Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, fluber napisał(a):

Tak, jako gość któremu nic nie spadło z nieba, doceniam PiS za stworzenie systemu w którym mogę robić karierę dzięki swojemu skillowi a nie dzięki koneksjom czy uprzywilejowanej pozycji. Bananowcy tego nie ogarna

 

No właśnie zapierdalasz za miskę ryżu (ale z mięsem), tymczasem twoi mocodawcy bawią się za nasze i jeszcze Ci wmówili że jesteś szczęśliwy bo c*** w moralność, praworządność i państwo prawa. Ważne że ty masz lepiej dzięki znajomym z wysokich szczebli PiSu 

"Pierdnięcie nie afera" 

Prawie jak "te pieniądze im się należały" 

Ta sama skala odklejenia i hipokryzji 

1 godzinę temu, Koelner napisał(a):

zapraszam na Łopuszańską do Warszawy do Alior Banku. i z fantazja jak to napisałeś „Nie oceniaj innych po sobie.” Ja w przeciwieństwie do ciebie i twoich kolesiów nie mam w tym żadnego interesu

Łopuszańska okrada mnie z moich rat nie wziętych we frankach 

Złodzieje 

Godzinę temu, P_M napisał(a):

Zgodnie z moimi przewidywaniami na wybory paliwo będzie z 5 z przodu. 

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Mocne-obnizki-cen-benzyny-i-oleju-napedowego-Ceny-paliw-we-wrzesniu-2023-8611874.html

 

Już teraz diesel po 6.12 na Orlenie :)

Fajnie, właśnie odebrałem po 2 tygodniach auto z warsztatu, te kilka  groszy się przyda po rachunku jaki zapłaciłem 

(Turbosprężarka ;( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał(a):

Zrobię jak mój idol - na żonę.

Ja głosuję na Trzecią Drogę albo Bezpartyjnych Samorządowców ( coraz bardziej skłaniam się ku tym drugim). Tak jak pisałem, wiem co się dzieje w pisie i za dużo osób się tam już zaczęło odklejać, żebym znowu na nich głosował. Gdyby nie poszli z SP do wyborów mieliby mój głos, ale skoro nie potrafią się odciąć od Mejzów, Czarnków i Ziobrów, to ja podziękuję.

Uwierzę tylko jak zrobisz fotkę karty do głosowania i wrzucisz na priv 

Teraz, Koelner napisał(a):

trzeba było kupić za swoje albo wziąć udział w programie Willa +

Nie mam szczęścia w losowaniach nieruchomości 

@Koelner co ty robisz na Łopuszańskiej? To nie twoje rejony 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, P_M napisał(a):

Zgodnie z moimi przewidywaniami na wybory paliwo będzie z 5 z przodu. 

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Mocne-obnizki-cen-benzyny-i-oleju-napedowego-Ceny-paliw-we-wrzesniu-2023-8611874.html

 

Już teraz diesel po 6.12 na Orlenie :)

Tak z ciekawości sprawdziłem sobie, czy te same numery robiono za platformy i...

25.10 2015 cena ropy w złotówkach była o 18% wyższa niż 25.08 2015

Cena benzyny w hurcie 25.08 wynosiła 3517, a 25.10... 3334:)

Zastanawiające, że za PIS wszyscy o tym krzyczą, a 8 lat temu nikt się słowem nie odezwał:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał(a):

Tak z ciekawości sprawdziłem sobie, czy te same numery robiono za platformy i...

25.10 2015 cena ropy w złotówkach była o 18% wyższa niż 25.08 2015

Cena benzyny w hurcie 25.08 wynosiła 3517, a 25.10... 3334:)

Zastanawiające, że za PIS wszyscy o tym krzyczą, a 8 lat temu nikt się słowem nie odezwał:)

Za platformy było tak samo, i tak samo było o tym mówione :) Po prostu Obajtek zyskał wiekszą ekspozycję medialną + teraz Orlen z racji mergów jest większy, to też więcej o nim słychać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, josephnba napisał(a):

Uwierzę tylko jak zrobisz fotkę karty do głosowania i wrzucisz na priv 

 

Żeby mnie wsadzili za naruszanie tajności i zakłócanie przebiegu wyborów? Nice try...

