Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, fluber napisał(a):

Nie zawsze:)

Żebyś nie mówił że uciekam od meritum to podkreśle że Niedzielski powinien w poniedziałek zostać wywalony z funkcji;)

Podobnie jak Kamiński, Ziobro, płaszczak i jeszcze kilku innych 

 

Naprawdę ciężko znaleźć resort w którym zarządza naprawdę dobry fachowiec 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, starYfaN napisał(a):

Mafia się obraziła, że będzie można sprawdzić, czym się szprycują 🤣 

Czyżby zbliżał się nieuchronny koniec darmowego ćpania i intratnego handlu? "Śmiał się ślepy z kulawego" ;) 

Uważasz, że to dobrze, że byle jaki figurant z PiSu czy później jakiś inny polityk może sobie swobodnie sprawdzić jakie leki podano konkretnej osobie ? Takie rzeczy mój drogi są objęte tajemnicą lekarską. Udostępnienie dostępu do nich osobom trzecim powinno nastąpić albo z woli pacjenta albo wolą sądu. 

Jeśli z tej sytuacji naprawdę wyciągasz takie wnioski jak w zacytowanym poście to coś jest z Tobą bardzo nie tak. Zauważ, że wpis Niedzielskiego oznacza, że ma dostęp do informacji dotyczącej  leczenia każdego pacjenta w Polsce. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sebastian napisał(a):

Uważasz, że to dobrze, że byle jaki figurant z PiSu czy później jakiś inny polityk może sobie swobodnie sprawdzić jakie leki podano konkretnej osobie ? Takie rzeczy mój drogi są objęte tajemnicą lekarską. Udostępnienie dostępu do nich osobom trzecim powinno nastąpić albo z woli pacjenta albo wolą sądu. 

Jeśli z tej sytuacji naprawdę wyciągasz takie wnioski jak w zacytowanym poście to coś jest z Tobą bardzo nie tak. Zauważ, że wpis Niedzielskiego oznacza, że ma dostęp do informacji dotyczącej  leczenia każdego pacjenta w Polsce. 

 

Akurat przepisy mamy takie, że Niedzielski mógł mieć dostęp do tych informacji.

Ale na pewno nie mógł publikować ich na Twitterze;)

4 minuty temu, starYfaN napisał(a):

Pewnie (strzelił kolejnego babola), ale jak szybko konowałów zabolała dupa, to wręcz bezcenne :) 

Nie da się ukryć, że reakcja była natychmiastowa jak nigdy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sebastian napisał(a):

Uważasz, że to dobrze, że byle jaki figurant z PiSu czy później jakiś inny polityk może sobie swobodnie sprawdzić jakie leki podano konkretnej osobie ? Takie rzeczy mój drogi są objęte tajemnicą lekarską. Udostępnienie dostępu do nich osobom trzecim powinno nastąpić albo z woli pacjenta albo wolą sądu. 

Jeśli z tej sytuacji naprawdę wyciągasz takie wnioski jak w zacytowanym poście to coś jest z Tobą bardzo nie tak. Zauważ, że wpis Niedzielskiego oznacza, że ma dostęp do informacji dotyczącej  leczenia każdego pacjenta w Polsce. 

 

Minister zdrowia, to nie jest byle figurant z pisu. Zabawne jest to, że jeden złamał prawo, a drugi marudził wypisując sobie dragi.

To co piszesz jest chronione większą ilością przepisów niż (tajemnica lekarska).

Natomiast, to że lekarze ćpają za darmo i handlują jest wiadome od dawna i to pierwszy raz, gdzie można położyć na tym łapę.

Dlatego jest tak ostra reakcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, starYfaN napisał(a):

Minister zdrowia, to nie jest byle figurant z pisu. Zabawne jest to, że jeden złamał prawo, a drugi marudził wypisując sobie dragi.

To co piszesz jest chronione większą ilością przepisów niż (tajemnica lekarska).

Natomiast, to że lekarze ćpają za darmo i handlują jest wiadome od dawna i to pierwszy raz, gdzie można położyć na tym łapę.

Dlatego jest tak ostra reakcja.

A skąd to niby wiesz? 

Tak się składa że moja żona pracuje jako przedstawiciel medyczny i sprzedaje twarde dragi 

Pytałem jej o to ćpanie na potęgę i jakoś tego nie widać 

 

Rozumiem że poza pisowską propagandą masz jakieś dowody? 

Jedyne co chętnie biorą chętnie lekarze to próbki leków na potencję "dla pacjentów" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, josephnba napisał(a):

A skąd to niby wiesz? 

Tak się składa że moja żona pracuje jako przedstawiciel medyczny i sprzedaje twarde dragi 

Pytałem jej o to ćpanie na potęgę i jakoś tego nie widać 

 

Rozumiem że poza pisowską propagandą masz jakieś dowody? 

https://www.rynekaptek.pl/marketing-i-zarzadzanie/tak-uzalezniaja-sie-lekarze,10062.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, josephnba napisał(a):

Rozumiem że poza pisowską propagandą masz jakieś dowody? 

