz na myśli), to według badań CDC, ofiarami było około 6% mężczyzn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał(a):

Statystyki przemocy seksualnej dotyczą przemocy kobiet wobec mężczyzn. 

Jeżeli chodzi o zmuszanie do penetracji przez kobiety ( bo rozumiem, że ten rodzaj gwałtu masz na myśli), to według badań CDC, ofiarami było około 6% mężczyzn.

Z twojego posta w żaden sposób nie wynika, że chodzi o gwałt kobiet na mężczyznach.

A jak to technicznie jest możliwe?

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Z twojego posta w żaden sposób nie wynika, że chodzi o gwałt kobiet na mężczyznach.

Nie rozumiem, co to znaczy nie wynika. Przecież napisałem czego dotyczą dane. Tu masz źródłowy raport https://www.cdc.gov/violenceprevention/pdf/nisvs_report2010-a.pdf

6 minut temu, Pablo81 napisał(a):

A jak to technicznie jest możliwe?

Wydaje mi się, że odbiegasz od tematu. Takie rzeczy to może poza forum i nie ze mną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Z twojego posta w żaden sposób nie wynika, że chodzi o gwałt kobiet na mężczyznach.

A jak to technicznie jest możliwe?

Silna duża kobieta przewraca wątłego mężczyznę na łóżko i siada na niego okrakiem, w pozycji "na jeźdźca" i wprowadza ręką jego członek w swoją pochwę 

Może być takie wyjaśnienie?

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał(a):

Według danych GUS

22 minuty temu, fluber napisał(a):

aha

32 minuty temu, fluber napisał(a):

Jeżeli chodzi o zmuszanie do penetracji przez kobiety ( bo rozumiem, że ten rodzaj gwałtu masz na myśli), to według badań CDC, ofiarami było około 6% mężczyzn.

"An estimated 13% of women and 6% of men have experienced sexual coercion in their lifetime (i.e., unwanted sexual penetration after being pressured in a nonphysical way); and 27.2% of women and 11.7% of men have experienced unwanted sexual contact."

O ten fragment chodzi? Nie widzę informacji, że chodzi o sprawstwo kobiet a nawet, że dotyczy "Sexual Violence by Any Perpetrator"

Możesz wskazać dokładny zapis potwierdzający to co piszesz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, jack napisał(a):

aha

"An estimated 13% of women and 6% of men have experienced sexual coercion in their lifetime (i.e., unwanted sexual penetration after being pressured in a nonphysical way); and 27.2% of women and 11.7% of men have experienced unwanted sexual contact."

O ten fragment chodzi? Nie widzę informacji, że chodzi o sprawstwo kobiet a nawet, że dotyczy "Sexual Violence by Any Perpetrator"

Możesz wskazać dokładny zapis potwierdzający to co piszesz? 

Dane są z wikipedii https://pl.wikipedia.org/wiki/Gwałt_na_mężczyźnie

Cytat

Gwałt kobiet na mężczyznach
Gwałt kobiety na mężczyźnie jest niedostatecznie zbadany w porównaniu z innymi formami przemocy seksualnej. Statystyki dotyczące przewagi przemocy seksualnej kobiet na mężczyznach różnią się od siebie. Jedno badanie (Hannon i in.) wykazało, że 23,4% kobiet i 10,5% mężczyzn zgłosiło, że padło ofiarą gwałtu, podczas gdy 6,6% kobiet i 10,5% mężczyzn zgłosiło, że padło ofiarą usiłowania gwałtu[19]. Badanie CDC z lat 2010–2012 wykazało, że jeden na siedemnastu mężczyzn (5,9%) zgłasza, że był zmuszany do penetracji w pewnym momencie swojego życia (wzrost z 4,8% w 2010 roku)[11][12].

Źródło w nawiasie to ten raport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, josephnba napisał(a):

Jej decyzja o urodzeniu dziecka z gwałtu nie ma dla mnie większego znaczenia

To jej decyzja i jej wybór 

 

Bardziej martwi mnie sytuacja kiedy, a raczej jeśli odbędzie się głosowanie w tej sprawie i zostanie odgórnie wydany nakaz głosowania zgodnie z linią Ku_rwyderacji. 

Co wówczas? 

 

@julekstep mi się blondynka bardziej podoba, ale ja uważam Jordana za przystojniejszego niż Jokic więc ewidentnie nie jestem skrzywiony jak ty ;)

Z tego co rozumiem to Konfederacja nie chce w ogóle takich spraw rusza. Biorąc pod uwagę to, że głosują od sasa do lasa w wielu sprawach to raczej ciężko spodziewać się wymaganie dyscypliny partyjnej u nich - to raczej domena tak demokratycznych partii jak PO, Lewica czy PiS.

Osobiście bardziej się martwię - biorąc pod uwagę sondaże  to zdecydowanie bardziej prawdopodobne - o głosowanie w sprawie swobodnego mordowania dzieci do 3 czy 4 miesiąca ciąży, czy też może nawet do poczęcia czego pragną totalne umysłowe zjeby z Lewicy i ich pojebani wyborcy a do czego składnia się też złodziejska PO z jej pojebanymi wyborcami. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, fluber napisał(a):

Dane są z wikipedii https://pl.wikipedia.org/wiki/Gwałt_na_mężczyźnie

Źródło w nawiasie to ten raport

"About 1 in 17 men were made to penetrate someone else at some point in their lives" 

zajebiście ale dotyczy: 

Key Findings for Combined Years 2010-2012 (Average Annual Estimates) Sexual Violence by Any Perpetrator

 

Edytowane przez jack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, RappaR napisał(a):

Zgwałcony facet, ale wiem że ludzie Twojego pokroju wyśmiewają ofiary gwałtów 

Pisze absolutnie serio. Nie chciałem Cię urazić i nie wyśmiewam ofiar gwałtów. Podszedłem do sprawy zbyt stereotypowo i nie wykazałem się empatią.

Godzinę temu, josephnba napisał(a):

Silna duża kobieta przewraca wątłego mężczyznę na łóżko i siada na niego okrakiem, w pozycji "na jeźdźca" i wprowadza ręką jego członek w swoją pochwę 

Może być takie wyjaśnienie?

To jest dość oczywista część. Chodziło mi raczej o odpowiedni status pewnego narządu. Ale faktycznie może to nie temat na salony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jack napisał(a):

Obawiam się, że dla Konfederacji ten temat to taki odpowiednik Macierewicza chowanego do szafy przed wyborami przez PIS. A po wyborach nagle stanie się kluczowy. 

Wątpię. Myślę, że oni zdają sobie sprawę z tego jakie poglądy na temat dzieci ofiar z gwałtu ma większość społeczeństwa i w życiu tego nie ruszą. Zresztą mając 7 czy 8 % niewiele zdziałają. Tak jak pisałem bardziej obawiam się co może zrobić koalicja PO- Lewica - która jest oczywistą oczywistością. Boję się co może się zrodzić w ich chorych umysłach, zwłaszcza gdy widzę co już teraz głoszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.