Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Reikai napisał(a):

 To nie Ty zrownywales TVP za PO z obecnym? Jak nie, to zwracam honor i cofam.

To napisałem już ponad 6 lat temu, a od tego czasu jest znacznie gorzej i nawet nie chce mi się szukać innych postów gdzie cisnę po tej żenującej tvpowskiej propagandzie:

Kurski przekroczył już jakiś czas temu próg, który ustawiła ostatnio PO i to sporo. Ludzie nie lubią, jak się robi z nich idiotów, nie lubią jak ich się obraża i nienawidzą hipokryzji i pora, żeby ktoś to w TVP zrozumiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał(a):

To napisałem już ponad 6 lat temu, a od tego czasu jest znacznie gorzej i nawet nie chce mi się szukać innych postów gdzie cisnę po tej żenującej tvpowskiej propagandzie:

Kurski przekroczył już jakiś czas temu próg, który ustawiła ostatnio PO i to sporo. Ludzie nie lubią, jak się robi z nich idiotów, nie lubią jak ich się obraża i nienawidzą hipokryzji i pora, żeby ktoś to w TVP zrozumiał.

A słupki oglądalności wciąż wysokie więc może jednak przeceniasz lotność elektoratu PiS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, josephnba napisał(a):

A słupki oglądalności wciąż wysokie więc może jednak przeceniasz lotność elektoratu PiS?

Możesz sprawdzić ile osób oglądało wiadomości w 2014 a ile teraz i sam ocenić efekty.

10 minut temu, josephnba napisał(a):

 

Przeszkadza ci spot wyborczy ale nie to że dworczyk przez swoją tępotę udostępnił masę informacji wrażliwych ruskim i całemu światu? 

Spoko

Tak, bo w przeciwieństwie do was nie mam klapek na oczach i nie patrzę na to z perspektywy wojny plemiennej tylko z perspektywy sztucznego generowania czyjegoś głosu i puszczania takich sztucznie wygenerowanych nagrań innym ludziom. To powinno być surowo zabronione i poważnie karane. W ogóle powinien być zakaz robienia czegoś takiego. Wyobraź sobie że ktoś to wykorzysta żeby zadzwonić do Twojego syna i Twoim głosem do czegoś go nakłonić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał(a):

Możesz sprawdzić ile osób oglądało wiadomości w 2014 a ile teraz i sam ocenić efekty.

Tak, bo w przeciwieństwie do was nie mam klapek na oczach i nie patrzę na to z perspektywy wojny plemiennej tylko z perspektywy sztucznego generowania czyjegoś głosu i puszczania takich sztucznie wygenerowanych nagrań innym ludziom. To powinno być surowo zabronione i poważnie karane. W ogóle powinien być zakaz robienia czegoś takiego. Wyobraź sobie że ktoś to wykorzysta żeby zadzwonić do Twojego syna i Twoim głosem do czegoś go nakłonić. 

A tu zgoda, powinny istniec jakies miedzynarodowe zapisy, ktore ograniczaja jakos AI. Z tym, ze jest juz pewnie na to za pozno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fluber napisał(a):

Możesz sprawdzić ile osób oglądało wiadomości w 2014 a ile teraz i sam ocenić efekty.

Tak, bo w przeciwieństwie do was nie mam klapek na oczach i nie patrzę na to z perspektywy wojny plemiennej tylko z perspektywy sztucznego generowania czyjegoś głosu i puszczania takich sztucznie wygenerowanych nagrań innym ludziom. To powinno być surowo zabronione i poważnie karane. W ogóle powinien być zakaz robienia czegoś takiego. Wyobraź sobie że ktoś to wykorzysta żeby zadzwonić do Twojego syna i Twoim głosem do czegoś go nakłonić. 

1. Oglądalność tv generalnie spada, ale programy informacyjne TVP są wciąż w czołówce 

2. Mi zdecydowanie bardziej przeszkadza członek rządu, który upublicznia takie dane i sam rząd który właśnie zakłada klapki na oczy i twierdzi że nic się nie stało 

Dopiero dużo, dużo później martwi mnie generowanie głosu de facto przestępcy przez opozycję 

 

Ale to już kwestia subiektywna co komu bardziej przeszkadza 

 

10 minut temu, Reikai napisał(a):

A tu zgoda, powinny istniec jakies miedzynarodowe zapisy, ktore ograniczaja jakos AI. Z tym, ze jest juz pewnie na to za pozno.

