Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, julekstep napisał(a):

nie wiem jak to połączyłeś (zauważenie że prowadzący w programie który na forumku cieszy się względną sympatią doszli do tych samych wniosków co zje***y wczoraj do cna fluber vs atfy lol) , ale gratki!

co do spisków w atfach to póki co mam 100% skuteczność (1 na 1) wywęszania z tego co wiem (chyba że serio uwierzyłeś w narrację Pabla xD)

mocne przypuszczenie patrząc na to że ktoś właśnie o to zapytał xD

w sensie że e-nba nie jest rozrywkowe tylko opiniotwórcze?

"aha"

Aha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś może cipa ale nikt nie twierdzi że musiał być mózgiem tego procederu 

Miał możliwości żeby powiedzmy przymknąć oko i to wystarczy, a ta ustawka z samobójem to śmiech na sali 

Nie krzyczcie na mnie bo się zabiję

 

Słusznie Mazurek zauważył że trochę przypał iż tak nieogarnięty typ pełnił tak wysokie stanowisko, choć jak popatrzeć na pozostałe resorty i ministrów to w sumie człowiek się nie dziwi 

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.09.2023 o 09:47, josephnba napisał(a):

Rappar pisze jedna zgwałcona dziewczynka to nie problem zeby wczoraj dodac że lepsze takie afery i przestępstwa niż "aktywiczsze"

Ty piszesz, że 70 śmierci rocznie to nie problem, więc w kwestiach moralnych średnio byś się wypowiadał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sebastian napisał(a):

Stanowski zdaje się wziąl grubą kasę z Orlenu na swoją działalność. Także tak - jest opłacany przez PiS. 

W jednym zdaniu pisesz "zdaje się" w drugim stawiasz wyrok że jest oplacany przez PIS....

Ja staram się nie powielać głosów o Stanowskim i finansowaniu przez PIS (via PZU, Orlenu czy PKO) napisalem tak:

Czy są opłacani nie wiem, moze sa moze nie i przypuszczam ze nikogo to nie interesuje, to jest program rozrywkowy a nie opiniotwórczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, julekstep napisał(a):

Czy Mazurek i Stanowski też są opłacani przez PiS?

 

Praktycznie 1 do 1 powtórzona wczorajsza narracja @fluber (oko.press, Wawrzyk nicpoń....nawet jest użyte słówko piana i temat korupcji z Wrocławia xD)

Dajcie znać kochani postępowcy/antypisowcy! Głownie pytanie do @josephnba, bo Ty chyba ich filmiki czasem wrzucasz i chciałbym wiedzieć czy robiąc to przypadkiem też nie uczestniczysz w tym PISOWSKIM PROCEDERZE!

Dojście do wniosków na które powinien wpaść średnio rozgarnięty 15-stolatek aspiruje tutaj do rangi wielkiego wydarzenia. Już pisałem co o tym myślę i tylko się w tym utwierdzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

W jednym zdaniu pisesz "zdaje się" w drugim stawiasz wyrok że jest oplacany przez PIS....

Ja staram się nie powielać głosów o Stanowskim i finansowaniu przez PIS (via PZU, Orlenu czy PKO) napisalem tak:

Czy są opłacani nie wiem, moze sa moze nie i przypuszczam ze nikogo to nie interesuje, to jest program rozrywkowy a nie opiniotwórczy.

Chodzi o to, że wiem, że wziął od któregoś z państwowych koncernów dotację na rozwój piłki w mieście czy coś takiego. Tak więc mam pewność, że ją wziął i wziął od firmy zarządzanej przez PiS. Wątpliwość nie dotyczy tego czy PiS mu dał kasę bo dał, dotyczy tylko tego z jakiej to było kieszeni. 

Mam nadzieję, że teraz wszystko jest jasne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, fluber napisał(a):

Benzyna w Czechach po 40 koron jakby się ktoś wybierał:)

Co do tej benzyny to jakiś kryzys znowu jest i

mnie ominęło, albo w innych krajach tez podnoszą jak tylko chcą również, bo w NL już od miesiąca grubo ponad 2€ (2,30) jest benzyna, a diesel 1,90+ 

a pare miesięcy temu zeszło już do 1,95 i 1,6€ wiec nie wiem skad się to bierze. Wyborów chyba nie było wtedy, ale może julek coś wie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Co do tej benzyny to jakiś kryzys znowu jest i

mnie ominęło, albo w innych krajach tez podnoszą jak tylko chcą również, bo w NL już od miesiąca grubo ponad 2€ (2,30) jest benzyna, a diesel 1,90+ 

a pare miesięcy temu zeszło już do 1,95 i 1,6€ wiec nie wiem skad się to bierze. Wyborów chyba nie było wtedy, ale może julek coś wie :) 

Ropa drożeje, tylko u nas wszystko postawione na głowie bo wybory 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.09.2023 o 11:25, Gregorius napisał(a):

Przy wszystkich błędach jakie PO popełniło jakie afery PO miało gdzie Panstwo próbowało je tuszowac? Przypomnij mi proszę realne afery PO ? Bo to że jakieś afery są to niestety taką mamy rzeczywistośc. Ale skala za rzadów PIS jest nie porównywalna. Wiadomo że TVN nie jest obiektywny. Ale każdy kto potrafi mysleć widzi że różnica braku obiektywności miedzy TVPIS a TVN jest na tyle duże że nie da się tego porównac.

https://www.fakt.pl/polityka/kontrola-u-zony-posla-nowaka/3x253tt

Skomentujesz?

W dniu 15.09.2023 o 14:24, fluber napisał(a):

Reakcje paru userow na to wcale mnie nie dziwią. Na pewno @ely3 podobnie jak wcześniej rozda bany z uwagi na ich brak wrażliwości i to że rodzinie wawrzyka byłoby smutno gdyby to wszystko przeczytała.

Ciężko znaleźć bardziej zakłamaną osobę

W dniu 15.09.2023 o 14:26, dannygd napisał(a):

Nie widzę też perspektyw na zmianę (póki partiami rządzą post Solidarnościowcy/Komuniści) bo każda "nowa" opcja nie oferuje ani realnej zmiany na scenie politycznej, ani jakości. 

Niedawno prezesem PO był Budka. W momencie upadku komuny miał 11 lat. 

Politycy reprezentują wyborców, jakiej zmiany oczekujesz?

W dniu 15.09.2023 o 14:26, dannygd napisał(a):

Nie widzę też perspektyw na zmianę (póki partiami rządzą post Solidarnościowcy/Komuniści) bo każda "nowa" opcja nie oferuje ani realnej zmiany na scenie politycznej, ani jakości. 

Niedawno prezesem PO był Budka. W momencie upadku komuny miał 11 lat. 

Politycy reprezentują wyborców, jakiej zmiany oczekujesz?

W dniu 15.09.2023 o 14:26, dannygd napisał(a):

Natomiast bardzo mnie zastanawia, co tu ludzi ciągnie do Mentzena, bo prawdziwych Konfederatów to tam coraz mniej %...? Instagramowe/Tiktokowe pierdolondo? Jakiś cudowny program polityczny? Czy może przekonania deklarowane przez partię? Dla mnie ta ankieta to fenomen, choć przyznaję, ze chyba gorzej by było, gdyby "trzecia strona" dominowała ;)

 

Jest opcją antysystemową. Bardziej pokazuje jak bardzo Konfederaci są zjebani, bo z łatwością by mogli walczyć o bycie 1 partią w Polsce, gdyby odrzucili faszystowską część. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.