Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, RonnieArtestics napisał(a):

@fluber a czy w Twoim przekonaniu sianie propagandy, szerzenie kłamstw w publicznej telewizji za publiczne pieniądze nie powinno być traktowane jako poważne przestępstwo ? Jak rozumiem, też krytykujesz to co wyczyniają w TVP ale nie używasz jakoś takich mocnych słów i określeń na to zjawisko.

Sianie propagandy jest niedefiniowalne, więc nawet nie da się za to karać, bo czym tak naprawdę  jest propaganda. Jeżeli podają prawdziwe informacje w tej propagandzie to jak to karać, jak to opisać w przepisach?

ale oczywiście szerzenie kłamstw w publicznej telewizji za publiczne pieniądze jest poważnym przestępstwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RappaR napisał(a):

Nie będę tego w żaden sposób kwestionował, możesz po prostu napisać tak i zakończyć dyskusję i mieć wpłatę :)

 

Ok.

4 minuty temu, RappaR napisał(a):

 

Wpłacę jeśli zgodzisz się z którymś z tych dwóch:

1) stwierdzisz, że osoba negująca oficjalną wersję Jedwabne nie mogła odebrać tych słów jako o takich osobach jak ona

Krótkie tak na któreś z tych i od razu wpłacam :)

Na to pierwsze tak.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał(a):

Odnosiły się do osób negujących oficjalną wersję Jedwabne. Ja do takowych należę. 

Wpłacę jeśli zgodzisz się z którymś z tych dwóch:

1) stwierdzisz, że osoba negująca oficjalną wersję Jedwabne nie mogła odebrać tych słów jako o takich osobach jak ona

2) zwroty te nie były obrażliwe.

Krótkie tak na któreś z tych i od razu wpłacam :)

Weź już serio se odpocznij od forum, najlepiej z trzy miechy, bo z każdą  minutą kompromitujesz  się w oczach wszystkich jeszcze bardziej. Nawet fluber juz wie kim jestes. Gratuluje. A wystarczylo nie zaczepiać mnie jakimis glupotami o ksiedzach, ostrzegałem cie żebyś sie nie wdawał ze mna w ta przepychankę, bo wyjdziesz na tym marnie. Jaki jest wynik widzi chyba każdy tym razem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał(a):

Ok.

Na to pierwsze tak.

Ok :)

Potwierdzenie poszło na PW
A teraz pytanie do Ciebie - czy uważasz Ronnieartistic za osobę obrażającą innych? 

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

Weź już serio se odpocznij od forum, najlepiej z trzy miechy, bo z każdą  minutą kompromitujesz  się w oczach wszystkich jeszcze bardziej. Nawet fluber juz wie kim jestes. Gratuluje. A wystarczylo nie zaczepiać mnie jakimis glupotami o ksiedzach, ostrzegałem cie żebyś sie nie wdawał ze mna w ta przepychankę, bo wyjdziesz na tym marnie. Jaki jest wynik widzi chyba każdy tym razem. 

Spoko. 3000 euro na fundację veritas i znikam.

Chyba, że mówimy o kwotach co przekraczają Twoje aktualne możliwości finansowe, to serio se odpocznij od forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RappaR napisał(a):

Ok :)

Potwierdzenie poszło na PW
A teraz pytanie do Ciebie - czy uważasz Ronnieartistic za osobę obrażającą innych? 

Spoko. 3000 euro na fundację veritas i znikam.

Chyba, że mówimy o kwotach co przekraczają Twoje aktualne możliwości finansowe, to serio se odpocznij od forum :)

No no, no to ale mi teraz dowaliłeś, brnij sobie w to dalej. Gdybym nie był po remoncie, wakacjach i nie spodziewał się dziecka w przyszłym miesiącu, już byś sobie wąski nie mógł pisać przez miesiąc, mam niestety obecnie inne priorytety i w sumie chętnie dalej poczytam jak sobie niszczysz reputację z każdym postem, choć w sumie to już nie wiem sam, czy bardziej nisko się jeszcze da upaść w Twoim przypadku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał(a):

No no, no to ale mi teraz dowaliłeś, brnij sobie w to dalej. Gdybym nie był po remoncie, wakacjach i nie spodziewał się dziecka w przyszłym miesiącu, już byś sobie wąski nie mógł pisać przez miesiąc, mam niestety obecnie inne priorytety i w sumie chętnie dalej poczytam jak sobie niszczysz reputację z każdym postem, choć w sumie to już nie wiem sam, czy bardziej nisko się jeszcze da upaść w Twoim przypadku. 

🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

XD Ty serio myślisz ze kwota 1000€ robi na kimś tutaj wrażenie ? Niezły dzbanek z ciebie,  weź se teraz zgłoś ten post i żebraj o bana dla mnie :) 

1000 euro żeby ktoś nie pisał na niszowym forum przez miesiąc? Na mnie to robi wrażenie.

Rappar obraża ludzi, ale myślę że nawet @ignazz by tyle nie był w stanie wpłacić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał(a):

1000 euro żeby ktoś nie pisał na niszowym forum przez miesiąc? Na mnie to robi wrażenie.

Rappar obraża ludzi, ale myślę że nawet @ignazz by tyle nie był w stanie wpłacić 

1000 euro za brak takiej wymiany zdań jak dziś - nikt nie wpłaci, choć uważam że 5-10 osób byłoby spokojnie na to stać.

Szybciej 1000 by poszedl dla @ely3 żeby go już nie banował xD

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

@fluberDlatego mowie, zrobmy zrzutkę, wszystkim wyjdzie to na dobre, ja tam kolejną stówkę chętnie dam, byle by go nie widzieć przez chwile, choć zona nie bedzie zadowolona pewnie :) 

Śledzę z nieukrywaną fascynacją postępy tej zrzutki i obiecam, podobnie jak z przelewami, dotrzymać słowa 

 

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.