Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Koelner napisał(a):

to w PiS-ie są jakieś fajne dupeczki?

No w świętokrzyskim są fajne i chętne (jedna w czarnej, druga w żółtej kiecce) ,wystarczy im trochę podlać .,Dlatego Jarek przeniósł się na kielecczyznę, bo liczy na to że wreszcie zakisi ogóra , a jak mu się nie podniesie to chociaż wymaca

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, mayor napisał(a):

No w świętokrzyskim są fajne i chętne (jedna w czarnej, druga w żółtej kiecce) ,wystarczy im trochę podlać .,Dlatego Jarek przeniósł się na kielecczyznę, bo liczy na to że wreszcie zakisi ogóra , a jak mu się nie podniesie to chociaż wymaca

 

Niesamowity poziom poniżania kobiet, strasznie prymitywny seksizm 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, josephnba napisał(a):

I to właśnie jest kijowe że mamy dwa polityczne wątki 

Które teoretycznie miały być inne a się kopiują 

Kijowe i właśnie miałem poruszyć jest to, że obecnie to forum żyje tylko polityką i konfliktem, jedyny drugi chociaż ledwo żywy temat to piłka nożna, która także jest głównie źródłem negatywnych emocji w Polsce.

Aktywność na forum jest ogromna, ale ogranicza się w sumie do bańki negatywnych emocji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, P_M napisał(a):

Uzupełniają na bieżąco, w momencie jak wrzucałem linka było 35

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/100-konkretow-tuska-na-100-dni-jedna-obietnica-wywolala-euforie-lista/km8387m
 

Łap @Reikai

In vitro bardzo spoko pomysł i już był więc wierzę że byłoby w stanie to przywrócić 

Znieczulenie przy porodzie jest chyba bezpłatne, nie pamiętam żebym za to dopłacał rok temu 

Przywrócenie 116 111 lub czegoś podobnego to przymus 

system rezerwacji wizyt (SMS, e-mail) do lekarza to trochę pusty postulat bo już się podobne rzeczy wdrażają, a seniorów i tak nikt nie odwiedzie od ustawiania się w kolejkę o piątej rano 

bon na profilaktykę i leczenie stomatologiczne dla dzieci i młodzieży fajny pomysł, lepiej w taki sposób wydawać 800patus 

Podwyzki dla nauczycieli kolejny mus! Tak samo jak wyjebane hitu 

 

Reszty nie doczytam bo mnie żona z kibla zgania 

1 minutę temu, RappaR napisał(a):

Kijowe i właśnie miałem poruszyć jest to, że obecnie to forum żyje tylko polityką i konfliktem, jedyny drugi chociaż ledwo żywy temat to piłka nożna, która także jest głównie źródłem negatywnych emocji w Polsce.

Aktywność na forum jest ogromna, ale ogranicza się w sumie do bańki negatywnych emocji. 

A o czym pisać jak w NBA nic się nie dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, josephnba napisał(a):

A o czym pisać jak w NBA nic się nie dzieje?

Historia, literatura, kinematografia, trening, podróże, komiks.

A dyskusja ogranicza się do tematów, gdzie nie chodzi o wymianę informacji, tylko konflikt. Jedyny żywszy temat to była co najwyżej religia z identycznym założeniem dojechania komuś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, RappaR napisał(a):

Kijowe i właśnie miałem poruszyć jest to, że obecnie to forum żyje tylko polityką i konfliktem, jedyny drugi chociaż ledwo żywy temat to piłka nożna, która także jest głównie źródłem negatywnych emocji w Polsce.

Mogę zamknąć w sumie ten sąsiedni wątek, albo połączyć z tym, jak wolisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.