Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Koelner napisał(a):

Kukiz był za JOWami a do parlamentu chyba na niego nie głosowałem znaczy się na Ruch Kukiza tylko na inny jakiś wesoły plankton. W II turze prezydenckich nie głosowałem 

Kukiz był za portfelem Kukiza, na jowy to cię jedynie zanęcił, pociął, złowił i wyciągnął podbierakiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, agresywnychomik napisał(a):

@fluber sie stara, poci i nawet fikołkuje ale przytacza jakieś liczby.

Mnie ciekawi jakie byly liczby może przytoczyć PO za lata 2007-2015 które pokazują rozwój gospodarki, polepszenie warunków życia etc.

Zaznaczam że nie kupuje gadki w stylu PIS przyszedl na gotowe - 8 lat to jest co dość żeby mieć się czym pochwalić.

Zaznaczam że dla mnie jedni i drudzy to złodzieje i kłamcy ale jednak coś więcej bym potrzebował niż gadka na antypis żeby się zebrac i zagłosować na PO.

Zgoda 8 lat to dużo żeby mieć się czym chwalić ale też wystarczająco długo żeby przestać winić Tuska za całe zło 

Więc wychodzi na remis 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Dokładnje wychodzi na remis co jest klęską naszego narodu.

No nie całego. Standardowo za swoimi "opcjami" głosują ludzie których dochody, są uzależnione od "opcji". To jest właśnie twardy elektorat.

Tą samą drogą idą rodziny, układy, lokalne mafie, dla których, to jest być, albo nie być.

Mniejszą grupą, są zaradne jednostki, które głosują z czystych przekonań.

Potem są niedecydowani (czytaj gamonie, nie ogarniający sytuacji). To właśnie dla tej grupy, wykładamy miliony na szopki wyborcze.

Całej reszty nie przekonasz, bo ma własne zdanie lub korzyści majątkowe. Miliardy są wydawane na przekonanie ludzi, których można połechtać "inteligentnym elektoratem", przekupić, lub po prostu zrobić w ch.....a.

Mam swoje zdanie na temat "bolków" polskiej sceny politycznej, nie jestem elektoratem pis (do tej pory), ale to jedyna partia, która spełniła (chociaż w dużej części) obietnice wyborcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Reikai napisał(a):

No jak idziesz jako antysystemowiec do polityki, zdala od innych partii, plujesz na wsystkich, a potem jesz Kaczynskiemu z reki, a w nastepnych wyborach bedziesz startowal z list Pisu, to tak troche beka.

Legacy darkonzy jest tutaj mocno overrated, ale akurat nt. Kukiza napisał świetny wpis:

Parafrazując (bo nie chce mi się szukać) -> To jest najbardziej lojalna osoba w polskiej polityce -> bo jest lojalny wobec siebie i swoich poglądów (wszelkie porozumienia z PiSem też były zawierane w celu przepchania przynajmniej części swoich postulatów) a polityczna hołota (czyli partyjni pseudo-kibice dla których nie ważne jest 'co' ale 'w jakich barwach) go za to opluwa. Kolo niezależnie z kim to z grubsza ma ciągle te same poglądy postulaty (z którymi ja się mocno średnio zgadzam tbh -> żeby nie było).

To nie jest case Pawłowskiej która wraz ze zmianą partii z Lewicy na PiS zamieniła Parady Równości na Marsze dla Życia i Rodziny i wymieniła całą garderobę.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, julekstep napisał(a):

Legacy darkonzy jest tutaj mocno overrated, ale akurat nt. Kukiza napisał świetny wpis:

Parafrazując (bo nie chce mi się szukać) -> To jest najbardziej lojalna osoba w polskiej polityce -> bo jest lojalny wobec siebie i swoich poglądów (wszelkie porozumienia z PiSem też były zawierane w celu przepchania przynajmniej części swoich postulatów) a polityczna hołota (czyli partyjni pseudo-kibice dla których nie ważne jest 'co' ale 'w jakich barwach) go za to opluwa. Kolo niezależnie z kim to z grubsza ma ciągle te same poglądy postulaty (z którymi ja się mocno średnio zgadzam tbh -> żeby nie było).

To nie jest case Pawłowskiej która wraz ze zmianą partii z Lewicy na PiS zamieniła Parady Równości na Marsze dla Życia i Rodziny i wymieniła całą garderobę.

Cale clue i sens pojscia do polityki Kukiza to byla jego antysystemowosc -> to byly jego poglady. Jak sobie przypomne 2015 i to jaki byl hype na niego, to opieralo sie wszystko wokol tego, ze on jest inny, ma pieniadze z muzyki(hehe), on idzie tam zeby sie nie waflowac z Tuskiem i Kaczynskim. Mysle ze jakies 10% jego wyborcow znalo jego poglady.

To tak jakby teraz Mentzen, ktory mowi o wywracaniu stolika, a nie siadania przy nim poszedl na koalicje z Pisem. Dokladnie ten sam mechanizm i ci sami wyborcy na niego glosuja -> zmeczeni Popisem. No, chyba ze te 12? % wyborcow jest w stanie wymienic program konfederacji, ale watpie bo oni nie maja programu poza niskimi podatkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, julekstep napisał(a):

Legacy darkonzy jest tutaj mocno overrated, ale akurat nt. Kukiza napisał świetny wpis:

Parafrazując (bo nie chce mi się szukać) -> To jest najbardziej lojalna osoba w polskiej polityce -> bo jest lojalny wobec siebie i swoich poglądów (wszelkie porozumienia z PiSem też były zawierane w celu przepchania przynajmniej części swoich postulatów) a polityczna hołota (czyli partyjni pseudo-kibice dla których nie ważne jest 'co' ale 'w jakich barwach) go za to opluwa. Kolo niezależnie z kim to z grubsza ma ciągle te same poglądy postulaty (z którymi ja się mocno średnio zgadzam tbh -> żeby nie było).

To nie jest case Pawłowskiej która wraz ze zmianą partii z Lewicy na PiS zamieniła Parady Równości na Marsze dla Życia i Rodziny i wymieniła całą garderobę.

Jakie postulaty przepchnął przez te 2 lata?

Bo z tego co kojarzę to fundacja potrafisz polsko dostała niedawno 4,3 miliona 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reikai napisał(a):

Cale clue i sens pojscia do polityki Kukiza to byla jego antysystemowosc -> to byly jego poglady. Jak sobie przypomne 2015 i to jaki byl hype na niego, to opieralo sie wszystko wokol tego, ze on jest inny, ma pieniadze z muzyki(hehe), on idzie tam zeby sie nie waflowac z Tuskiem i Kaczynskim. Mysle ze jakies 10% jego wyborcow znalo jego poglady.

To tak jakby teraz Mentzen, ktory mowi o wywracaniu stolika, a nie siadania przy nim poszedl na koalicje z Pisem. Dokladnie ten sam mechanizm i ci sami wyborcy na niego glosuja -> zmeczeni Popisem. No, chyba ze te 12? % wyborcow jest w stanie wymienic program konfederacji, ale watpie bo oni nie maja programu poza niskimi podatkami.

całe clue i sens pójścia do polityki Kukiza to były JOWy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał(a):

całe clue i sens pójścia do polityki Kukiza to były JOWy :) 

No, powtarzal to i powtarzal. Tylko, ze szkoda ze zrobiloby to jeszcze wieksze zabetonowanie sceny, a jego przecietny wyborca w 2015 nie mial pojecia czym sa jowy. Wszedzie tylko bylo slychac o tym, ze on jest inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.