Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Pablo81 napisał(a):

 

@fluber jak to skomentujesz?

Skomentować można to w jeden sposób 

Dlaczego opozycja nie grzeje tego tematu, nie pokazuje statystyk, nie prosi o komentarz osób odpowiedzialnych? 

Dlaczego zajmują się znów grzybkami w państwowych pasach i wypowiedzią jakiegoś szkopa? 

 

@jack @mayor chcieliście powodów, dla których uważam głosowanie na KO za błąd? 

Proszę bardzo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, josephnba napisał(a):

Skomentować można to w jeden sposób 

Dlaczego opozycja nie grzeje tego tematu, nie pokazuje statystyk, nie prosi o komentarz osób odpowiedzialnych? 

Dlaczego zajmują się znów grzybkami w państwowych pasach i wypowiedzią jakiegoś szkopa? 

 

@jack @mayor chcieliście powodów, dla których uważam głosowanie na KO za błąd? 

Proszę bardzo 

Słabością opozycji jest to, iz nie punktuje, coraz to kolejnych wtop.

Oglądałem piknik rodzinny (kampania pis za panstwą kasę) i poziom nienawiści Jarka i klakierów był przerażający. Nienawiść do innych narodowości, do oponentów, tworzenie oblężonej twierdzy i złudzenia, że programów pis umrze się z głodu, a wisenką na torcie był tłum skandujący "pogonimy, pogonimy" ku uciesze lidera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Słabością opozycji jest to, iz nie punktuje, coraz to kolejnych wtop.

Oglądałem piknik rodzinny (kampania pis za panstwą kasę) i poziom nienawiści Jarka i klakierów był przerażający. Nienawiść do innych narodowości, do oponentów, tworzenie oblężonej twierdzy i złudzenia, że programów pis umrze się z głodu, a wisenką na torcie był tłum skandujący "pogonimy, pogonimy" ku uciesze lidera.

Przerażające, że takie rzeczy mają miejsce tylko po stronie sympatyków PiSu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, josephnba napisał(a):

Dlaczego zajmują się znów grzybkami w państwowych pasach i wypowiedzią jakiegoś szkopa?

Człowieku o tych grzybach to już wszyscy zapomnieli. A, że Kaczyński to stary grzyb z demencją co rządzi Polską ludzie pamiętają.

Szkopa to męczy PIS bo pamiętam, że już o tym "dyskutowaliśmy' parę tygodni temu. 

Co ma poradzić PO, że Polacy są tak durni, że straszenie Niemcem jest skutecznym narzędziem wyborczym 

4 minuty temu, fluber napisał(a):

Przerażające, że takie rzeczy mają miejsce tylko po stronie sympatyków PiSu.

Dawaj przykłady, nie zaniżaj poziomy dyskusji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pablo81 napisał(a):

 Oglądałem piknik rodzinny (kampania pis za panstwą kasę) Nienawiść do oponentów

 

1 minutę temu, jack napisał(a):

 Kaczyński to stary grzyb z demencją 

Co za wyczucie;)

1 minutę temu, Pablo81 napisał(a):

Teraz, w której pracy jesteś?:) Tej wymagającej?:)

Ale fakt, że smutne.

Teraz jestem na urlopie:) nie wiesz że nauczyciele mają wakacje i powinni lepiej zarabiać?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Ciężko się wylewa wylewkę z telefonem w ręku?:)

Jako terapeuta pewnie wiesz, że osoba uzależniona ostatnia dowiaduje się o swoim nałogu?

Nie wiem, nie próbowałem;)

Wiesz, że moja glowna aktywność na forum to pisanie z Tobą w tym wątku?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, mayor napisał(a):

Ten akurat ma dla mnie największy sens i jest absolutnie wykonalny,.Drugi w moim rankingu to rozdzielenie funkcji ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego .,Trzeci to zmniejszenie ciężaru szkolnych plecaków dzieciom , obiady gotowane w szkołach dla każdego ucznia, stypendia za wyniki w nauce i wynagradzanie nauczycieli pensjami wyższymi od sprzątaczki 

Btw. Do teraz nie mogę z tego, że wyzywasz mnie od miernot i nierobów, a Twoim top 3 postulatem jest podwyżka dla mnie;) to jest absolutnie nieprawdopodobne;)

Teraz, Pablo81 napisał(a):

Chyba nie do końca:)

W tym wątku tak, ze mną - niekoniecznie:)