Teraz, P_M napisał(a):

Za platformy było tak samo, i tak samo było o tym mówione :) Po prostu Obajtek zyskał wiekszą ekspozycję medialną + teraz Orlen z racji mergów jest większy, to też więcej o nim słychać :)

Powiem Ci, że ni c***a nie mogę znaleźć ani jednego artykułu o tym, że Platforma obniżała w 2015 ceny paliwa, będę wdzięczny za linka jak coś:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, fluber napisał(a):

Tak z ciekawości sprawdziłem sobie, czy te same numery robiono za platformy i...

25.10 2015 cena ropy w złotówkach była o 18% wyższa niż 25.08 2015

Cena benzyny w hurcie 25.08 wynosiła 3517, a 25.10... 3334:)

Zastanawiające, że za PIS wszyscy o tym krzyczą, a 8 lat temu nikt się słowem nie odezwał:)

Bzdura 

Pisałem nawet tutaj że za benzynę poniżej 5 zł Kopacz na prezydenta 

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, josephnba napisał(a):

Bzdura 

Pisałem nawet tutaj że za benzynę poniżej 5 zł Kopacz na prezydenta 

No to sam sprawdź:

Tutaj masz archiwalne hurtowe ceny paliw  https://www.orlen.pl/pl/dla-biznesu/hurtowe-ceny-paliw#paliwa-archive

Tutaj kurs Dolara https://businessinsider.com.pl/gielda/kursy-walut/profil?symbol=USD%2FPLN

A tutaj notowania ropy https://businessinsider.com.pl/gielda/surowce/profil?id=ropa_brent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał(a):

Pamiętam 

Pamiętam też to 

https://m.demotywatory.pl/amp/4973916

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, josephnba napisał(a):

 

@Koelner co ty robisz na Łopuszańskiej? To nie twoje rejony 

normalnie, lata się po całej Polsce żeby zarobić na chleb i pensje kolegów @flubera ale ostatnio więcej w Warszawie na Postępu chociaż ostatnio więcej zachodniopomorskie i poznańskie i tam dużo fajniejsi ludzie do współpracy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, fluber napisał(a):

Zrobię jak mój idol - na żonę.

 

Zanim ostygniesz znajdzie sobie nowego i jakiś żigolo będzie się bawił za Twoją krwawicę.,Chociaż z drugiej strony takich cuchnących PiSem pieniędzy to nie aż tak szkoda 

14 minut temu, josephnba napisał(a):

 

Łopuszańska okrada mnie z moich rat nie wziętych we frankach 

Złodzieje 

Fajnie, właśnie odebrałem po 2 tygodniach auto z warsztatu, te kilka  groszy się przyda po rachunku jaki zapłaciłem 

(Turbosprężarka ;( )

Banksterka za PiS jest bardzo pazerna. Jak ostatnio zobaczyłem ratę za dom- 2700 zł,w tym kapitału tylko 250 zł, a reszta dla banku ,to az mi włosy na klacie się zjeżyły, a było 1500., Głowa do góry Mateusz obiecał milion Izer i to już niedługo zapomnisz o wydatkach na naprawy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał(a):

Ja mam znajomych wysoko w pisie ( w co nie musisz wcale wierzyć, i tak tu nikogo nie przekonam). Mam informacje z pierwszej ręki. W pandemii była jedna wielka panika na początku i bieganie jak kurczaki z obciętymi łbami a nie żadne masterplany na lewe respiratory i maseczki

ponownie gdy nie masz zadnych argumentow , probujesz nas uraczyc jakas swoja malo smieszna angedotka z prywatnego zycia . 

nerwy  wszystkim troche puszczaja przed wyborami ,  na rozloznienie atmosfery ,  dżołk:

- z czego jest najlepsza obraczka dla ptaka ?

- ze szminki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mayor napisał(a):

będzie się bawił za Twoją krwawicę.,

Dziękuję za komplement:)

2 minuty temu, mayor napisał(a):

 

Banksterka za PiS jest bardzo pazerna. Jak ostatnio zobaczyłem ratę za dom- 2700 zł,w tym kapitału tylko 250 zł, a reszta dla banku ,to az mi włosy na klacie się zjeżyły, a było 1500.

A to niby ja jestem ten młody:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.