Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, jack napisał(a):

Uważasz, że takiego materiału nie można zmontować z udziałem dowolnej grupy politycznej? Wszędzie znajdziesz cymbałów i każdy czasem walnie głupotę. Wybory to niestety kwestia kompromisu.

Tam wypowiadają się prominentni politycy lewicy 

Masz jakieś poglądy poza jebać PiS i jebać kościół i jebać się bez opamiętania?

Godzinę temu, julekstep napisał(a):

W sumie najlepsza opcja 

Na liscie kandydatów do sejmu i Senatu nie ma nawet jednego osobnika z którym bym się nie zgadzał lub miał mu co do zarzucenia 

40 minut temu, jack napisał(a):

Najgorsze, że znalazłoby się sporo idiotów którzy by na nich głosowali 

Nawet 100% głosów nie da im choćby jednego mandatu więc jest ok 

W dniu 9.09.2023 o 16:19, RappaR napisał(a):

Historia, literatura, kinematografia, trening, podróże, komiks.

A dyskusja ogranicza się do tematów, gdzie nie chodzi o wymianę informacji, tylko konflikt. Jedyny żywszy temat to była co najwyżej religia z identycznym założeniem dojechania komuś. 

O historii piszę na innej stronie 

Literaturę czytam aktualnie sporadycznie z braku czasu więcej słucham 

Kino j.w. nawet w kinie ostatnio zasnąłem 

Podróże na razie odpuszczamy. Córka nie jest w wielu odpowiednim do latania 

O komiksach gadam z synem 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, josephnba napisał(a):

Masz jakieś poglądy poza jebać PiS i jebać kościół i jebać się bez opamiętania?

A ty będziesz powtarzał długo tą pisowską propagandę? Dałeś sobie wmówić, że tylko PiS ma program, tylko PiS ma pomysł na Polskę. Piękne pranie mózgu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jack napisał(a):

A ty będziesz powtarzał długo tą pisowską propagandę? Dałeś sobie wmówić, że tylko PiS ma program, tylko PiS ma pomysł na Polskę. Piękne pranie mózgu 

Tego nikt nie mówi. W sumie to nikt nie ma programu, tylko to KO, która kreuje się na tę wykształconą, inteligentną, opozycję powinna coś pokazać. Te 100 "konkretów" to lista której można się spodziewać po niezbyt ogarniętym związkowcu z kopalni, a nie drugiej partii w kraju, która miała 4 lata na przygotowanie programu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał(a):

@jack jeszcze popiera dyskryminację mężczyzn.

Tylko takich jak ty 

Teraz, P_M napisał(a):

Tego nikt nie mówi. W sumie to nikt nie ma programu, tylko to KO, która kreuje się na tę wykształconą, inteligentną, opozycję powinna coś pokazać. Te 100 "konkretów" to lista której można się spodziewać po niezbyt ogarniętym związkowcu z kopalni, a nie drugiej partii w kraju, która miała 4 lata na przygotowanie programu. 

Ale co ja mam z tym wspólnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jack napisał(a):

Tylko takich jak ty 

i dlatego właśnie lewicowych wyborców pokroju Twojego uważam za największych faszystów. Pod płaszczykami krzyczenia o wolności zamykają jakąkolwiek dyskusję i stosują seksistowskie i rasistowskie nawyki.

Ale nie będę Ci przeszkadzal, pewnie dzisiaj masz zaplanowane palenie Harry'ego Pottera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RappaR napisał(a):

Ale nie będę Ci przeszkadzal, pewnie dzisiaj masz zaplanowane palenie Harry'ego Pottera

 

5 minut temu, RappaR napisał(a):

i dlatego właśnie prawicowych wyborców pokroju Twojego uważam za największych faszystów. Pod płaszczykami krzyczenia o wolności zamykają jakąkolwiek dyskusję i stosują seksistowskie i rasistowskie nawyki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jack napisał(a):

A ty będziesz powtarzał długo tą pisowską propagandę? Dałeś sobie wmówić, że tylko PiS ma program, tylko PiS ma pomysł na Polskę. Piękne pranie mózgu 

I wierzę w lądowanie kosmitów na Saturnie 

Ja pytam Ciebie jako wyborcy Lewicy jakie masz poglądy, na kogo wg ciebie warto zagłosować bo chętnie zagłosuję n kogokolwiek byle nie był debilem od LAFa lub pisowcem 

 

Ty głośno i otwarcie deklarujesz poparcie dla Lewicy więc pytam kto jest ten wart uwagi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, josephnba napisał(a):

I wierzę w lądowanie kosmitów na Saturnie 

Ja pytam Ciebie jako wyborcy Lewicy jakie masz poglądy, na kogo wg ciebie warto zagłosować bo chętnie zagłosuję n kogokolwiek byle nie był debilem od LAFa lub pisowcem 

 

Ty głośno i otwarcie deklarujesz poparcie dla Lewicy więc pytam kto jest ten wart uwagi?

Tobie się mylą politycy lewicy z tymi, którzy na lewicę głosują. Pytasz mnie o poglądy a to nie ma nic do rzeczy bo to nie na mnie będziesz głosował. Oczekujesz, że wskażę Ci kogoś godnego uwagi a skąd ja niby mam wiedzieć z jakiego okręgu głosujesz a nawet jeśli bym wiedział to nie mam zamiaru marnować czasu na sprawdzanie tych ludzi bo to nie ja jestem politykiem i nie moją rolą jest agitacja za kimkolwiek. 

