Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, P_M napisał(a):

Z tego co pamiętam pisałeś, że nie będziesz miał/nie możesz mieć dzieci. 

Pisałem to w kontekście takim, że nie jesteś w stanie się postawić w roli osób, które te dzieci mają i wiedzą, że nie chcą już więcej i chciałyby to planowanie właśnie na obecnym stanie zakończyć. 

P_M, przedstaw mi ciąg logiczny w którym uważasz, że osoba, która nie może mieć dzieci, absolutnie nie może planować rodziny? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Waszych wpisach na ostatnich stronach nie jestem pewien czy moja wrzutka na miejscu, ale to rzekomo jest wątek pt ,,Polityka w Polsce" więc zaryzykuję.

W KO późno bo późno ale zorientowali się że pani Szostak to musi być klacz trojańska podrzucona im przez przebiegłych pisowców i czym prędzej pozbyli się kukułczego jaja. Słusznie kalkulowali, że w Polsce zdecydowana większość ludzi jest w miarę normalnych, którym aborcja w 9 miesiącu nie bardzo przypadnie do gustu. 

Spin doktorzy z Nowogrodzkiej pewnie już na pani Szostak postawili krzyżyk bo spalony szpieg, pardon, szpieżka nic nie jest wartx, a tu niespodzianka.

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,30116659,w-ko-ja-skreslili-jana-shostak-dostala-propozycje-od-lewicy.html#do_w=77&do_v=824&do_st=RS&do_sid=1071&do_a=1071&e=RelRecImg5&do_upid=824_ti&do_utid=30116659&do_uvid=1692906162669

Biedroń jako kandydat Lewicy w wyborach 2020 w roku dostał niesamowite poparcie w okolicach  2%. Teraz,  popierając panie z Aborcyjnego Dream Teamu z ich odważnymi poglądami, chce wciągnąć Lewicę pod próg 5%. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie naprawdę ta polityka dziwi.

Ludzi w Polsce nie brakuje, 37 mln to trochę jest.

Ci ludzie naprawdę się zachowują całkiem bez pomyślunku.

Takiego Szostak, Kowalskiego czy innych wywalać od razu i zastąpić ludźmi, którzy chociaż mówią co ludzie chcą usłyszeć.

Uważasz, że można jeść psy? Spoko, ale czy musisz o tym całej Polsce mówić przed wyborami?
 

Zamiast skupiać się na tym co chcą wyborcy i ukrywać co chcą zrobić, a z czym się nie zgadzają, to oni robią festiwal spi****lenia z losowej grupy na fejsbuku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, DRK napisał(a):

Po Waszych wpisach na ostatnich stronach nie jestem pewien czy moja wrzutka na miejscu, ale to rzekomo jest wątek pt ,,Polityka w Polsce" więc zaryzykuję.

W KO późno bo późno ale zorientowali się że pani Szostak to musi być klacz trojańska podrzucona im przez przebiegłych pisowców i czym prędzej pozbyli się kukułczego jaja. Słusznie kalkulowali, że w Polsce zdecydowana większość ludzi jest w miarę normalnych, którym aborcja w 9 miesiącu nie bardzo przypadnie do gustu. 

Spin doktorzy z Nowogrodzkiej pewnie już na pani Szostak postawili krzyżyk bo spalony szpieg, pardon, szpieżka nic nie jest wartx, a tu niespodzianka.

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,30116659,w-ko-ja-skreslili-jana-shostak-dostala-propozycje-od-lewicy.html#do_w=77&do_v=824&do_st=RS&do_sid=1071&do_a=1071&e=RelRecImg5&do_upid=824_ti&do_utid=30116659&do_uvid=1692906162669

Biedroń jako kandydat Lewicy w wyborach 2020 w roku dostał niesamowite poparcie w okolicach  2%. Teraz,  popierając panie z Aborcyjnego Dream Teamu z ich odważnymi poglądami, chce wciągnąć Lewicę pod próg 5%. 

 

czekam na ocenę specjalisty

@Koelner głosowałbyś?

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ignazz napisał(a):

No ale jakbym ja grał w nba to trochę bym się czuł nieswojo jakby mi kolega niegrający tłumaczył jak się tam gra i co trzeba zrobić. Coś ostatnio cienko z trafnymi porównywaniem ale odwracając sytuacje można skorzystać z twojego tropu. 

Nie pomogło by nawet wykazanie przez kolegi ze czytał w oryginale pamiętniki Naismitha. 

