Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Poza tym o ile ja może i nie zauważe, lub nie odczuję, tak starowinki już mogą 

BTW 

Dlaczego żadne ugrupowanie nie chce zwolnić z podatków emerytów i rencistów? 

 

1 minutę temu, P_M napisał(a):

a jak nie zauważysz to co? 

To stawiam 

Szybciej nie odczuję wzrostu cen benzyny bo żona za chwilę wracają do pracy i będziemy dysponować zniżkami na służbowym aucie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, starYfaN napisał(a):

🤣

Pan Ceglarz zrobił wszystko, aby udowodnić absurdalne tezy. Realny wzrost/lub spadek wynagrodzeń obejmuje siłę nabywczą.

To porównanie banana z kartoflem, dla zmanipulowanych zjadaczy  agrestu.

933c92922008a1a2bb5c28a953184634.png

Tu przykład w cenie benzyny. Za całą kadencję Donalda mogłeś nabyć mniej litrów za jedną pensję.

Po czym przed wyborami, zrobili skok na głosy. 

 

To tak jak teraz PiS..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, P_M napisał(a):

Pamiętasz casus powrotu Vatu na paliwo? - mark my words to samo się wydarzy z cenami energii, nie zauważysz różnicy :) 

Ja płacę według wyższych stawek bo ekologiczne elektryczne domy korzystają z prądu, więc limit wyczerpałem na początku lutego. I mogę Ci powiedzieć, że ludzie zauważą. W ogóle szkoda, że te wybory nie są za rok w marcu. Chciałbym widzieć jak PiS się wije próbując utrzymać deficyt budżetowy poniżej 150 mld. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Sebastian napisał(a):

To tak jak teraz PiS..

Nie do końca. Donald doił solidnie prawie 7 lat. Teraz masz stały wzrost "dobrobytu/czyt ilości benzyny" skok przy obniżkach cen ropy na rynkach (covid) i utrzymanie relacji płaca/cena przy drastycznym wzroście ceny surowca (wojna). Przez całe 8 lat brak jawnego walenia w ch...... jak duetu POPSL.

Jeżeli ktoś wkłada ci rękę do kieszeni przez 7 na 8 lat, to końcowa relacja nie ma znaczenia, bo przez blisko 90% czasu cię okradał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to ogłaszanie pytań zainteresowało od strony technicznej. One są gdzieś ogłaszane w jakimś rządowym/państwowym kanale przekazu? Czy to PIS ogłasza pytania jednocześnie wskazując odpowiedź i krytykę opozycji? Jeśli tak to działa to mało poważne i nienajlepiej świadczy o procedurach państwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, jack napisał(a):

Mnie to ogłaszanie pytań zainteresowało od strony technicznej. One są gdzieś ogłaszane w jakimś rządowym/państwowym kanale przekazu? Czy to PIS ogłasza pytania jednocześnie wskazując odpowiedź i krytykę opozycji? Jeśli tak to działa to mało poważne i nienajlepiej świadczy o procedurach państwa. 

Nie wiem, ale myślę, że byłoby zabawne gdyby KO zrobiło spot z trzecim albo czwartym pytaniem. Mogą to spokojnie zrobić i PiS nie będzie mogło nic z tym zrobić.

Pytania do referendum muszą być zatwierdzone przez sejm i senat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Sebastian napisał(a):

Nie wiem, ale myślę, że byłoby zabawne gdyby KO zrobiło spot z trzecim albo czwartym pytaniem. Mogą to spokojnie zrobić i PiS nie będzie mogło nic z tym zrobić.

Pytania do referendum muszą być zatwierdzone przez sejm i senat. 

Ciiiiiiiiiii niepodpowiadaj bo jeszcze to zrobią, oni są tak beznadziejni że głowa mała. Już powinni mieć coś nagrane do puszczenia od kopa po ujawnieniu 3ciego pytania żeby to wyglądało na kontynuacje.

Byłoby to piękne rozmycie referendum, plus w zależności od pytań wyśmianie PISu.

W glowie się nie miesci że rządzący tak się wystawiają a nasza opozycja jak zwykle bierna.

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.