Jak się pracuje z komórką w ręku?;) Twój szef nie jest zbyt wymagający?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał(a):

Btw. Do teraz nie mogę z tego, że wyzywasz mnie od miernot i nierobów, a Twoim top 3 postulatem jest podwyżka dla mnie;) to jest absolutnie nieprawdopodobne;)

Jak się pracuje z komórką w ręku?;) Twój szef nie jest zbyt wymagający?;)

Mój szef to prywaciarz:) Nie wydaje publicznej kasy:)

No i ja nie kreuję swojego życia na idealne:)

Zatsanawiam się z jakiego zakresu jesteś kołczem. "Jak zastąpić świat realny wirtualnym"? Czy może "Pierwszym krokiem, aby wyjść z nałogu jest zdanie sobie z niego sprawy?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał(a):

Mój szef to prywaciarz:) Nie wydaje publicznej kasy:)

No i ja nie kreuję swojego życia na idealne:)

Zatsanawiam się z jakiego zakresu jesteś kołczem. "Jak zastąpić świat realny wirtualnym"? Czy może "Pierwszym krokiem, aby wyjść z nałogu jest zdanie sobie z niego sprawy?"

Czy to wazne kogo oszukujesz, siedząc na forum zamiast pracować? Może i nie kreujesz ale na temat moralności już mnie parę razy pouczales:) a ja kiedy pracuje nie pisze na forum:)

Nie jestem coachem, pisałem to już wiele razy przecież, ale np pracuje z klientami nad zarządzaniem sobą w czasie.

Nie uwierzysz mi, ale ludzie z którymi pracuje są przekonani, że nie mam życia poza pracą i mówią mi że jestem pracoholikiem z czym się nawet zgadzam. Natomiast tutaj ludzie są przekonani że nie mam życia poza forum;)

I to w sumie jest dla mnie olbrzymi komplement bo widać że to w czym pomagam klientom jest tez czymś co sam robię świetnie.

Bo kluczem do sukcesu jest właśnie odpowiednie zarządzanie sobą w czasie. 

Dzięki temu mam czas na mnóstwo rzeczy, zachowuje równowagę w życiu między obowiązkami a przyjemnościami. Czy jest idealnie? Nie mnie to oceniać, mnie się takie życie podoba:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał(a):

Czy to wazne kogo oszukujesz, siedząc na forum zamiast pracować? Może i nie kreujesz ale na temat moralności już mnie parę razy pouczales:) a ja kiedy pracuje nie pisze na forum:)

Nie jestem coachem, pisałem to już wiele razy przecież, ale np pracuje z klientami nad zarządzaniem sobą w czasie.

Nie uwierzysz mi, ale ludzie z którymi pracuje są przekonani, że nie mam życia poza pracą i mówią mi że jestem pracoholikiem z czym się nawet zgadzam. Natomiast tutaj ludzie są przekonani że nie mam życia poza forum;)

I to w sumie jest dla mnie olbrzymi komplement bo widać że to w czym pomagam klientom jest tez czymś co sam robię świetnie.

Bo kluczem do sukcesu jest właśnie odpowiednie zarządzanie sobą w czasie. 

Dzięki temu mam czas na mnóstwo rzeczy, zachowuje równowagę w życiu między obowiązkami a przyjemnościami. Czy jest idealnie? Nie mnie to oceniać, mnie się takie życie podoba:)

Nie bądź taki skromny - jesteś idealny:) Nawet robiąc wszystko na pół gwizdka z telefonem w ręku jesteś pracoholikiem, człowiekiem o wielu pasjach, wspaniałym mężem, wybitnym umysłem naukowym, majstrem budowlanym, opiekunem czworonoga:)

A serio to tutaj szukasz tego, czego brakuje ci w realu - podziwu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, starYfaN napisał(a):

Wylewki nie "lubiom" dobrej pogody, bo wtedy "pękajom".

Dlatego napisałem że dobrze, bo nie muszę jej podlewać, natomiast kolejnych prac na zewnatrz w strugach padającego co chwilę deszczu nie kontynuowałem właśnie z uwagi na pogodę 

1 minutę temu, Pablo81 napisał(a):

 

A serio to tutaj szukasz tego, czego brakuje ci w realu - podziwu:)

Dokładnie.

Wszyscy na tym forum mnie podziwiają i właśnie dlatego tutaj jestem. Bo mogę zaspokoić potrzebę bycia podziwianym;)

@Koelner @mayor @Gregorius @jack dziękuję, gdyby nie wy...

XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.