Ciekawe jak bardzo nieswojo czują się zawodnicy Spurs jak im popovich tłumaczy jak się gra w NBA i co trzeba zrobić.

6 godzin temu, P_M napisał(a):

Z tego co pamiętam pisałeś, że nie będziesz miał/nie możesz mieć dzieci. 

Pisałem to w kontekście takim, że nie jesteś w stanie się postawić w roli osób, które te dzieci mają i wiedzą, że nie chcą już więcej i chciałyby to planowanie właśnie na obecnym stanie zakończyć. 

Ale poniosły Cię emocje i napisałeś coś poza tym kontekstem.

5 godzin temu, ignazz napisał(a):

 

Przecież w całej tej dyskusji Fluber okopał się w obronie kościoła w taki sposób ze nawet jak wkracza na totalnie obce terytorium dla swojego doświadczenia to nie przeszkadza mu to z poziomu autorytetu iść dalej po swoje.  

Celowo nie podaje danych argumentów teologicznych. Nie pisze że to jest grzech, opieram się tylko o świeckie dane na temat samej wazektomii. 

4 godziny temu, RappaR napisał(a):

Mnie naprawdę ta polityka dziwi.

Ludzi w Polsce nie brakuje, 37 mln to trochę jest.

Ci ludzie naprawdę się zachowują całkiem bez pomyślunku.

Takiego Szostak, Kowalskiego czy innych wywalać od razu i zastąpić ludźmi, którzy chociaż mówią co ludzie chcą usłyszeć.

Uważasz, że można jeść psy? Spoko, ale czy musisz o tym całej Polsce mówić przed wyborami?
 

Zamiast skupiać się na tym co chcą wyborcy i ukrywać co chcą zrobić, a z czym się nie zgadzają, to oni robią festiwal spi****lenia z losowej grupy na fejsbuku.

 

Poseł dostaje 12k brutto pensji o 4k brutto diety. Komu na poziomie za taką kasę chciałoby się robić to co oni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, DRK napisał(a):

Po Waszych wpisach na ostatnich stronach nie jestem pewien czy moja wrzutka na miejscu, ale to rzekomo jest wątek pt ,,Polityka w Polsce" więc zaryzykuję.

W KO późno bo późno ale zorientowali się że pani Szostak to musi być klacz trojańska podrzucona im przez przebiegłych pisowców i czym prędzej pozbyli się kukułczego jaja. Słusznie kalkulowali, że w Polsce zdecydowana większość ludzi jest w miarę normalnych, którym aborcja w 9 miesiącu nie bardzo przypadnie do gustu. 

Spin doktorzy z Nowogrodzkiej pewnie już na pani Szostak postawili krzyżyk bo spalony szpieg, pardon, szpieżka nic nie jest wartx, a tu niespodzianka.

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,30116659,w-ko-ja-skreslili-jana-shostak-dostala-propozycje-od-lewicy.html#do_w=77&do_v=824&do_st=RS&do_sid=1071&do_a=1071&e=RelRecImg5&do_upid=824_ti&do_utid=30116659&do_uvid=1692906162669

Biedroń jako kandydat Lewicy w wyborach 2020 w roku dostał niesamowite poparcie w okolicach  2%. Teraz,  popierając panie z Aborcyjnego Dream Teamu z ich odważnymi poglądami, chce wciągnąć Lewicę pod próg 5%. 

Mam nadzieję że pogonią też jachire 

 

 

 

A wracając do wazektomii

Mnie od zabiegu odwracalności bardziej martwi brak 100% skuteczności w zapobieganiu ciąży 

 

A moralizować to mnie mogą rodzice czy żona, jak jak wspomniałem X razy opinie ludzi z neta mam bardzo płytko osadzone w anusie, co by szybko je wydalić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, RappaR napisał(a):

To, że coś Ci się nie podoba, nie oznacza wcale, że jest błędne.

Nope. Mamy sytuacje, gdzie 42-letni koszykarz, zrobił 2 mistrzostwa, jest spełniony, po urazach i kontuzjach w swojej długiej karierze i planuje ją zakończyć i teraz przychodzi fluber, który mówi, że wie jak to jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, P_M napisał(a):

Nope. Mamy sytuacje, gdzie 42-letni koszykarz, zrobił 2 mistrzostwa, jest spełniony, po urazach i kontuzjach w swojej długiej karierze i planuje ją zakończyć i teraz przychodzi fluber, który mówi, że wie jak to jest. 

