Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, julekstep napisał(a):

a gdzie tam

strzelajcie dalej tymi kapiszonami

TERAZ TO JUZ MUSZA UPASC xD

to faktycznie troche smutne

pewnie byla w tej drugiej grupie co miala krecic o maltanskiej milosci :(

Twardy elektorat zawsze pozostanie twardy.

Wyciagnales z tej afery ze w sumie sprawnie zadzialali wiec jest gitara. To, ze zajmowal sie tym wiceminister MSZ to szczegol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reikai napisał(a):

Twardy elektorat zawsze pozostanie twardy.

Wyciagnales z tej afery ze w sumie sprawnie zadzialali wiec jest gitara. To, ze zajmowal sie tym wiceminister MSZ to szczegol.

no chyba nie az tak twardy jak Ty skoro mam swiadomosc ze zdecydowana wiekszosc politykow (kazdej opcji) to banda karierowiczow i cwaniakow (choc tak jak pisalem - ten to raczej glupio cwany bo wiecej profitow daje bezpieczne wsadzenie rodziny do SSP)

zawsze smieszy jak postepowcy oczekuja swietosci od ksiezy i pisow ❤️

no i teraz trzeba bedzie patrzec jakie beda ustalenia sadowe w tej sprawie

pisy wywalily typa skad mogli (i beda ofc cynicznie wyciszac sprawe przed wyborami)

wszystko w rekach wolnych sadow!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jack napisał(a):

przestępców też? 

to nie jest jeszcze pewne, pilnuj narracji!

https://wyborcza.pl/7,75398,30181834,propozycja-w-msz-dla-wawrzyka-masz-siedziec-cicho.html

i znowu antypisy nie moga sie zdecydowac czy z pisow robic bossow kryminalnego podziemia czy jednak nicponi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał(a):

to nie jest jeszcze pewne, pilnuj narracji!

https://wyborcza.pl/7,75398,30181834,propozycja-w-msz-dla-wawrzyka-masz-siedziec-cicho.html

i znowu antypisy nie moga sie zdecydowac czy z pisow robic bossow kryminalnego podziemia czy jednak nicponi :(

spokojnie, Ziobro to "wyjaśni"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, julekstep napisał(a):

to nie jest jeszcze pewne, pilnuj narracji!

https://wyborcza.pl/7,75398,30181834,propozycja-w-msz-dla-wawrzyka-masz-siedziec-cicho.html

i znowu antypisy nie moga sie zdecydowac czy z pisow robic bossow kryminalnego podziemia czy jednak nicponi :(

Czyli rozumiesz jak kiedyś rappar z czasie kiedy poruszaliśmy aborcję u niepełnoletnich ofiar gwałtu 

Też podał statystykę że średnio to jedna osoba na jakiś okres czasu więc nie ma w sumie problemu 

Teraz jeden z najwyższych urzędników w resorcie okazuje się przestępcą, ale skoro wiemy o 36ciu osobach to w sumie nie przestępstwo tylko byle "aferka"

Standardy ugrzęzły u wyborców PiSu głęboko poniżej mułu 

No a teraz czekam na ironiczną, śmieszną ripostę jaki to jestem postępowy jako antypis 

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, josephnba napisał(a):

Czyli rozumiesz jak kiedyś rappar z czasie kiedy poruszaliśmy aborcję u niepełnoletnich ofiar gwałtu 

Też podał statystykę że średnio to jedna osoba na jakiś okres czasu więc nie ma w sumie problemu 

Teraz jeden z najwyższych urzędników w resorcie okazuje się przestępcą, ale skoro wieku o 36ciu osobach to w sumie nie przestępstwo tylko byle aferka 

Standardy ugrzęzły u wyborców PiSu głęboko poniżej mułu 

No a teraz czekam na ironiczną, śmieszną ripostę jaki to jestem postępowy jako antypis 

 

ale jestes postepowy jako antypis

fiu fiu

7 minut temu, jack napisał(a):

spokojnie, Ziobro to "wyjaśni"

spokojne

Donalnd ich wszystkich powsadza! Konkretnie!

Tylko glosuj tam dobrze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nawet czasu tego gowna czytać ale domyślam się „36 osób” to wykryto, a to tylko wierzchołek góry lodowej, jak zawsze bywa z aferami, więc tylko zostawię tu brawa dla Was, że jesteście już tak przyzwyczajeni do dymania przez polityków, że chyba nic was już nie jest w stanie poruszyć. 
O takie spoleczenstwo PiS właśnie walczy. Brawa! 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, josephnba napisał(a):

Ale jesteś zajebisty jako wybirca PiS i fan disco polo  

Fiu fiu 

az mi sie w tym kontekscie przypomnialo jak DOMAGALES SIE zeby Duda wyjasnial kwestie swojego domniemanego romansu. No i to przywolywanie salatki Pawlowicz razy x....

no lubisz te kapiszony jak widac xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, josephnba napisał(a):

Czyli rozumiesz jak kiedyś rappar z czasie kiedy poruszaliśmy aborcję u niepełnoletnich ofiar gwałtu 

Też podał statystykę że średnio to jedna osoba na jakiś okres czasu więc nie ma w sumie problemu 

Teraz jeden z najwyższych urzędników w resorcie okazuje się przestępcą, ale skoro wiemy o 36ciu osobach to w sumie nie przestępstwo tylko byle "aferka"

Standardy ugrzęzły u wyborców PiSu głęboko poniżej mułu 

No a teraz czekam na ironiczną, śmieszną ripostę jaki to jestem postępowy jako antypis 

 

No jak podałem statystyki na temat śmierci mężczyzn, to też usłyszałem tylko śmiech, podobnie jak na temat przemocy rodzinnej tutaj regularnie Twoi koledzy się śmieją 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

Nie mam nawet czasu tego gowna czytać ale domyślam się „36 osób” to wykryto, a to tylko wierzchołek góry lodowej, jak zawsze bywa z aferami, więc tylko zostawię tu brawa dla Was, że jesteście już tak przyzwyczajeni do dymania przez polityków, że chyba nic was już nie jest w stanie poruszyć. 
O takie spoleczenstwo PiS właśnie walczy. Brawa! 

 

Szkoda, że opozycja dużo, ale to dużo bardziej i silniej walczy o to, by nie było dla nich alternatywy. Tutaj każdego pisowca głos jest w każdej chwili do wzięcia, byleby nie trzeba było głosować na aktywiszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, julekstep napisał(a):

az mi sie w tym kontekscie przypomnialo jak DOMAGALES SIE zeby Duda wyjasnial kwestie swojego domniemanego romansu. No i to przywolywanie salatki Pawlowicz razy x....

no lubisz te kapiszony jak widac xD

Nie wyjaśnił co się odniósł jakkolwiek 

A sałatka to był Poloczek dla powagi miejsca spożycia 

Ale w sumie po kimś takim jak ona nie można się spodziewać kultury 

Byli komuniści mają jej raczej niewiele 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.