Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pi****le, to wczorajsze kolko wzajemnej adoracji konfederatow o tym, ze przypal za kary cielesne dla kobiety to cos nowego, bo w islamie jest spoko ze mozna karac kobiete i inne takie kwiatki jak kobieta jako wlasnosc mezczyzna to jest definicja tej partii. Przy tym jakies aktywiszcze to niewinny mem.

@LAF sluchaj dalej, ze im chodzi o podatki :)

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Reikai napisał(a):

Ja pi****le, to wczorajsze kolko wzajemnej adoracji konfederatow o tym, ze przypal za kary cielesne dla kobiety to cos nowego, bo w islamie jest spoko ze mozna karac kobiete i inne takie kwiatki jak kobieta jako wlasnosc mezczyzna to jest definicja tej partii. Przy tym jakies aktywiszcze to niewinny mem.

A poza Korwinem to kto z konfederatów był tam w ogóle obecny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

Z tego co czytałem konfederata jest twórcą tego.

No właśnie też tak przeczytałem w mediach i aż musiałem to sprawdzić. Okazuje się, że nie wiadomo na jakiej podstawie zakwalifikowano go do grupy konfederatów, bo ani nie jest członkiem partii, ani nie kandydował w żadnych wyborach. Co więcej, o ile założył nową fundację, to już wcześniej miał stowarzyszenie o tej samej nazwie ("Patriarchat"). Generalnie jakiś odklejony no name. Jedynie obecność Korwina na tej konwencji założycielskiej pozwala na połączenie tego z Konfederacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sebastian napisał(a):

Rappar przecież wiadomo, że on tego nie robi tylko wymyślił sobie na potrzeby dyskusji. Co nie oznacza, że to jest normalne - raczej oznacza, że facet dał się zwariować. 

Uznał, że wypada o czymś takim powiedzieć publicznie i są ludzie co temu przyklaskują, chore. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Sebastian napisał(a):

 To ludzie nie kraj. U nas każdy kto rozsądnie myślał w sprawie Ukrainy przez swoich nazywany był ruską onucą (oczywiście byli tacy, którym ten przydomek prawdziwie się należał) i co by się nie powiedziało to zaraz był atak. Dziś znów okazuje się, że Ci którzy mówili o tym, żeby nie zapominać, że Ukraińcy wcale nas tak mocno nie kochają - a wręcz przeciwnie w przededniu wojny byliśmy u progu wojny handlowej - mieli całkowitą rację a reszta wyszła na baranów. Co oczywiście nie zmieni tego, że nadal będą w takich sytuacjach bezmyślni i krótkowzroczni.  O tym już Kochanowski pisał "Nową przypowieść Polak sobie kupi, że i przed i po szkodzie głupi".  Nie mylił się nic a nic. 

A pamiętasz może, jaka towarzyszyła temu kampania medialna, nadawanie nr PESEL w super ekspresowym tempie itp. pis chciał sprytnie wykorzystać okazję i zamaskowac niż demograficzny. I jak to świadczy o ich kampanii informacyjnej, że Niemcy są sprzymierzeńcem Rosji, skoro obywatele Ukrainy dobrowolnie wola mieszkac tam, niż w Polsce?

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, matek napisał(a):

Powiedz mi, jakim trzeba być kretynem, żeby dać sobie sprawdzić portfel :) sam nie wiem, kto gorszy.

Jak idziesz do kogoś w odwiedziny i wieszasz kurtkę w przedpokoju to raczej nie chowasz portfela będąc przeświadczonym że gospodarz co rentgena nie strzeli po kieszeniach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pablo81 napisał(a):

A pamiętasz może, jaka towarzyszyła temu kampania medialna, nadawanie nr PESEL w super ekspresowym tempie itp. pis chciał sprytnie wykorzystać okazję i zamaskowac niż demograficzny. I jak to świadczy o ich kampanii informacyjnej, że Niemcy są sprzymierzeńcem Rosji, skoro obywatele Ukrainy dobrowolnie wola mieszkac tam, niż w Polsce?

Nie kojarzę. Natomiast budowanie konfliktu PiS  - PO jest specjalnością tych partii i warto abyśmy o tym pamiętali. Realne problemy leżą odłogiem - wielu rzeczy nie załatwiliśmy i nadal nie załatwiamy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.