Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, fluber napisał(a):

Czy to wazne kogo oszukujesz, siedząc na forum zamiast pracować? Może i nie kreujesz ale na temat moralności już mnie parę razy pouczales:) a ja kiedy pracuje nie pisze na forum:)

Nie jestem coachem, pisałem to już wiele razy przecież, ale np pracuje z klientami nad zarządzaniem sobą w czasie.

Nie uwierzysz mi, ale ludzie z którymi pracuje są przekonani, że nie mam życia poza pracą i mówią mi że jestem pracoholikiem z czym się nawet zgadzam. Natomiast tutaj ludzie są przekonani że nie mam życia poza forum;)

I to w sumie jest dla mnie olbrzymi komplement bo widać że to w czym pomagam klientom jest tez czymś co sam robię świetnie.

Bo kluczem do sukcesu jest właśnie odpowiednie zarządzanie sobą w czasie. 

Dzięki temu mam czas na mnóstwo rzeczy, zachowuje równowagę w życiu między obowiązkami a przyjemnościami. Czy jest idealnie? Nie mnie to oceniać, mnie się takie życie podoba:)

Back to the future GIF - Find on GIFER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał(a):

Nie uwierzysz mi, ale ludzie z którymi pracuje są przekonani, że nie mam życia poza pracą i mówią mi że jestem pracoholikiem z czym się nawet zgadzam. Natomiast tutaj ludzie są przekonani że nie mam życia poza forum;)

I to w sumie jest dla mnie olbrzymi komplement bo widać że to w czym pomagam klientom jest tez czymś co sam robię świetnie.

Przeżyjesz ze trzy życia w jednym życiu.

Godzinę temu, fluber napisał(a):

Bo kluczem do sukcesu jest właśnie odpowiednie zarządzanie sobą w czasie. 

Jak chcesz podnieść to zarządzanie na wyższy lvl, potrzebna Ci będzie toroidalna supermasa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał(a):

Myślałem, że zarządzanie sobą w czasie to pojęcie, które zna większość ludzi, ale widać nie doceniłem jak szybko boomerom ucieka świat:)

Niech ktoś zatrzyma te karuzele śmiechu:)

Twoje dotychczasowe rady były na tym poziomie.

 

Zarządzanie sobą w czasie - jaki fajny slogan:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, fluber napisał(a):

Myślałem, że zarządzanie sobą w czasie to pojęcie, które zna większość ludzi, ale widać nie doceniłem jak szybko boomerom ucieka świat:)

Albo poczucie humoru :) 

 

Rozwiązanie problemu supermasy, byłoby największym osiągnięciem w dziedzinie zarządzania sobą (i resztą) w czasie (pomijając paradoksy i prawa fizyki) :) 

15 minut temu, Koelner napisał(a):

Standardowe szkolenie z czego najważniejsza informacja to taka żeby dzień wcześniej wieczorem przygotować sobie herbatę aby z jutra rana nie tracić czasu na jej przygotowanie. 

Zaje......te. Z tej prostej formuły wynika, że czas wieczorem, jest znacznie tańszy, niż rano.

Chociaż w sumie, to może zależeć ad taryfy i operatora. 

Wyłupiastozębny będzie od tej pory sprzedawał, telewizję, prąd, gaz, telefon, wodę, powietrze oraz czas. Dodatkowy czas na oglądanie telewizji gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nędza straszna te elty polityczne.

To że przez 8 lat PO/KO nie potrafi kapitalizować na kolejnych aferach PISu jest dla mnie niepojęte. To samo powinno dyskredytować ich w wyścigu do rządzenia.

PIS sam się dyskredytuje średnio ze 2 razy w tygodniu.

Do tego jak przy każdych wyborach pojawia się jakiś:

- KPN

- Kukiz

- Palikot

- Nowoczesna

- Samoobrona

- Konfederacja

Mamy w tym kraju taki paździerz polityczny że głowa mała...

Tak patrze na to co jest na rynku i mam wrażenie że nawet AI wyrzuciło by błąd jakby zapytać o wybory xD.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, starYfaN napisał(a):

 

Zaje......te. Z tej prostej formuły wynika, że czas wieczorem, jest znacznie tańszy, niż rano.

Chociaż w sumie, to może zależeć ad taryfy i operatora. 

Wyłupiastozębny będzie od tej pory sprzedawał, telewizję, prąd, gaz, telefon, wodę, powietrze oraz czas. Dodatkowy czas na oglądanie telewizji gratis.

Forum zaskakuje, wydawało mi się że to oczywiste, że czas ma inną wartość o różnych porach, a jak widać nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, mayor napisał(a):

Niedzielski out.,Wypociny flubera w obronie ministra c***owi na kapelusz 

 

15 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Spoko zaraz będzie fikołek xD

 

5 minut temu, Koelner napisał(a):

żartował lub eksperymentował 

Wy żyjecie w swojej wyobraźni?:)

W dniu 5.08.2023 o 12:37, fluber napisał(a):

 Niedzielski powinien w poniedziałek zostać wywalony z funkcji;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.