Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Sebastian napisał(a):

Gdzie ? Z której strony ? Co z odległościami od budynków  ? Co z zacienianiem ?

Takie pi****lety to można opowiadać tumanom w TVP. 

jedno co życie uczy to nie ma rzeczy niemożliwych. byłeś np we Włoszech i tam fiki miki z winda w starych kamienicach to arcydzieła 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał(a):

jedno co życie uczy to nie ma rzeczy niemożliwych. byłeś np we Włoszech i tam fiki miki z winda w starych kamienicach to arcydzieła 

Niemożliwych nie ma, totalnie nieopłacalnych jest całkiem sporo. Niepotrzebnych jeszcze więcej. 

Ale możesz mieć rację. W każdym bloku będzie winda a pod blokiem parking na elektryczne Izery. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lata po twitterze taki barometr wyborczy:

Barometr wyborczy: programy partii, na kogo głosować w wyborach 2023 - latarnik wyborczy (wnp.pl)

Patrzę na odpowiedzi udzielane przez ludzi

Pytanie 35, Czy Polska powinna spełnić wszystkie warunki, które władze Unii Europejskiej stawiają nam w kwestii praworządności i reformy wymiaru sprawiedliwości?

I 64% uczestników twierdzi, że tak. 

Boże, co za skundlony Naród. A ja się dziwię, że w referendum nie pada pytanie czy Polska w ogóle w tej Unii powinna być...

DRAMAT!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RappaR napisał(a):

Myślałem, że Ty na nich głosujesz 

Na "aktywiszczy"? 😂

Tak szczerze to ja nie mam na kogo głosować, bo obecnie (od dłuższego czasu) żadna opcja nie ma programu/poglądów, które podzielam... a nasza scena polityczna jest tak słaba, że na samym końcu nawet trudno jest wybrać "mniejsze zło"... Dramat demokracji jednym słowem.

Z ciekawości może zrobimy anonimową ankietę dla użytkowników forum i zobaczymy jak wyglądają tu preferencje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, fluber napisał(a):

Urzędnicy "marszałka z PiS":)

No niestety ale duża część urzędników w Polsce to patologia;)

Urzędnicy to dosyć delikatnie powiedziane, w roli głównej wstępuje syn marszałka z PiS  

– Syn Marszałka Województwa Świętokrzyskiego – Bartosz Bętkowski – kierownik (ten szczupły z ciemnymi włosami)
 
– Katarzyna Jedynak Departament Kultury i Dziedzictwa Narodowego Oddział Dziedzictwa Narodowego Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego – ta szczupła najbardziej pijana.
 
– Grzegorz Rykowski Kierownik Departament Kultury i Dziedzictwa Narodowego Oddział Dziedzictwa Narodowego Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego – ten przy tuszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mayor napisał(a):

Urzędnicy to dosyć delikatnie powiedziane, w roli głównej wstępuje syn marszałka z PiS  

– Syn Marszałka Województwa Świętokrzyskiego – Bartosz Bętkowski – kierownik (ten szczupły z ciemnymi włosami)
 
– Katarzyna Jedynak Departament Kultury i Dziedzictwa Narodowego Oddział Dziedzictwa Narodowego Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego – ta szczupła najbardziej pijana.
 
– Grzegorz Rykowski Kierownik Departament Kultury i Dziedzictwa Narodowego Oddział Dziedzictwa Narodowego Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego – ten przy tuszy

Kierownik działu obsługi mauzoleum martyrologii w michniowie albo kierownik departamentu kultury i dziedzictwa narodowego oddział dziedzictwa narodowego urzędu Marszałkowskiego województwa świętokrzyskiego rozumiem że powinno robić wrażenie?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, fluber napisał(a):

No tu jest pies pogrzebany, bo nauczyciel powinien pracować od 8 do 16 w szkole i nie robić bliżej nieokreślonych rzeczy w domu, ale tego przywileju nauczyciele nigdy nie oddadzą 

Nauczyciele często pracują dłużej niż 8 h.
Załóż, że masz lekcje od 8 do 14, to jest 7 lekcji - 7 spotkań na które musisz się przygotować, często nie mając przerwy na siku, (w trakcie lekcji pilnujesz dzieci, w trakcie przerwy pilnujesz dzieci), ciąży na Tobie odpowiedzialność za bezpieczeństwo dzieci. To jest wykończające, lepiej, żeby nauczyciel popracował sobie te dwie następne godziny kiedy będzie chciał w ciągu dnia ze świeżym umysłem, niż wykończony cisnął do 16 przygotowania do następnych lekcji lub przygotowanie biurokratycznych dokumentów (których trochę jest) itd.

Tak, jestem nauczycielem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Kirylow napisał(a):

Nauczyciele często pracują dłużej niż 8 h.
Załóż, że masz lekcje od 8 do 14, to jest 7 lekcji - 7 spotkań na które musisz się przygotować, często nie mając przerwy na siku, (w trakcie lekcji pilnujesz dzieci, w trakcie przerwy pilnujesz dzieci), ciąży na Tobie odpowiedzialność za bezpieczeństwo dzieci. To jest wykończające, lepiej, żeby nauczyciel popracował sobie te dwie następne godziny kiedy będzie chciał w ciągu dnia ze świeżym umysłem, niż wykończony cisnął do 16 przygotowania do następnych lekcji lub przygotowanie biurokratycznych dokumentów (których trochę jest) itd.

Tak, jestem nauczycielem.

7 lekcji dziennie to są 2 etaty, więc dlaczego mam przyjmować takie założenie?

W większości zawodów takie obciążenie jest fizycznie niewykonalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.