Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Reikai napisał(a):

To nie jest prawda, ewidentnie jest na swiecie ''moda na Polske'', zauwazam to zwlaszcza po Anglikach.

Na dziennych callach w pracy nawet pojawia sie czasami temat Polski, 5 znajomych anglikow z pracy w ciagu roku pierwszy raz w zyciu polecieli do anglii, jedziesz pociagiem i mlodzi anglicy sobie opowiadaja, ze ostatnio w Polsce byli,  w mediach tez jest propsowanie mocno. Zauwazam to doslownie wszedzie, a jeszcze przed wojna bylo to totalnie sporadyczne.

znudzilo im sie ruchanie w Budapeszcie i Pradze? Damn!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Reikai napisał(a):

To nie jest prawda, ewidentnie jest na swiecie ''moda na Polske'', zauwazam to zwlaszcza po Anglikach.

Na dziennych callach w pracy nawet pojawia sie czasami temat Polski, 5 znajomych anglikow z pracy w ciagu roku pierwszy raz w zyciu polecieli do anglii, jedziesz pociagiem i mlodzi anglicy sobie opowiadaja, ze ostatnio w Polsce byli,  w mediach tez jest propsowanie mocno. Zauwazam to doslownie wszedzie, a jeszcze przed wojna bylo to totalnie sporadyczne.

Chyba w podobnych bańkach mediowych żyjemy, ilość materiałów na YouTube robionych przez zagraniczniakow o Polsce, gdzie pokazują nas w bardzo pozytywnym świetle jest ogromna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, memento1984 napisał(a):

znudzilo im sie ruchanie w Budapeszcie i Pradze? Damn!

Obudź się, oni w Krakowie ruchali już parę lat temu 

48 minut temu, Sewer napisał(a):

Co za bzdura :)

Jakby to była pierwsza bzdura Seby to uznałbym to za wypadek przy pracy

A tak to nawet nie zauważyłem 

42 minuty temu, Koelner napisał(a):

W Serbii też maja nas za wzór że kraj z komuny, słowiański mógł się tak rozwinąć tylko brak własnej marki samochodu kuje w oczy 

Skoro Dacię reaktywowali (z rumuńskim skutkiem) to może polonezy wrócą na szosy 

@flubercoś dla ciebie

FB-IMG-1695237431182.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Koelner napisał(a):

W Serbii też maja nas za wzór że kraj z komuny, słowiański mógł się tak rozwinąć tylko brak własnej marki samochodu kuje w oczy 

Przez ostatnie pół wieku jedynie Korea rozwinęła. 

Za duży próg wejścia, by się dało 

Jakby co Skoda i Dacia to nie są "własne" marki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Koelner napisał(a):

W Serbii też maja nas za wzór że kraj z komuny, słowiański mógł się tak rozwinąć tylko brak własnej marki samochodu kuje w oczy 

No jak nie mamy własnej marki samochodu, a milion Izer to c*** ? Tak dla porównania projekt Izery wystartował w 2017 roku, tak samo jak Vinfast u nas dopiero zaczynają drzewa wycinać, a po Wietnamie od lat jeżdżą Vinfasty a firma już buduje fabrykę w USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał(a):

Jak wiadomo tylko wyborcy PiS mogą być katolikami.

Szkoda, że wczoraj nie byłeś tak rozmowny w sprawie zmiany polityki względem Ukrainy.

Temat zastępczy 2/10.

Nie każdy może codziennie śledzić forum od rana do wieczora. Niektórzy mają jeszcze jakieś życie poza forum, sorry:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, P_M napisał(a):

Zauważam ewidentny spadek w umiejętności zarządzania czasem, kiedyś byś sobie na to nie pozwolił ;)

Wręcz przeciwnie, przenoszę swoje zasoby do aktywności o wyższym poziomie jakości 

13 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Masz życie, kiedy temat jest niewygodny:)

Dla kogo niewygodny? Dla mnie czy dla trzeciej drogi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał(a):

Wręcz przeciwnie, przenoszę swoje zasoby do aktywności o wyższym poziomie jakości 

Dla kogo niewygodny? Dla mnie czy dla trzeciej drogi?

Już przestań z tą Trzecia drogą bajki opowiadać, bo aż Jarosław z plakatu nad twoim łóżkiem się krzywo patrzy:)

Serio myślisz, że jak od czasu do czasu napiszesz, że głosujesz na Holowanie/Trzecia drogę, to Twoje zdanie będzie odbierane jako bardziej obiektywne?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał(a):

Już przestań z tą Trzecia drogą bajki opowiadać, bo aż Jarosław z plakatu nad twoim łóżkiem się krzywo patrzy:)

Serio myślisz, że jak od czasu do czasu napiszesz, że głosujesz na Holowanie/Trzecia drogę, to Twoje zdanie będzie odbierane jako bardziej obiektywne?:)

Hołownia ma wpisane w programie że ja i inni pracownicy na takich stanowiskach jak ja dostaną 50 procent podwyżki, przyznaj że to kusząca dla mnie obietnica:)

Teraz, P_M napisał(a):

Nie pisałem tego na poważnie. 

Ja też nie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał(a):

Hołownia ma wpisane w programie że ja i inni pracownicy na takich stanowiskach jak ja dostaną 50 procent podwyżki, przyznaj że to kusząca dla mnie obietnica:)

Ja też nie;)

Ale z kolei Czarnek odstrasza uzdolnionych doktorantów marnymi pensjami, co pozwala Ci spokojnie pisać na forum za państwową kasę:) I masz tych wysoko postawionych znajomych z PiSie, więc pewnie nie zaryzykujesz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.