Myślę że temat będzie usankcjonowany, na razie jest wolna amerykanka bo to nowe i nie jest zakazane 

Podobnie było choćby z hulajnogami elektrycznymi i choć nie jest jeszcze idealnie to jednak ktoś zauważył problem i się tym zajął 

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał(a):

Nowy sondaż KANTARA.

 

Kilka dni temu byl sondaz, gdzie Pis i PO byli niemal na rowni. Dzis widzialem wywiad z jakims chlopem, ktory zajmuje sie tym zawodowo i powiedzial, ze w sierpniu sondaze mozna spuscic do toalety, drugi tydzien wrzesnia to pierwszy wiarygodny termin.

Natomiast w obu tych sondazach konfederacja mocno spadla. Co takiego sie stalo? Cieszy mnie to oczywiscie, ale zastanawia.

@fluber 

Cytat

Daniel Pers z twittera, znany ekspert od sondaży, ma polewkę z tego sondażu. W sensie że sondaż skręcony pod Wyborczą żeby próbować w ostatniej chwili zniechęcić Szymka i Władka do startu z oddzielnej listy

 

Cytat

Wyborcza znowu wjechała ze swoim sondażem z dupy od Kantar Public jak te wcześniejsze "sondaże obywatelskie" wyśmiane przez wszystkich niezależnych badaczy:

PiS - 38%
KO - 30%
Lew - 8%
Konf - 6% XD
TD - 6% XDDD

Co to oznacza? Gówno. Dokładnie tyle samo, co te 2 wcześniejsze sierpniowe sondaże. Nawet właściciel tamtej sondażowni stwierdził, że badania robione w sierpniu można sobie wsadzić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Reikai napisał(a):

Kilka dni temu byl sondaz, gdzie Pis i PO byli niemal na rowni. Dzis widzialem wywiad z jakims chlopem, ktory zajmuje sie tym zawodowo i powiedzial, ze w sierpniu sondaze mozna spuscic do toalety, drugi tydzien wrzesnia to pierwszy wiarygodny termin.

Natomiast w obu tych sondazach konfederacja mocno spadla. Co takiego sie stalo? Cieszy mnie to oczywiscie, ale zastanawia.

Wynik wyborów wisi na włosku. W sondażu IPSOS dla OKO.press z 31.08.2019 PiS (41 proc.) nie traci na hejterskiej aferze Piebiaka. KO (28 proc.), Lewica (13 proc.)

wyniki wyborów 2019:

PiS 43

KO 27

Lewica 12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał(a):

Wynik wyborów wisi na włosku. W sondażu IPSOS dla OKO.press z 31.08.2019 PiS (41 proc.) nie traci na hejterskiej aferze Piebiaka. KO (28 proc.), Lewica (13 proc.)

wyniki wyborów 2019:

PiS 43

KO 27

Lewica 12

Zepsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje dobrą godzinę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał(a):

Wynik wyborów wisi na włosku. W sondażu IPSOS dla OKO.press z 31.08.2019 PiS (41 proc.) nie traci na hejterskiej aferze Piebiaka. KO (28 proc.), Lewica (13 proc.)

wyniki wyborów 2019:

PiS 43

KO 27

Lewica 12

Jak rzucasz gownem o sciane,  to cos tam sie przyklei :D Zaufam jednak temu ekspertowi, ktory widzi w tym manipulacje wyborczej.

To jest najgorsze w tym, jak wygra opozycja -> znowu bedzie plucie na nas samych przez wyborcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Reikai napisał(a):

Jak rzucasz gownem o sciane,  to cos tam sie przyklei :D Zaufam jednak temu ekspertowi, ktory widzi w tym manipulacje wyborczej.

To jest najgorsze w tym, jak wygra opozycja -> znowu bedzie plucie na nas samych przez wyborcza.

Ja nie wykluczam że jest tu manipulacja wyborczej i w tym ekspert może mieć rację.

