Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Koelner napisał(a):

ponieważ jak wchodzisz obecnie do biur zarządu biznesu czyli alior pekao to wiszą religijne portery a w poczekalni zamiast gazety forbesa leżą miesięczniki gazet chrześcijańskie.

Rzuć 3 tytuły takich chrześcijańskich miesięczników które są w biurach zarządów banku:)

Niezła fantazja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał(a):

Może za to co widać za oknem i na koncie bankowym. Za możliwość życia w normalnym niespierdolonym kraju.

Czyli chcesz powiedzieć, że ogród wokół Twojego domu i stan konta zawdzięczasz PiSowi. Jesteś w takim razie standardowym przedstawicielem głównego programu PiS - "rodzina  na swoim" 

Cieszę się, że wyjaśniliśmy już motywy Twojego działania, nie myliłem się w ocenie Twojej osoby, ani ani troszkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał(a):

 

Niezła fantazja 

zapraszam na Łopuszańską do Warszawy do Alior Banku. i z fantazja jak to napisałeś „Nie oceniaj innych po sobie.” Ja w przeciwieństwie do ciebie i twoich kolesiów nie mam w tym żadnego interesu

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Sebastian napisał(a):

Czyli chcesz powiedzieć, że ogród wokół Twojego domu i stan konta zawdzięczasz PiSowi. Jesteś w takim razie standardowym przedstawicielem głównego programu PiS - "rodzina  na swoim" 

Cieszę się, że wyjaśniliśmy już motywy Twojego działania, nie myliłem się w ocenie Twojej osoby, ani ani troszkę. 

Tak, jako gość któremu nic nie spadło z nieba, doceniam PiS za stworzenie systemu w którym mogę robić karierę dzięki swojemu skillowi a nie dzięki koneksjom czy uprzywilejowanej pozycji. Bananowcy tego nie ogarna

Teraz, Koelner napisał(a):

przypomnij się w poniedziałek to jak tego pragniesz to podam Ci nazwy. we wtorek byłem u dentysty i też nie pamietam tytułów na pamięć gazetek które przeglądałem 

Nom, widziałeś chrześcijańskie miesięczniki ale jak pytam o tytuły to nie wiesz co widziałeś.

Zapraszam na długą do Wrocławia, zobaczysz krasnale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał(a):

 

Nom, widziałeś chrześcijańskie miesięczniki ale jak pytam o tytuły to nie wiesz co widziałeś.

jak mam pamiętać tytuły które widziałem pół roku temu? jeśli masz taką pamięć to gratuluje ale ja się po prostu spytam koleżanki która jest tam codziennie ale nie będę jej w piątkowy wieczór pytał z powodu jakiegoś pisowskiego trolla :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Koelner napisał(a):

ponieważ jak wchodzisz obecnie do biur zarządu biznesu czyli alior pekao to wiszą religijne portery a w poczekalni zamiast gazety forbesa leżą miesięczniki gazet chrześcijańskie. Łupienie dla wyższej moralności i idei 

Czyli pół rok temu coś ci mignelo w jakimś oddziale, nie wiesz nawet co, ale nie przeszkadza ci to opowiadać o

BIURACH ZARZADU BIZNESU

w liczbie mnogiej;)

 

4 minuty temu, Koelner napisał(a):

jak mam pamiętać tytuły które widziałem pół roku temu?

Farmazoniarstwo i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał(a):

Czyli pół rok temu coś ci mignelo w jakimś oddziale, nie wiesz nawet co, ale nie przeszkadza ci to opowiadać 

 

Na Łopuszanskiej jest Centrala a nie oddział ale nie dziwi brak umiejętności czytania u osoby która karierę zawdzięcza kolesiostwu w PiSie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fluber napisał(a):

Tak, jako gość któremu nic nie spadło z nieba, doceniam PiS za stworzenie systemu w którym mogę robić karierę dzięki swojemu skillowi a nie dzięki koneksjom czy uprzywilejowanej pozycji. Bananowcy tego nie ogarna

 

To samo zaobserwowałem,. Taki jest zbiór postaci w środowisku najbardziej zagorzałych sympatyków PiS. Pijacy i Seniorzy - pijak kocha Jarka za tanią wódę i przyzwolenie na picie, seniorzy  za 14, 15 i z sentymentu do komuny, a najmłodsza grupa to miernoty za stworzenie systemu w którym mogą robić karierę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sebastian napisał(a):

:) Wiadomo, wokół wszystkim wszystko spadło samo tylko Fluber ma skilla :)

Myliłem się jednak w ocenie Twojej osoby, szczerze mówiąc miałem Cię za mądrzejszego. 

