Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.08.2023 o 12:43, RappaR napisał(a):

No to sam widzisz, że jest postęp, bo ceny wyrównują się wszędzie, a zarobki gdzie indziej tak nie rosną 

jeszcze dodajac do tego posta odwolujacego sie do zestawu tych krajow ktore podales - najbardziej "nieprzyjemne" zestawienie bedzie z krajami ktorych nie wymieniles:

Czechy, Estonia, Lotwa, Litwa i Rumunia - kazdy z tych krajow urosl albo szybciej albo bardziej (Rumunia to wogole odjazd wzgledem 2003) -> czyli kazdy z tych krajow ma lepsza edukacje? Te kraje to troche lepsze porownanie postepu niz plankton spoza unii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, memento1984 napisał(a):

jeszcze dodajac do tego posta odwolujacego sie do zestawu tych krajow ktore podales - najbardziej "nieprzyjemne" zestawienie bedzie z krajami ktorych nie wymieniles:

Czechy, Estonia, Lotwa, Litwa i Rumunia - kazdy z tych krajow urosl albo szybciej albo bardziej (Rumunia to wogole odjazd wzgledem 2003) -> czyli kazdy z tych krajow ma lepsza edukacje? Te kraje to troche lepsze porownanie postepu niz plankton spoza unii?

Nie psuj zabawy jakas polityka teraz, dzieje sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ja ponawiam pytanie. @RappaR ile osób musi się podpisać pod wpłatą 100€ żebyś se odpoczął od forum miesiac? Bo odpoczywałes dwa, robisz znowu jazdy, obrażasz znowu ludzi, wiec bedzie win dla nas jak i dla tej fundacji. :) wiem ze nie jesteś altruistą, ale może jest kwota na ktora się zgodzisz? 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, memento1984 napisał(a):

 

Czechy, Estonia, Lotwa, Litwa i Rumunia - kazdy z tych krajow urosl albo szybciej albo bardziej (Rumunia to wogole odjazd wzgledem 2003) -> czyli kazdy z tych krajow ma lepsza edukacje? Te kraje to troche lepsze porownanie postepu niz plankton spoza unii?

https://www.imf.org/external/datamapper/PPPPC@WEO/POL/CZE/LTU/LVA/EST/ROU

 

Rozwiniesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał(a):

To Ja ponawiam pytanie. @RappaR ile osób musi się podpisać pod wpłatą 100€ żebyś se odpoczął od forum miesiac? Bo odpoczywałes dwa, robisz znowu jazdy, obrażasz znowu ludzi, wiec bedzie win dla nas jak i dla tej fundacji. :) wiem ze nie jesteś altruistą, ale może jest kwota na ktora się zgodzisz? 

Napisałem dawno :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał(a):

To Ja ponawiam pytanie. @RappaR ile osób musi się podpisać pod wpłatą 100€ żebyś se odpoczął od forum miesiac? Bo odpoczywałes dwa, robisz znowu jazdy, obrażasz znowu ludzi, wiec bedzie win dla nas jak i dla tej fundacji. :) wiem ze nie jesteś altruistą, ale może jest kwota na ktora się zgodzisz? 

8 minut temu, RappaR napisał(a):

Poświęcę się. 1000 euro miesięcznie na wybraną przeze mnie organizację charytatywną(może być i ta od Flubera) i za każdy z góry opłacony miesiąc, nie piszę nic na forum :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deklaruje ze wpłacam 100€ na cele charytatywne flubera jesli RappaR przez miesiąc nie napisze zadnego posta przez miesiąc. 
Potrzebujemy niestety jeszcze 900€, kto chetny się dorzucić, może to być dowolna kwota, niech wpisze się na listę poniżej: 

 

1. Ronnie 100€

2. ? 
3. 

kopiujcie i wklejanie, udostępniajcie! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał(a):

Mentzen wielokrotnie obrażał socjalistów(czyli mnie :) )

Przecież jak tak bardzo chcesz to on ci zaraz znajdzie kolejna osobę śmieszku, możesz się wypierać ile chcesz ale jak już powiedziałes słowo to teraz nie Rób z siebie dusigrosza. Co to 500€ dla ciebie, dniówka ? 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał(a):

Przecież jak tak bardzo chcesz to on ci zaraz znajdzie kolejna osobę smieszny, możesz się wypierać ile chcesz ale jak już powiedziałes słowo to teraz nie Rób z siebie dusigrosza. Co to 500€ dla ciebie, dniówka ? 

No to niech szuka dalej i jak znajdzie, wtedy wpłacę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał(a):

No to niech szuka dalej i jak znajdzie, wtedy wpłacę. 

XDD to Ty wskaz kiedy Mentzen obraził ciebie, personalnie. 
 

Jak widać  sumami to każdy potrafi se rzucać na wiatr, ale nie każdy ma honor.  Piekny dzień dla tego forum, nie wiem kiedy sie bardziej ośmieszyłeś, podczas akcji z rozporkiem, akcji z chilijką, czy może dziś, ale chyba jednak to dziś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał(a):

No to niech szuka dalej i jak znajdzie, wtedy wpłacę. 

Ok

Zaphod dyskutujący z lorakiem o jedwabnem:

Przykro mi, nie jestem historykiem z zawodu, a raczej jest to moje hobby i nie mam dostępu do innych danych niż te zawarte w publikacji IPN i szczególnie jego decyzji o umorzeniu. Szczególnie polecam się zapoznać z tym drugim dokumentem - http://www.djvu.com.pl/djvu/IPN/Sledztwa/source_pdf/jedwabne_postanowienie.pdf . Tam znajdują się wszystkie odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Negowanie go uznaję za fałszerstwo intelektualne i celowe wprowadzanie w błąd. To wszystko, co mam na ten temat do powiedzenia, insynuacje szemranych "naukowców" mnie nie interesują.

Rappar włącza się do dyskusji

Zdajesz sobie sprawę, że ten link jest zaprzeczeniem wszystkiego co twierdzisz?

Zaphod

Ponieważ

Rappar

Ponieważ informacje jakie są w nim zawarte przeczą twoim tezom, które postawiłeś w tym temacie.

Jeśli nie jesteś w stanie tego pojąć, znaczy to, że twoja edukacja w zakresie zdolności czytania posiada istotne braki. 

Zaphod

Aha. No to trudno, widocznie taki już ze mnie niekumaty gość wrzucający linki potwierdzające swoją niekompetencję.  To ma sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, agresywnychomik napisał(a):

Przecież znalazł, Mentzen nie może Cie obrazić bo nie wie że istniejesz.

Jak dla mnie becalujesz.

 

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał(a):

XDD to Ty wskaz kiedy Mentzen obraził ciebie, personalnie. 
 

Jak widać  sumami to każdy potrafi se rzucać na wiatr, ale nie każdy ma honor.  Piekny dzień dla tego forum, nie wiem kiedy sie bardziej ośmieszyłeś, podczas akcji z rozporkiem, akcji z chilijką, czy może dziś, ale chyba jednak to dziś. 

Czyli jeśli ktoś powie, że Polacy to podludzie, a mnie nie zna, to w takim razie mnie nie obraził?

Jak najbardziej można obrazić kogoś, obrażając daną grupę, do której należy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.