A na lewicę zagłosuję bo nie po drodze mi z poglądami prawicowymi. A w polskiej polityce poza skrajną i centroprawicą masz do wyboru tylko ekipę Zandbegra i Czarzastego. A tam niestety masz już pełne spektrum od normalnych ludzi poprzez komuszków do kompletnych świrów. Nie jest na szczęście wielkim wysiłkiem znalezienie na liście kogoś normalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jack napisał(a):

Tobie się mylą politycy lewicy z tymi, którzy na lewicę głosują. Pytasz mnie o poglądy a to nie ma nic do rzeczy bo to nie na mnie będziesz głosował. Oczekujesz, że wskażę Ci kogoś godnego uwagi a skąd ja niby mam wiedzieć z jakiego okręgu głosujesz a nawet jeśli bym wiedział to nie mam zamiaru marnować czasu na sprawdzanie tych ludzi bo to nie ja jestem politykiem i nie moją rolą jest agitacja za kimkolwiek. 

A na lewicę zagłosuję bo nie po drodze mi z poglądami prawicowymi. A w polskiej polityce poza skrajną i centroprawicą masz do wyboru tylko ekipę Zandbegra i Czarzastego. A tam niestety masz już pełne spektrum od normalnych ludzi poprzez komuszków do kompletnych świrów. Nie jest na szczęście wielkim wysiłkiem znalezienie na liście kogoś normalnego.

c***a się dowiedziałem 

Typowe pi****lenie jak z telewizora za komuny 

Dużo słów, zero treści 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, josephnba napisał(a):

c***a się dowiedziałem 

Typowe pi****lenie jak z telewizora za komuny 

Dużo słów, zero treści 

A ty sądzisz, że po takim tekście:

15 godzin temu, josephnba napisał(a):

Masz jakieś poglądy poza jebać PiS i jebać kościół i jebać się bez opamiętania?

będzie mi się chciało zmarnować dla ciebie choćby 3 minuty?

13 godzin temu, josephnba napisał(a):

Ja pytam Ciebie jako wyborcy Lewicy jakie masz poglądy

Serio? Nie pytasz jakie mam tylko czy mam jakieś poza jebać ...... Szkoda mojego czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, jack napisał(a):

Tobie się mylą politycy lewicy z tymi, którzy na lewicę głosują. Pytasz mnie o poglądy a to nie ma nic do rzeczy bo to nie na mnie będziesz głosował. Oczekujesz, że wskażę Ci kogoś godnego uwagi a skąd ja niby mam wiedzieć z jakiego okręgu głosujesz a nawet jeśli bym wiedział to nie mam zamiaru marnować czasu na sprawdzanie tych ludzi bo to nie ja jestem politykiem i nie moją rolą jest agitacja za kimkolwiek. 

A na lewicę zagłosuję bo nie po drodze mi z poglądami prawicowymi. A w polskiej polityce poza skrajną i centroprawicą masz do wyboru tylko ekipę Zandbegra i Czarzastego. A tam niestety masz już pełne spektrum od normalnych ludzi poprzez komuszków do kompletnych świrów. Nie jest na szczęście wielkim wysiłkiem znalezienie na liście kogoś normalnego.

 

1 minutę temu, jack napisał(a):

A ty sądzisz, że po takim tekście:

będzie mi się chciało zmarnować dla ciebie choćby 3 minuty?

 

Rozumiem że znalezienie kogoś sensownego na liście lewicy i napisanie jego nazwiska zajęłoby więcej czasu niż napisanie tego posta wyżej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał(a):

Rozumiem że znalezienie kogoś sensownego na liście lewicy i napisanie jego nazwiska zajęłoby więcej czasu niż napisanie tego posta wyżej?

Przejrzenie listy, której nr nie znam, sprawdzenie kilkudziesięciu nazwisk i polecenie? Tak zajęłoby więcej czasu.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, jack napisał(a):

Przejrzenie listy, której nr nie znam, sprawdzenie kilkudziesięciu nazwisk i polecenie? Tak zajęłoby więcej czasu.  

Ja ci nie każę szukać kogoś z mojego okręgu tylko ciekaw jestem na kogo ty zagłosujesz, jak podasz nazwisko to sobie znajdę wypowiedzi i postulaty tej osoby. Wrzuciłem wypowiedzi osób będących twarzą szeroko pojętej lewicy w Polsce to mi zarzucileś manipulowanie wyrwanymi z kontekstu wypowiedziami 

Więc proszę o nazwisko kogoś, kto wg ciebie na poglądy inne niż jebać kościół i jebać się bez opamiętania 

Nie ma chyba nic prostszego 

 

A co do tego że podejrzewam iż nie masz poglądów innych niż jebać PiS, jebać kościół i jebać się wedle uznania to proszę mnie nie atakuj. Nie wykazales w tym topicku innej postawy ani razu 

Nie określiłeś dlaczego jesteś lewicowy poza tym że jesteś za legalną aborcją (i tego że za aborcją jesteś nie komentuję, choć ja z kolei jestem zwolennikiem powrotu poprzednich regulacji) 

 

Druga sprawa 

Jeśli zapytasz mnie na kogo ja zagłosuję to ci szczerze odpowiem że nie mam pojęcia bo nikt mi nie leży z mojego okręgu, dlatego jeśli nie znajdę kogoś lepszego zagłosuję na kobietę, która w ostatnich 8 latach jako samorządowiec, a potem doradca Rafała T. bardzo mojej jednostce pomagała, lobbowała za przekazaniem nam średniego auta gaśniczego (przy którym w czasie przekazania grzał się jakiś pajac z PiSu choć palcem nie kiwnął), pomogła znaleźć sponsorów, którzy współffinansowali wymianę ubrań specjalnych na wymagane piaskowe itp 

Jej jedyną wadą jest przynależność do N. Jednakże zrobiła dla poprawy bezpieczeństwa w dzielnicy i miescie bardzo dużo dobrego 

Wie w moim przypadku nie znaczek a człowiek 

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.