Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, fluber napisał(a):

Do Quevas

Polska ma 863 czołgi, więcej niż Niemcy, Włochy i Francja razem wzięte.

Gdybyś chodził do szkoły, potrafiłbyś czytać liczby

 

I osobno

 

 

Lepiej być w piątej setce, niż nie być jak typowy nieudacznik bez szkoły nawet w pierwszym milionie

Do pablo81

 

Tak, chciałem po prostu wymóc na Tobie przyznanie się, że to Twoje nieprawdziwe informacje nie wynikały ze świadomego działania, tylko z braku zdolności do dodawania w zakresie 5 i czytania ze zrozumieniem na poziomie szkoły podstawowej. 

 

i osobno

 

Właśnie takie braki w logice i w znajomości języka polskiego pokazują jasno, że wyższe wykształcenie jest dla Ciebie absolutnie nieosągalne

Do ely3

Sarkazm jest dla ludzi inteligentnych. Dlatego głównym odbiorcą sarkazmu są gospodynie domowe oglądające brazylijskie telenowele. Akurat na Twoim poziomie.

Idea, że odbiór sarkazmu, jednego z najbardziej podstawowych motywów popkultury, wymaga jakiejkolwiek inteligencji, najlepiej dowodzi jak bardzo ludzie głupi potrzebują się dowartościowywać

Do blackmagic

Ok, przekonałeś mnie, jesteś głupi.

Wygrałeś dyskusje. 

Do mayor

Podoba mi się, jak jesteś za głupi, by mieć w jakimkolwiek temacie rację :) 

Do ignazz

Trudno się dyskutuje z Twoją arogancją. Następnym razem jak zobaczysz człowieka z minimalną, to mu otwórz drzwi, bo pewnie za głupi, by zrozumieć jak działa klamka

Do Vasquez

Twoja pogarda co do ludzi o niskiej inteligencji nie byłaby taka zabawna jak jest teraz, kiedy sam pokazujesz co i rusz braki w elementarnej wiedzy, jesteś zbyt głupi, żeby zrobić o co chodziło w tekście mistrzbeatki

 

i osobno

 

Niestety nie dałeś jak na razie tego żadnego dowodu - na przykład myśląca osoba wie, że tak odpowiada na pytanie czy, a nie na pytanie kiedy, wynika to z logiki. Wręcz przeciwnie - dajesz dowody na problemy z tą jakże ważną czynnością, a słaba pamięć często łączy się z niską inteligencją, czego jesteś najlepszym przykładem. Do tego dołożyć braki w edukacji jakie wykazujesz i niestety twój obraz jawi się naprawdę zabawnie. 

Do Alternative

 

Moją tezę bronię mając wyjebane...

Ktoś Ci łopatą po łbie walną czy co?

Do Koelner

Ale po namyśleniu, może faktycznie Twoje elementarne braki wiedzy wynikają z tego, że w Gdańsku się uczy historii innego narodu

Do Josephnba

Krytykowałeś mnie za moich dziadków, ale akurat braki w Twojej inteligencji i rozumowaniu to w sumie norma

Do Delta center

 Deltacenter będzie wyzwiskami i obrażaniem innych próbował nieudolnie ukrywać swoje braki w wiedzy i skłonność do wypowiadania się na tematy, o których wie mniej niż przeciętny 6-klasista.

Do Artlan

Nudzisz, znaczy zdaje sobie sprawę, że powtarzasz się na jeden temat, by ukryć braki we wszystkich innych dziedzinach, dlatego lepiej jak przychodzisz do tematu raz na pół roku.

 

i osóbno

 

 

Clue było, że przyczepiłeś się do mojej wiedzy ogólnej z liceum, która w ogólnych kryteriach została oceniona znacznie wyżej od Twojej.

Więc pytanie ile i gdzie masz braki i z jakim ogromem spraw sobie rady nie dałeś :)

Do zaphod

 

Ponieważ informacje jakie są w nim zawarte przeczą twoim tezom, które postawiłeś w tym temacie.

Jeśli nie jesteś w stanie tego pojąć, znaczy to, że twoja edukacja w zakresie zdolności czytania posiada istotne braki. 