Nie masz 42 lat, ani dwóch mistrzostw. 

Masz jeden pierścień jako druga opcja, 1/3 prime przed Tobą i zamiast zrobić sobie przerwę, postanowiłeś uciąć sobie nogę. 

 

Plus akurat głos osoby, która wie jak to jest nie moc mieć dzieci mimo chęci, chyba powinien być bardzo adekwatny i bardzo na miejscu, gdy życie pisze bardzo różne scenariusze w życiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, josephnba napisał(a):

 

 

 

 

A wracając do wazektomii

Mnie od zabiegu odwracalności bardziej martwi brak 100% skuteczności w zapobieganiu ciąży 

 

A moralizować to mnie mogą rodzice czy żona, jak jak wspomniałem X razy opinie ludzi z neta mam bardzo płytko osadzone w anusie, co by szybko je wydalić 

Niby racja, forumowy fundamentalista-strażnik moralności zamiast potępiać innych, powinien pilnować swojej dupy., Ale często tak jest , jak ktoś ma własne życie spierdolone to frustracje przenosi na innych .,Wtedy zagląda komuś pod kołdrę i poucza jak powinien żyć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, RappaR napisał(a):

Nie masz 42 lat, ani dwóch mistrzostw. 

Masz jeden pierścień jako druga opcja, 1/3 prime przed Tobą i zamiast zrobić sobie przerwę, postanowiłeś uciąć sobie nogę. 

 

Plus akurat głos osoby, która wie jak to jest nie moc mieć dzieci mimo chęci, chyba powinien być bardzo adekwatny i bardzo na miejscu, gdy życie pisze bardzo różne scenariusze w życiu

Pytanie powinno brzmieć 

Co to kogokolwiek obchodzi? 

Chce zakończyć karierę z jednym tytułem będąc równorzędnym partnerem dla lidera, nie drugą opcją, jego sprawa 

Widocznie czuje się spełniony i teraz jedynie chce sobie pograć dla przyjemności, bez presji wyniku 

7 godzin temu, julekstep napisał(a):

 

czekam na ocenę specjalisty

@Koelner głosowałbyś?

Warkocz ma ładny, taki słowiański 

Głos drażniący w c***, weź tu takiej słuchaj 24/7 i jęków w sypialni 

Dramat 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, josephnba napisał(a):

Pytanie powinno brzmieć 

Co to kogokolwiek obchodzi? 

Chce zakończyć karierę z jednym tytułem będąc równorzędnym partnerem dla lidera, nie drugą opcją, jego sprawa 

Widocznie czuje się spełniony i teraz jedynie chce sobie pograć dla przyjemności, bez presji wyniku

Ciebie obchodziło gdzie kiedy i w jakich skarpetkach będę spędzał swoją czterdziestkę, więc jak widać każdy ma swoje własne hobby i nie widzę byś był w pozycji do krytykowania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał(a):

Ciebie obchodziło gdzie kiedy i w jakich skarpetkach będę spędzał swoją czterdziestkę, więc jak widać każdy ma swoje własne hobby i nie widzę byś był w pozycji do krytykowania 

Obchodzilo mnie raczej słabo 

Bardziej żal mi było twojej mamy która będzie musiała te skarpetki prać bo ty jesteś "za dobry" do takiej roboty 

 

Ale to było jakieś 5 lat temu, widać ból dupy do tej pory nie daje ci zasnąć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, josephnba napisał(a):

Obchodzilo mnie raczej słabo 

Bardziej żal mi było twojej mamy która będzie musiała te skarpetki prać bo ty jesteś "za dobry" do takiej roboty 

 

Ale to było jakieś 5 lat temu, widać ból dupy do tej pory nie daje ci zasnąć 

Na tyle obchodziło, że musiałeś się wypowiedzieć.

Dobrze, że w Twoim domostwie wszyscy są za dobrzy do tej roboty i po prostu chodzisz w śmierdzących. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, agresywnychomik napisał(a):

Tez mam 42 lata, tez mam 2 dzieci i mam nadzieję że jako emeryt pójdę na 1 czy 2 wywiadówki wnuków.

Pozdrawiam.

To akurat zależy w jakim wieku masz dzieci no i raczej na wywiadówki to chodzą rodzice 

Ale już na Dzień Dziadka do szkoły można iść

Ja na wywiadówki nie będę chodził. Edukacja to czysta odpowiedialność rodziców. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.