Dobrze się czujesz? Wszędzie widzisz propagandę.

To tajemnica poliszynela, ale badania wykazały szereg nadużyć z wypisywaniem psychotropów samemu sobie, lub zamiennie lekarz-lekarz.

 

Jak dobrze pamiętam, To ty też pracowałeś w farmacji :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pracuję na mikrobiologii, w fabryce. Nie mam kontaktu z lekarzami i lekami w formie gotowej 

17 minut temu, fluber napisał(a):

Od kiedy powolujesz się na rewelacje Newsweeka? 

Nie wierzę że co piąty lekarz odwala takie akcje 

Przecież gdyby skala była tak duża, system zdrowotny w Polsce przypominałby model wenezuelski 

Na bank są lekarze którzy wciągają, ale czy jest ich więcej niż np adwokatów, menadżerów? 

Szczerze wątpię 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, josephnba napisał(a):

Ja pracuję na mikrobiologii, w fabryce. Nie mam kontaktu z lekarzami i lekami w formie gotowej 

Od kiedy powolujesz się na rewelacje Newsweeka? 

Nie wierzę że co piąty lekarz odwala takie akcje 

Przecież gdyby skala była tak duża, system zdrowotny w Polsce przypominałby model wenezuelski 

Na bank są lekarze którzy wciągają, ale czy jest ich więcej niż np adwokatów, menadżerów? 

Szczerze wątpię 

Wątpisz że co piąty adwokat lub menedżer coś bierze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał(a):

Wątpisz że co piąty adwokat lub menedżer coś bierze?

Wątpię żeby co piąty ktokolwiek brał tyle że zawalałby robotę 

Bo trzeba odróżnić ćpanie nałogowe od wciągnięcia kreski w modnym klubie w sobotę 

Większym problemem w Polsce jest alkohol niż twarde dragi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, josephnba napisał(a):

Wątpię żeby co piąty ktokolwiek brał tyle że zawalałby robotę 

Bo trzeba odróżnić ćpanie nałogowe od wciągnięcia kreski w modnym klubie w sobotę 

Większym problemem w Polsce jest alkohol niż twarde dragi 

Tak czy inaczej wiele źródeł potwierdza że skala jest spora

https://www.latimes.com/opinion/op-ed/la-oe-grinspoon-addicted-doctors-20160605-snap-story.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, josephnba napisał(a):

Wątpię żeby co piąty ktokolwiek brał tyle że zawalałby robotę 

Bo trzeba odróżnić ćpanie nałogowe od wciągnięcia kreski w modnym klubie w sobotę 

Z uwagi na kwestię czerpania korzyści, jesteś nieobiektywny :) Nie ma różnicy w ćpaniu. Jest różnica w etapie ćpania.

https://podyplomie.pl/medycyna/27089,problem-uzaleznien-psychofizycznych-wsrod-lekarzy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał(a):

Tak czy inaczej wiele źródeł potwierdza że skala jest spora

https://www.latimes.com/opinion/op-ed/la-oe-grinspoon-addicted-doctors-20160605-snap-story.html

Ponawiam pytanie

Czy problem jest większy niż w innych dobrze płatnych prestiżowych zawodach?

Teraz, starYfaN napisał(a):

Z uwagi na kwestię czerpania korzyści, jesteś nieobiektywny :) Nie ma różnicy w ćpaniu. Jest różnica w etapie ćpania.

https://podyplomie.pl/medycyna/27089,problem-uzaleznien-psychofizycznych-wsrod-lekarzy

 

Jakich korzyści? Zwyczajnie zarabiam na etacie jak każdy Kowalski 

Korzyść miałbym gdybym część tych leków sprzedawał lekarzom pod stołem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, josephnba napisał(a):

Ponawiam pytanie

Czy problem jest większy niż w innych dobrze płatnych prestiżowych zawodach?

Jakich korzyści? Zwyczajnie zarabiam na etacie jak każdy Kowalski 

Korzyść miałbym gdybym część tych leków sprzedawał lekarzom pod stołem 

Masz podlinkowane dwa opracowania na ten temat.

Czerpiesz korzyści, albowiem żona zarabia na sprzedaży w/w. Oczywiście legalnie, żeby nie być posądzonym o kolejną propagandę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, starYfaN napisał(a):

Masz podlinkowane dwa opracowania na ten temat.

Czerpiesz korzyści, albowiem żona zarabia na sprzedaży w/w. Oczywiście legalnie, żeby nie być posądzonym o kolejną propagandę.

Też jest na zwykłej umowie o pracę 

Żadne z nas nie zajmuje eksponowanego stanowiska w firmach 

No chyba że czerpanie korzyści to dodatki za nadgodziny lub prowatna opieka zdrowotna w luxmedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.