Nie tylko ja mam skilla, myślałem że to zrozumiałe, że kiedy pisałem to

 

37 minut temu, fluber napisał(a):

Może za to co widać za oknem i na koncie bankowym. Za możliwość życia w normalnym niespierdolonym kraju.

nie miałem na myśli tylko siebie, tylko fakt że mnóstwo ludzi ma teraz wspaniałe możliwości, których wcześniej nie miało.

Gdybym był mądrzejszy, może napisałbym to tak, że nawet ty byś zrozumiał o co chodziło

1 minutę temu, mayor napisał(a):

 a najmłodsza grupa to miernoty za stworzenie systemu w którym mogą robić karierę 

W Twoim wieku już nie wypada być takim zazdrosnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał(a):

Nie tylko ja mam skilla, myślałem że to zrozumiałe, że kiedy pisałem to

 

nie miałem na myśli tylko siebie, tylko fakt że mnóstwo ludzi ma teraz wspaniałe możliwości, których wcześniej nie miało.

Gdybym był mądrzejszy, może napisałbym to tak, że nawet ty byś zrozumiał o co chodziło

Oczywiście :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fluber napisał(a):

 

 

nie miałem na myśli tylko siebie, tylko fakt że mnóstwo ludzi ma teraz wspaniałe możliwości, których wcześniej nie miało.

Gdybym był mądrzejszy, może napisałbym to tak, że nawet ty byś zrozumiał o co chodziło

W Twoim wieku już nie wypada być takim zazdrosnym.

Nie zazdroszczę, jeżeli już bym miał komuś zazdrościć to ludziom ,którzy wyemigrowali do normalnych krajów i mają lepszą jakość życia plus warunki do wychowania dzieci., Takim jak Ty to współczuję, ile byś nie zarobił to i tak w trumnie nie ma kieszeni, a komu zostawisz? ZaPiSzesz na fundusz umiłowanej partii, czy na kościół ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Koelner napisał(a):

powiedz to tym którzy się uwłaszczają pod nimi. z PO była różnica że oni mieli trochę takie postPRLowskie myślenie typowe dla odpadu przemian w 90’ czyli robimy ale warto żeby coś tam nam Skapnęło. mało moralne ale coś normalnego i te osoby wiedziały że czynią źle ale przecież zawsze tak było to czeku tego nie robić tym bardziej że to kasa niemiecka czy tam unijna a w PiSie jesteś oczyszczony moralnie ponieważ jak wchodzisz obecnie do biur zarządu biznesu czyli alior pekao to wiszą religijne portery a w poczekalni zamiast gazety forbesa leżą miesięczniki gazet chrześcijańskie. Łupienie dla wyższej moralności i idei 

Wciąż jednak to nie wina Boga i nie całego Kościoła 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, mayor napisał(a):

Nie zazdroszczę, jeżeli już bym miał komuś zazdrościć to ludziom ,którzy wyemigrowali do normalnych krajów i mają lepszą jakość życia plus warunki do wychowania dzieci., Takim jak Ty to współczuję, ile byś nie zarobił to i tak w trumnie nie ma kieszeni, a komu zostawisz? ZaPiSzesz na fundusz umiłowanej partii, czy na kościół ?

Zrobię jak mój idol - na żonę.

55 minut temu, Koelner napisał(a):

@fluberjest kochaniutki. odciągnął nas od afery pisowskiej ściągając ją na afery Tuska a jak już to nie wystarczyło to przyjął wszystko na swoją kląte. kolesie z pisu mają dobrego kumpla

Ja głosuję na Trzecią Drogę albo Bezpartyjnych Samorządowców ( coraz bardziej skłaniam się ku tym drugim). Tak jak pisałem, wiem co się dzieje w pisie i za dużo osób się tam już zaczęło odklejać, żebym znowu na nich głosował. Gdyby nie poszli z SP do wyborów mieliby mój głos, ale skoro nie potrafią się odciąć od Mejzów, Czarnków i Ziobrów, to ja podziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.