Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Koelner napisał(a):

 Tutaj przynajmniej nie ma nudy

Przecież Ewa Zajączkowska ostatnio mówiła (chyba w radiu Wnet - akurat słuchałem) że jest za utrzymaniem kompromisu aborcyjnego. Zatem tu Janusz z Grażyną - którzy biorą wiedze tylko z tego wyrwanego kontextu mogą stwierdzić, że nie tylko jest za całkowitą aborcją, ale jeszcze obraża blondi, która przecież pitoli głupoty;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Alonzo napisał(a):

Przecież Ewa Zajączkowska ostatnio mówiła (chyba w radiu Wnet - akurat słuchałem) że jest za utrzymaniem kompromisu aborcyjnego. Zatem tu Janusz z Grażyną - którzy biorą wiedze tylko z tego wyrwanego kontextu mogą stwierdzić, że nie tylko jest za całkowitą aborcją, ale jeszcze obraża blondi, która przecież pitoli głupoty;) 

od 7:18

https://www.cozadzien.pl/radom/zajaczkowska-hernik-nigdy-nie-popre-w-sejmie-prawa-do-aborcji/93866

ładnie kluczy, byle by nie powiedzieć, że chce całkowitego zakazu aborcji, również z gwałtu. A jak już mówi, że nie jest za zaostrzeniem to na końcu wypowiedzi uściśla, że nie jest za tym by kobiety karać za aborcję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alonzo napisał(a):

Przecież Ewa Zajączkowska ostatnio mówiła (chyba w radiu Wnet - akurat słuchałem) że jest za utrzymaniem kompromisu aborcyjnego. Zatem tu Janusz z Grażyną - którzy biorą wiedze tylko z tego wyrwanego kontextu mogą stwierdzić, że nie tylko jest za całkowitą aborcją, ale jeszcze obraża blondi, która przecież pitoli głupoty;) 

bardziej mnie się spodobało że to taki tekst w stylu Trumpa który rozgrzewa dyskusje a przecież kłócące się kobity między sobą to zawsze jest dużo funu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, jack napisał(a):

od 7:18

https://www.cozadzien.pl/radom/zajaczkowska-hernik-nigdy-nie-popre-w-sejmie-prawa-do-aborcji/93866

ładnie kluczy, byle by nie powiedzieć, że chce całkowitego zakazu aborcji, również z gwałtu. A jak już mówi, że nie jest za zaostrzeniem to na końcu wypowiedzi uściśla, że nie jest za tym by kobiety karać za aborcję. 

.. ale przecież powiedziała wyraźnie, że nie jest za zaostrzaniem prawa aborcyjnego.

ja tam osobiście nie mam nic przeciwko aborcji. Sam kumplowi pożyczałem kasę na skrobankę jego ex panny w czasach studenckich. Ogólnie temat aborcji czy lgbt uważam za tematy zastępcze - tu (jak to na Nasze Małe Imperium przystało) po prostu mamy nawalankę bazującą na emocjach, a nie na merytoryce. Ot tylko tyle;) 

6 minut temu, Koelner napisał(a):

bardziej mnie się spodobało że to taki tekst w stylu Trumpa który rozgrzewa dyskusje a przecież kłócące się kobity między sobą to zawsze jest dużo funu 

ja tam bym im zrobił ring w kisielu :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fluber napisał(a):

Radio RMF, wiadomości 6:30, pierwszy news dnia.

CENY WZROSLY O 33 PROCENT W CIAGU OSTATNIEGO ROKU, ZNACZNIE WIECEJ NIZ WYNIKA ZE WSKAZAN GUS!!!!

myślę sobie: o afera, może GUS coś oszukał, co się dzieje?

No i przechodzimy do wiadomości, powtórzenie newsa i informacja, że to wyniki SONDAŻU. 

Czekam na wyniki sondażu ile to jest pierwiastek z czterech.

A sam sondaż znakomity, wyborcy koalicji obywatelskiej twierdzą że ceny wzrosły rdr o 40 procent. Czyli dali sobie wmówić że inflacja jest cztery razy wyższa niż w rzeczywistości - elitarna grupa która nie daje się zmanipulować.

Kaczyński na wiecu z kolei odpalił, że jak Tusk wróci do władzy to stawka minimalna godzinowa znowu będzie wynosić 5 złotych.

Ta kampania to totalny brak rigczu. Ludzie dadzą sobie wmówić wszystko, jeżeli pasuje im to do światopoglądu.

 

Mam jeszcze lepsze. Radio Trójka dziś rano: W piątek zostanie ogłoszony wskaźnik inflacji. Eksperci przewidują, że może spaść do 9%, na co w głównej mierze wpływ mają niskie ceny paliw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, jack napisał(a):

a jako zaostrzenie rozumie to, że kobiety za aborcję idą do więzienia. A nie to czy można usunąć ciążę z gwałtu.

