Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, fluber napisał(a):

Ok

Zaphod dyskutujący z lorakiem o jedwabnem:

Przykro mi, nie jestem historykiem z zawodu, a raczej jest to moje hobby i nie mam dostępu do innych danych niż te zawarte w publikacji IPN i szczególnie jego decyzji o umorzeniu. Szczególnie polecam się zapoznać z tym drugim dokumentem - http://www.djvu.com.pl/djvu/IPN/Sledztwa/source_pdf/jedwabne_postanowienie.pdf . Tam znajdują się wszystkie odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Negowanie go uznaję za fałszerstwo intelektualne i celowe wprowadzanie w błąd. To wszystko, co mam na ten temat do powiedzenia, insynuacje szemranych "naukowców" mnie nie interesują.

Rappar włącza się do dyskusji

Zdajesz sobie sprawę, że ten link jest zaprzeczeniem wszystkiego co twierdzisz?

Zaphod

Ponieważ

Rappar

Ponieważ informacje jakie są w nim zawarte przeczą twoim tezom, które postawiłeś w tym temacie.

Jeśli nie jesteś w stanie tego pojąć, znaczy to, że twoja edukacja w zakresie zdolności czytania posiada istotne braki. 

Zaphod

Aha. No to trudno, widocznie taki już ze mnie niekumaty gość wrzucający linki potwierdzające swoją niekompetencję.  To ma sens.

Przecież go nie obraziłem. A jeśli uważasz, że to co ja napisałem to obraża, to w takim razie wcześniej mnie obraził:

"insynuacje szemranych "naukowców"

 

I nie chodzi mi o te 500 euro, zarobię je szybciej niż Ronnie znajdzie chętnych na tego tysiaka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fluberno to teraz się nie wyprze. Ale poproś go o dowod wpłaty ;) 

 

@RappaR jeszcze coś mamy znaleźć, czy starczy ci już  wydatków na dziś ? 

 

ja nadal podtrzymuje tez to i zbieram chętnych

 

Deklaruje ze wpłacam 100€ na cele charytatywne flubera jesli RappaR przez miesiąc nie napisze zadnego posta przez miesiąc. 
Potrzebujemy niestety jeszcze 900€, kto chetny się dorzucić, może to być dowolna kwota, niech wpisze się na listę poniżej: 

 

1. Ronnie 100€

2. ? 
3. 

kopiujcie i wklejanie, udostępniajcie! 


 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał(a):

Przecież go nie obraziłem. A jeśli uważasz, że to co ja napisałem to obraża, to w takim razie wcześniej mnie obraził:

"insynuacje szemranych "naukowców"

 

I nie chodzi mi o te 500 euro, zarobię je szybciej niż Ronnie znajdzie chętnych na tego tysiaka 

Lorak napisał to:

 

jakie jest wasze zdanie na temat tego, co Gross napisał w swojej książce?

nie było żadnego Twojego wcześniejszego wpisu w temacie niż te które podałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał(a):

Deklaruje ze wpłacam 100€ na cele charytatywne flubera jesli RappaR przez miesiąc nie napisze zadnego posta przez miesiąc. 
Potrzebujemy niestety jeszcze 900€, kto chetny się dorzucić, może to być dowolna kwota, niech wpisze się na listę poniżej: 

 

1. Ronnie 100€

2. ? 
3. 

kopiujcie i wklejanie, udostępniajcie! 


 

 

 

HoMM3-message-1693075250314.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał(a):

Lorak napisał to:

 

jakie jest wasze zdanie na temat tego, co Gross napisał w swojej książce?

nie było żadnego Twojego wcześniejszego wpisu w temacie niż te które podałem. 

Jeśli moje słowa na Zaphoda są obrażą, w takim wypadku jego wypowiedzi wcześniejsze są także obrażą:

W dniu 4.05.2015 o 19:02, Zaphod napisał(a):

Przykro mi, nie jestem historykiem z zawodu, a raczej jest to moje hobby i nie mam dostępu do innych danych niż te zawarte w publikacji IPN i szczególnie jego decyzji o umorzeniu. Szczególnie polecam się zapoznać z tym drugim dokumentem - http://www.djvu.com.pl/djvu/IPN/Sledztwa/source_pdf/jedwabne_postanowienie.pdf . Tam znajdują się wszystkie odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Negowanie go uznaję za fałszerstwo intelektualne i celowe wprowadzanie w błąd. To wszystko, co mam na ten temat do powiedzenia, insynuacje szemranych "naukowców" mnie nie interesują.

 

W dniu 4.05.2015 o 17:01, Zaphod napisał(a):

Więcej dowiecie się w oficjalnych publikacjach IPN-u na ten temat. Pewnie dla co poniektórych jest to instytucja żydowska, ale tutaj medycyna jest już bezradna.

 

http://ipn.gov.pl/publikacje/ksiazki/wokol-jedwabnego

 

Chyba, że oficjalnie przyznasz, że to co napisał Zaphod w tych podkreślonych słowa to są komplementy i pochlebne opinie o ludziach, jeśli tak napiszesz to przyznam się do błędu i wpłacę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, RappaR napisał(a):

Mało, oj mało :)

Dam Ci 500 euro, jeśli znajdziesz kogoś, kogo obraziłem pierwszy, zanim mnie obraził :) 

 

2 minuty temu, RappaR napisał(a):

Jeśli moje słowa na Zaphoda są obrażą, w takim wypadku jego wypowiedzi wcześniejsze są także obrażą:

 

 

Chyba, że oficjalnie przyznasz, że to co napisał Zaphod w tych podkreślonych słowa to są komplementy i pochlebne opinie o ludziach, jeśli tak napiszesz to przyznam się do błędu i wpłacę 

Ecce homo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, RappaR napisał(a):

 

Czyli jeśli ktoś powie, że Polacy to podludzie, a mnie nie zna, to w takim razie mnie nie obraził?