Ale na pewno ekspert się myli ze spuszczaniem sierpniowych sondaży w kiblu skoro przed ostatnimi wyborami sondaze w sierpniu przewidziały wynik wyborów w granicy błędu statystycznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał(a):

Ja nie wykluczam że jest tu manipulacja wyborczej i w tym ekspert może mieć rację.

Ale na pewno ekspert się myli ze spuszczaniem sierpniowych sondaży w kiblu skoro przed ostatnimi wyborami sondaze w sierpniu przewidziały wynik wyborów w granicy błędu statystycznego.

Z ostatniego dnia sierpnia to byl sondaz, takze wiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Reikai napisał(a):

Nie, wcale nie ma wyjebane. Nie wiem skad zes to sobie wymyslil, ale jak nie widzisz roznicy w pedofilskich zachowaniach, a pedofilskich zachowan okreslonej grupy, ktora ma dostep codziennie w szkolach i po szkole do dzieci, to na prawde nie bede Ci jej tlumaczyl.

Sek w tym że jak widać w szkole i po szkole nie ma dostępu do dzieci, bo robi to w miejscu publicznym z dała od szkoły. Gdyby mi dostęp do dzieci, to nie robiłby tego w miejscu publicznym, tylko w szkole 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, RappaR napisał(a):

Jak uważasz, że nie ma różnicy czy zarabiasz 400 euro czy 1400 euro, to ok, c***a daje. 

Ale ktory kraj w europie, poza Ukraina, stanal w miejscu i nadal sie zarabia 400ojro bo nie maja zajebistej edukacji?

ta edukacja jest nic nie warta jesli ludzie nie moga z niej wycisnac maxa, bo nie ma “zaplecza”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, memento1984 napisał(a):

Ale ktory kraj w europie, poza Ukraina, stanal w miejscu i nadal sie zarabia 400ojro bo nie maja zajebistej edukacji?

ta edukacja jest nic nie warta jesli ludzie nie moga z niej wycisnac maxa, bo nie ma “zaplecza”.

Serbia, Bośnia, Albania, Bułgaria, Turcja, Grecja, Włochy, Portugalia.

Polska w 1990 była najbiedniejsza w regionie. Obecnie od takich Węgier czy Słowacji jesteśmy sporo bogatsi, Jugosławię odstawiliśmy. 

W pensji we PPP jesteśmy w górnej połówce UE na 13 pozycji. Nie mówiąc o reszcie świata - taka Ameryka Południowa była od nas bogatsza.

Naprawdę zrób porównanie 199x i 2023 i pokaż gdzie niekorzystnie wyglądamy

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Koelner napisał(a):

.

moje odczucia są subiektywne dlatego np. uważam że posiadanie dentystki w szkole, nauczanie z dbania o zdrowie, nauka wystąpień publicznych poprzez właśnie te amerykańskie aktywacje mogłyby bardziej pomóc ( i uważam że tak jest ) w osiągnięciu sukcesu niż np. interpretacja Dziadów. 

 

 

W polskiej szkole 90s-2010s to mozna bylo przesiedziec 12lat w lawce (doslownie) nie wychylajac sie zbytnio. zero prawdziwych zadan pracujac w grupie i rozwoju “retoryki”, przemowien przed malymi grupami. To sie przeciez pozniej ciagnie dekadami/na zycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, fluber napisał(a):

Nowy sondaż KANTARA.

 

Powyższy,, sondaż " z 18-23 sierpnia.

Poniższy,, sondaż" z 18-21 sierpnia.

Obie kłamstownie sondażowe silnie pracują na kompromitację wszelakich sondaży. W jednej PiS ma 43% (haha słupek sondażowy dziś się w Wiadomościach o 19.30 w studiu nie zmieści ) w drugiej 32,4%. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, memento1984 napisał(a):

W polskiej szkole 90s-2010s to mozna bylo przesiedziec 12lat w lawce (doslownie) nie wychylajac sie zbytnio. zero prawdziwych zadan pracujac w grupie i rozwoju “retoryki”, przemowien przed malymi grupami. To sie przeciez pozniej ciagnie dekadami/na zycie.

To u mnie się nie dało, prezentacje były na każdym przedmiocie, nie mówiąc o takich durnotach jak to, że musiałem recytować z pamięci piosenki na muzyce(ja z tych co dostawali piątki, bym nie śpiewał)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.