Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, mayor napisał(a):

O ja pierdolę , serio uważasz że to jest kwestia wiary? Przecież lansujesz się na forum jako specjalista od religii., To prędzej jest wiedza niż wiara., Zresztą wychowałem się w rodzinie nauczycielskiej i wiem nawet ile zarabiali nauczyciele w PRL, w porównaniu do sprzątaczek, robotników, czy inżynierów 

To odśwież swoje informacje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, fluber napisał(a):

No nie ukrywam że na końcu fakt że za PiS żyje mi się jakieś 5 razy lepiej niż za po ma znaczenie.

Niezależnie jak duże zasługi przypisywalbym sobie to jednak skromność nie pozwala mi  nie docenić szczęścia i warunków na jakie trafiłem 

Tak jak Marks stwierdził -byt kształtuje świadomość.,Ważne żeby mnie było lepiej, a reszcie to c*** w dupe.,Dzięki takim postawom autorytarne dyktatury na całym świecie mają się dobrze .,PiS oprócz zapewnienia bezpieczeństwa socjalnego ogółowi, dał szansę na kariery miernotom, tacy zawsze są szczęśliwi i wierni do bólu, bo zdają sobie sprawę że ich fortuna zależy od trwania umiłowanej władzy 

22 minuty temu, fluber napisał(a):

To odśwież swoje informacje:)

Jestem na bieżąco 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał(a):

Lepiej zdobyć 15 procent głosów przy frekwencji 60 procent niż 45 procent przy frekwencji 20 procent?

Lorakowi może chodzić legitymizację wyborów na arenie międzynarodowej, jakby do wyborów poszło 1-5% populacji, to w sumie ciężko określić czy wybrana władza ma jakiekolwiek sensowne umocowanie w społeczeństwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mayor napisał(a):

Tak jak Marks stwierdził -byt kształtuje świadomość.,Ważne żeby mnie było lepiej, a reszcie to c*** w dupe.,Dzięki takim postawom autorytarne dyktatury na całym świecie mają się dobrze .,PiS oprócz zapewnienia bezpieczeństwa socjalnego ogółowi, dał szansę na kariery miernotom, tacy zawsze są szczęśliwi i wierni do bólu, bo zdają sobie sprawę że ich fortuna zależy od trwania umiłowanej władzy 

Lepiej było jak miernoty musiały wyjeżdżać z kraju?;)

5 minut temu, mayor napisał(a):

 

Jestem na bieżąco 

Znasz jednego nauczyciela który odszedł ze szkoły żeby zostać sprzątaczka?;) Wiesz czemu tego nie robią?;) 

6 minut temu, P_M napisał(a):

Lorakowi może chodzić legitymizację wyborów na arenie międzynarodowej, jakby do wyborów poszło 1-5% populacji, to w sumie ciężko określić czy wybrana władza ma jakiekolwiek sensowne umocowanie w społeczeństwie.

Według mnie gdyby zamiast 1-5 procent frekwencji było 90-96 procent na realnych głosów to efekt byłby podobny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, P_M napisał(a):

Lorakowi może chodzić legitymizację wyborów na arenie międzynarodowej, jakby do wyborów poszło 1-5% populacji, to w sumie ciężko określić czy wybrana władza ma jakiekolwiek sensowne umocowanie w społeczeństwie.

Przecież to jest nierealne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, P_M napisał(a):

Realne nierealne, nie wiem, ale inny jest odbiór jak frekwencja jest wysoka i jest wysoki poziom głosów nieważnych, aniżeli gdy frekwencja jest bardzo niska overall.

Nie wiem czy kogokolwiek kiedykolwiek ruszało że w wyborach do parlamentu europejskiego mieliśmy 25 procent frekwencji 

2 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Ograniczająca:)

Czyli osoba której życie ogranicza się wyłącznie do siedzenia w internecie? Która nie ma swoich pasji, pracy ani rodziny? Można ją nazwać miernotą, ale niekoniecznie musi nią być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał(a):

Nie wiem czy kogokolwiek kiedykolwiek ruszało że w wyborach do parlamentu europejskiego mieliśmy 25 procent frekwencji 

Czyli osoba której życie ogranicza się wyłącznie do siedzenia w internecie? Która nie ma swoich pasji, pracy ani rodziny? Można ją nazwać miernotą, ale niekoniecznie musi nią być.

A jak osoba deklaruje, że ma pracę, żonę i rozliczne pasje, ale siedzi całymi dniami w sieci, to tez można tak nazwać? Czy może mitomanem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał(a):

A jak osoba deklaruje, że ma pracę, żonę i rozliczne pasje, ale siedzi całymi dniami w sieci, to tez można tak nazwać? Czy może mitomanem?

Chyba masz problem z zarządzaniem sobą w czasie, skoro dziwi Cię, że można mieć pracę, żonę, rozliczne pasje i pisać na forum (bo zakładam że chodzi o mnie), ale nie musisz mi wierzyć, jakoś to przeżyje ;)

Już raz wysylalem @P_M prywatne info o sobie, więc mogę Cię zapewnić, że jestem zweryfikowanym użytkownikiem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fluber napisał(a):

Już raz wysylalem @P_M prywatne info o sobie, więc mogę Cię zapewnić, że jestem zweryfikowanym użytkownikiem;)

Tak technicznie rzecz biorąc to nie do końca jesteś zweryfikowany, bo nie mam żadnej gwarancji, że podany profil na LI był autentycznym :D

3 minuty temu, Koelner napisał(a):

@P_M za ile?

żeby mi się opłacało to 6 zer obowiązkowo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, fluber napisał(a):

Chyba masz problem z zarządzaniem sobą w czasie, skoro dziwi Cię, że można mieć pracę, żonę, rozliczne pasje i pisać na forum (bo zakładam że chodzi o mnie), ale nie musisz mi wierzyć, jakoś to przeżyje ;)

Już raz wysylalem @P_M prywatne info o sobie, więc mogę Cię zapewnić, że jestem zweryfikowanym użytkownikiem;)

Jestem w stanie uwierzyć, że twój pracodawca i rodzina niewiele od Ciebie wymagają:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.