Jak najbardziej można obrazić kogoś, obrażając daną grupę, do której należy

Myślę że Twoje porównanie jest zbyt mocne jak na nasze forumowe pogaduchy.

Cóż trzeba mieć takt, jak widać nie wszystko da się przykryć samodoskonaleniem.

Zaznaczam że nie wiem co powiedział Mentzen odnośnie socjalistów ale uważam że jeżeli wziąłeś to do siebie to naprawde musisz być mocno przerażliwiony.

Ja rozumiem ze nie chcesz płacić, przegrać czy być zdyskredytowanym ale cóż nie zawsze można wygrywać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, RappaR napisał(a):

Jeśli moje słowa na Zaphoda są obrażą, w takim wypadku jego wypowiedzi wcześniejsze są także obrażą:

 

 

Chyba, że oficjalnie przyznasz, że to co napisał Zaphod w tych podkreślonych słowa to są komplementy i pochlebne opinie o ludziach, jeśli tak napiszesz to przyznam się do błędu i wpłacę 

Przecież nie widzę żeby zaphod ciebie obraził tu w jakikolwiek sposób, to ze wyśmiał twoje źródła obraza ciebie personalnie? Well, znów umiejetność czytania ze zrozumieniem się tu ewidentnie kłania. Możemy tak lecieć jeszcze długo, bo mysle ze przez dziesięć lat tworzczosci fluber znajdzie jeszcze wiele takich osób, ale jak już Się zdeklarowales to przyjmij to na klate Teraz, a nie zachowujesz się jak dziecko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał(a):

Ciebie? Jaki masz stopień naukowy naukowcu?

Plus zaznaczyłem Ci aż 3 zwroty. Jak klasyfikujesz zwrot fałszerz intelektualny?

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał(a):

Przecież nie widzę żeby zaphod ciebie obraził tu w jakikolwiek sposób, to ze wyśmiał twoje źródła obraza ciebie personalnie? Well, znów umiejetność czytania ze zrozumieniem się tu ewidentnie kłania. Możemy tak lecieć jeszcze długo, bo mysle ze przez dziesięć lat tworzczosci fluber znajdzie jeszcze wiele takich osób, ale jak już Się zdeklarowales to przyjmij to na klate Teraz, a nie zachowujesz się jak dziecko. 

Masz Flubera jako bezstronnego sędzię. Jeśli stwierdzi, że żaden z tych zwrotów nie był w żaden sposób obraźliwy, zapłacę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał(a):

Przecież nie widzę żeby zaphod ciebie obraził tu w jakikolwiek sposób, to ze wyśmiał twoje źródła obraza ciebie personalnie? Well, znów umiejetność czytania ze zrozumieniem się tu ewidentnie kłania. Możemy tak lecieć jeszcze długo, bo mysle ze przez dziesięć lat tworzczosci fluber znajdzie jeszcze wiele takich osób, ale jak już Się zdeklarowales to przyjmij to na klate Teraz, a nie zachowujesz się jak dziecko. 

Niech szuka dalej, trzeba zapracować na hajs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał(a):

Plus zaznaczyłem Ci aż 3 zwroty. Jak klasyfikujesz zwrot fałszerz intelektualny?

A ty klasyfikujesz taki zwrot jako obrażanie? To pograzasz się dalej, bo fluberowi bedzie jeszcze łatwiej znaleźć osobę którą obraziłeś, zanim obraziła ciebie. Długo się będziesz jeszcze próbował wyślizgnąć z tego co zadeklarowałeś ? 300zl nie boli, ale 500€ jak widac już troszkę tak, nawet takiego bogola jak Ty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał(a):

Wystarczający do bycia "naukowcem" 

 

Słowem się nie odezwałeś w temacie, te słowa w żaden sposob nie mogły się z tego powodu odnosić do Ciebie. Ja to wiem, Ty to wiesz i wszyscy czytający wątek to wiedzą 

Na przyszłość po prostu nie rzucaj pochopnie kwotami, które przekraczają Twoje aktualne możliwości finansowe. 

Dla mnie eot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał(a):

 

Słowem się nie odezwałeś w temacie, te słowa w żaden sposob nie mogły się z tego powodu odnosić do Ciebie. Ja to wiem, Ty to wiesz i wszyscy czytający wątek to wiedzą 

Na przyszłość po prostu nie rzucaj pochopnie kwotami, które przekraczają Twoje aktualne możliwości finansowe. 

Dla mnie eot

Odnosiły się do osób negujących oficjalną wersję Jedwabne. Ja do takowych należę. 

Wpłacę jeśli zgodzisz się z którymś z tych dwóch:

1) stwierdzisz, że osoba negująca oficjalną wersję Jedwabne nie mogła odebrać tych słów jako o takich osobach jak ona

2) zwroty te nie były obrażliwe.

Krótkie tak na któreś z tych i od razu wpłacam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.