Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Reikai napisał(a):

Ale to dostaniesz elektroniczne euro, bo chcialby i euro i braku gotowki :)

Może być elektroniczne:)

7 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Ale z kolei Czarnek odstrasza uzdolnionych doktorantów marnymi pensjami, co pozwala Ci spokojnie pisać na forum za państwową kasę:) I masz tych wysoko postawionych znajomych z PiSie, więc pewnie nie zaryzykujesz:)

Odkąd jestem w zarządzie związków nie muszę się już tym przejmować, więc wolę 50 procent podwyżki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał(a):

Ale serio myślisz, że schemat:

1. Głosuję na inną opcje niż PiS

2. Po kilku dniach wrzucam gafy tej opcji, aby pokazać, że nie ma alternatywy dla PiSu

jest skuteczny?

Przecież aktualnie ( przed wyborami) to ko jest główną konkurencja dla 3 drogi, a nie PiS. A skoro zależy mi żeby antypis głosował na trzecią drogę zamiast na ko to wrzucam gafy ko. Logiczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał(a):

Przecież aktualnie ( przed wyborami) to ko jest główną konkurencja dla 3 drogi, a nie PiS. A skoro zależy mi żeby antypis głosował na trzecią drogę zamiast na ko to wrzucam gafy ko. Logiczne

Ja wiem, że nie zagłosujesz na Trzecią Drogę, Ty wiesz, więc skończmy może temat:) Jak pisałeś wczesniej, że zagłosujesz na Holownie ludzie też to kwestionowali, po czym zacząłeś wrzutki Anty-Holownia (oprócz anty-KO oczywiście), pokazując, że nie ma innej opcji niż PiS.

U normalnych ludzi to jest kłamstwo, a u Ciebie to piętrzące się relatywizowanie, gra słowem, obracanie kota ogonem, które w Twoim mniemaniu mają świadczyć o Twojej wyższości. Jak idziesz do spowiedzi, to pewnie grzechów nie masz, bo wszystko sobie wyflaberujesz w głowie:)

 

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Koelner napisał(a):

to jest eksperyment 

Oczywiście. Są już pierwsze efekty 

23 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

pokazując, że nie ma innej opcji niż PiS.

 

31 minut temu, Pablo81 napisał(a):

 

U normalnych ludzi to jest kłamstwo, a u Ciebie to piętrzące się relatywizowanie, gra słowem, obracanie kota ogonem, które w Twoim mniemaniu mają świadczyć o Twojej wyższości. Jak idziesz do spowiedzi, to pewnie grzechów nie masz, bo wszystko sobie wyflaberujesz w głowie:)

 

Jakie wy sobie historię dorabiacie do moich wrzutek, to jest niesamowite. I to niby ja nie mam życia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, josephnba napisał(a):

Nie wiedziałem że "szczęść Boże" zarezerwowali tylko co z PiSu 

Fluber zapisał Boga do PiSu.,W rzeczywistości Szczynść Boże to je ślonski pozdrowiyni, jak grubiorz włazi do szoli to sciongo hełm i pado Szczynść Boże .Niezależnie od tego czy górnik jest wierzący, czy nie zawsze używa tego pozdrowienia .,Podobnie jest w kopalniach niemieckich i czeskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.