 

TO TERAZ CZEKAM NA TO 100 EURO NA CELE CHARYTATYWNE:) MOGE WYBIERAĆ BENEFICJENTA?:)

Dziękuje za rozwianie wszelkich watpliwosci. Ja swojego słowa dotrzymam. 
 

jestem tez ciekaw czy RappaR ma na tyle godności, aby dotrzymać swojego słowa, że wpłaci 300zł. Przydałoby się żeby przyznał tez publicznie, że miałem racje ale na to z jego strony pewnie nie mam co liczyć. 
 

@RappaRwiec jak, zesrałeś się już? 
 

Dorzucasz trzy stówki? Czy będziesz wmawiał teraz , że obiecałeś tylko wpłatę jak to ja wrzucę takie posty i będę musiał post flubera zaraz kopiować i wklejać do swojego posta? :D 

A może nadal będziesz łapał mnie za słówka i przeinaczał sens moich wypowiedzi, stwierdzając ze nigdy nie obraziłeś LUDZI w liczbie mnogiej, albo że takie teksty jak powyżej to nie wyśmiewanie sie, nie obrażanie tylko jakaś forma pochwał w twoim świecie ? 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na nazwę fundacji od Flubera i spokojnie wpłacę.

Tak, obrażam inteligencję innych osób, które wcześniej mnie wielokrotnie obraziły. 

Dorzucę drugie 300 złotych, jeśli @RonnieArtestics odpowie mi na pytanie:

Czy samemu obrażając inteligencję innych osób jesteś hipokrytą czy nie :) 

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fluber napisał(a):

Do Quevas

Polska ma 863 czołgi, więcej niż Niemcy, Włochy i Francja razem wzięte.

Gdybyś chodził do szkoły, potrafiłbyś czytać liczby

 

I osobno

 

 

Lepiej być w piątej setce, niż nie być jak typowy nieudacznik bez szkoły nawet w pierwszym milionie

Do pablo81

 

Tak, chciałem po prostu wymóc na Tobie przyznanie się, że to Twoje nieprawdziwe informacje nie wynikały ze świadomego działania, tylko z braku zdolności do dodawania w zakresie 5 i czytania ze zrozumieniem na poziomie szkoły podstawowej. 

 

i osobno

 

Właśnie takie braki w logice i w znajomości języka polskiego pokazują jasno, że wyższe wykształcenie jest dla Ciebie absolutnie nieosągalne

Do ely3

Sarkazm jest dla ludzi inteligentnych. Dlatego głównym odbiorcą sarkazmu są gospodynie domowe oglądające brazylijskie telenowele. Akurat na Twoim poziomie.

Idea, że odbiór sarkazmu, jednego z najbardziej podstawowych motywów popkultury, wymaga jakiejkolwiek inteligencji, najlepiej dowodzi jak bardzo ludzie głupi potrzebują się dowartościowywać

Do blackmagic

Ok, przekonałeś mnie, jesteś głupi.

Wygrałeś dyskusje. 

Do mayor

Podoba mi się, jak jesteś za głupi, by mieć w jakimkolwiek temacie rację :) 

Do ignazz

Trudno się dyskutuje z Twoją arogancją. Następnym razem jak zobaczysz człowieka z minimalną, to mu otwórz drzwi, bo pewnie za głupi, by zrozumieć jak działa klamka

Do Vasquez

Twoja pogarda co do ludzi o niskiej inteligencji nie byłaby taka zabawna jak jest teraz, kiedy sam pokazujesz co i rusz braki w elementarnej wiedzy, jesteś zbyt głupi, żeby zrobić o co chodziło w tekście mistrzbeatki

 

i osobno

 

Niestety nie dałeś jak na razie tego żadnego dowodu - na przykład myśląca osoba wie, że tak odpowiada na pytanie czy, a nie na pytanie kiedy, wynika to z logiki. Wręcz przeciwnie - dajesz dowody na problemy z tą jakże ważną czynnością, a słaba pamięć często łączy się z niską inteligencją, czego jesteś najlepszym przykładem. Do tego dołożyć braki w edukacji jakie wykazujesz i niestety twój obraz jawi się naprawdę zabawnie. 

Do Alternative

 

Moją tezę bronię mając wyjebane...

Ktoś Ci łopatą po łbie walną czy co?