 

Nop

To jest właśnie Twoja nadinterpretacja i pominięcie tego co powiedziała wcześniej, że tez jest kobietą i rozumie takie osoby. To że sama jest przeciwko - to jedno, ale być przeciw, a narzucać to komuś to dwie różne kwestie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał(a):

Nop

To jest właśnie Twoja nadinterpretacja i pominięcie tego co powiedziała wcześniej, że tez jest kobietą i rozumie takie osoby. To że sama jest przeciwko - to jedno, ale być przeciw, a narzucać to komuś to dwie różne kwestie. 

Może i nadinterpretuje ale sorry dla mnie kręci.

Chłop jej zadaje konkretne pytanie a ta kluczy i kluczy bo nie może powiedzieć wprost bo zostanie ślad w mediach. A mogła by powiedzieć - tak, jestem za zachowaniem możliwości usunięcia ciąży po gwałcie. Ale nie chce i za pół roku może powiedzieć odwrotnie. Jest za ale przeciw. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Mam jeszcze lepsze. Radio Trójka dziś rano: W piątek zostanie ogłoszony wskaźnik inflacji. Eksperci przewidują, że może spaść do 9%, na co w głównej mierze wpływ mają niskie ceny paliw.

Wspaniałe wieści.

Wielka szkoda że parlamentarne wybory są co cztery lata. Ale bądźmy dobrej mysli🤪, jest jakaś tam szansa, że nikomu nie uda zbudować parlamentarno - rządowej większości i politycy dalej będą musieli udawać miłych dla wyborców.

W ogóle będzie komedia jak za pół roku będą potrzebne nowe wybory parlamentarne. Bo wtedy zderzą się z samorządowymi, które miały być w tym roku, ale zostały przeniesione na przyszłą wiosnę, aby nie kolidować z tymi obecnymi do sejmu i senatu.🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, DRK napisał(a):

Wspaniałe wieści.

Wielka szkoda że parlamentarne wybory są co cztery lata. Ale bądźmy dobrej mysli🤪, jest jakaś tam szansa, że nikomu nie uda zbudować parlamentarno - rządowej większości i politycy dalej będą musieli udawać miłych dla wyborców.

W ogóle będzie komedia jak za pół roku będą potrzebne nowe wybory parlamentarne. Bo wtedy zderzą się z samorządowymi, które miały być w tym roku, ale zostały przeniesione na przyszłą wiosnę, aby nie kolidować z tymi obecnymi do sejmu i senatu.🤣

Mówili jeszcze o rajdzie Matiego po miejscowościach po wschodniej stronie Wisły. Jak wiadomo Wisła jest granicą NATO. Trzeba ciągle potęgować strach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej decyzja o urodzeniu dziecka z gwałtu nie ma dla mnie większego znaczenia

To jej decyzja i jej wybór 

 

Bardziej martwi mnie sytuacja kiedy, a raczej jeśli odbędzie się głosowanie w tej sprawie i zostanie odgórnie wydany nakaz głosowania zgodnie z linią Ku_rwyderacji. 

Co wówczas? 

 

@julekstep mi się blondynka bardziej podoba, ale ja uważam Jordana za przystojniejszego niż Jokic więc ewidentnie nie jestem skrzywiony jak ty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, josephnba napisał(a):

 

@julekstep mi się blondynka bardziej podoba, ale ja uważam Jordana za przystojniejszego niż Jokic więc ewidentnie nie jestem skrzywiony jak ty ;)

dobrze chociaz ze wiesz juz ze subiektywna uroda to ostatni bastion w jakim moga sie schowac fani Jordana bo koszykarsko Jok to juz bezapelacyjny GOAT!

(czarna duzo lepsza, szkoda tylko ze tyle przeprasza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał(a):

dobrze chociaz ze wiesz juz ze subiektywna uroda to ostatni bastion w jakim moga sie schowac fani Jordana bo koszykarsko Jok to juz bezapelacyjny GOAT!

(czarna duzo lepsza, szkoda tylko ze tyle przeprasza)

Spójrz na to inaczej 

Szybko wycofuje się ze swoich słów, więc jest szansa że pierwsze "nie" nie będzie znaczyło nie 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, josephnba napisał(a):

Jej decyzja o urodzeniu dziecka z gwałtu nie ma dla mnie większego znaczenia

To jej decyzja i jej wybór 

 

Bardziej martwi mnie sytuacja kiedy, a raczej jeśli odbędzie się głosowanie w tej sprawie i zostanie odgórnie wydany nakaz głosowania zgodnie z linią Ku_rwyderacji. 

Co wówczas? 

 

@julekstep mi się blondynka bardziej podoba, ale ja uważam Jordana za przystojniejszego niż Jokic więc ewidentnie nie jestem skrzywiony jak ty ;)

Pani Ewa ładniejsza 😍

ja tam Wam się w narracje dyskusji nie wtrącam, ale idea wolnościowców jest taka, że mają głosować wg własnego uznania a nie po linii partyjnej. Jak będą głosować wg jakichś odgórnych nakazów to nie będą się różnić od tych z popisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.