Do Koelner

Ale po namyśleniu, może faktycznie Twoje elementarne braki wiedzy wynikają z tego, że w Gdańsku się uczy historii innego narodu

Do Josephnba

Krytykowałeś mnie za moich dziadków, ale akurat braki w Twojej inteligencji i rozumowaniu to w sumie norma

Do Delta center

 Deltacenter będzie wyzwiskami i obrażaniem innych próbował nieudolnie ukrywać swoje braki w wiedzy i skłonność do wypowiadania się na tematy, o których wie mniej niż przeciętny 6-klasista.

Do Artlan

Nudzisz, znaczy zdaje sobie sprawę, że powtarzasz się na jeden temat, by ukryć braki we wszystkich innych dziedzinach, dlatego lepiej jak przychodzisz do tematu raz na pół roku.

 

i osóbno

 

 

Clue było, że przyczepiłeś się do mojej wiedzy ogólnej z liceum, która w ogólnych kryteriach została oceniona znacznie wyżej od Twojej.

Więc pytanie ile i gdzie masz braki i z jakim ogromem spraw sobie rady nie dałeś :)

Do zaphod

 

Ponieważ informacje jakie są w nim zawarte przeczą twoim tezom, które postawiłeś w tym temacie.

Jeśli nie jesteś w stanie tego pojąć, znaczy to, że twoja edukacja w zakresie zdolności czytania posiada istotne braki. 

 

TO TERAZ CZEKAM NA TO 100 EURO NA CELE CHARYTATYWNE:) MOGE WYBIERAĆ BENEFICJENTA?:)

ChatGPT podpięty do bazy tego forum nie wyplułby tego tak szybko jak @fluber - prawdopodobieństwo, że nie jesteś człowiekiem wzrosło o 5% ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, P_M napisał(a):

ChatGPT podpięty do bazy tego forum nie wyplułby tego tak szybko jak @fluber - prawdopodobieństwo, że nie jesteś człowiekiem wzrosło o 5% ;) 

Dokladnie, jak chlop nie ma hakow na wszystkich/skryptu/sztucznej inteligencji to ja wysiadam i nie mam pojecia skad tak sprawny foruming, ale propsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RappaR napisał(a):

Czekam na nazwę fundacji od Flubera i spokojnie wpłacę.

Tak, obrażam inteligencję innych osób. 

Dorzucę drugie 300 złotych, jeśli @RonnieArtestics odpowie mi na pytanie:

Czy samemu obrażając inteligencję innych osób jesteś hipokrytą czy nie :) 


 

To Ja dorzucę kolejne 100€ nie napiszesz żadnego posta na tym forum przez miesiąc ;) może ktoś jeszcze się pod to podepnie, jak stwierdzisz ze to za mało? Ile osób musi się podpisać abyś się podjął? 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał(a):


 

To Ja dorzucę kolejne 100€ nie napiszesz żadnego posta na tym forum przez miesiąc ;) może ktoś jeszcze się pod to podepnie, jak stwierdzisz ze to za mało? 

Mało, oj mało :)

Dam Ci 500 euro, jeśli znajdziesz kogoś, kogo obraziłem pierwszy, zanim mnie obraził :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

Ile osób musi się podpisać abyś się podjął? 

Poświęcę się. 1000 euro miesięcznie na wybraną przeze mnie organizację charytatywną(może być i ta od Flubera) i za każdy z góry opłacony miesiąc, nie piszę nic na forum :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał(a):

Mało, oj mało :)

Dam Ci 500 euro, jeśli znajdziesz kogoś, kogo obraziłem pierwszy, zanim mnie obraził :) 

Serio, mi nic nie musisz dawać, pieniądze mi szczęścia nie dają, ale jakbyś napisał „dam 500 euro na cel flubera jak fluber znajdzie kogos, kogo obraziłem pierwszy, zanim się obraził” to pewnie by coś sie znalazło w 5 minut. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał(a):

Serio, mi nic nie musisz dawać, pieniądze mi szczęścia nie dają, ale jakbyś napisał „dam 500 euro na cel flubera jak fluber znajdzie kogos, kogo obraziłem pierwszy, zanim się obraził” to pewnie by coś sie znalazło w 5 minut. 

To niech będzie na ten link od Flubera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.