Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, fluber napisał(a):

To nie ma żadnego znaczenia.

Oczywiście, że ma. Żyjemy w takiej a nie innej rzeczywistości i ludzie też patrzą na swoje perspektwy. Oczywiście głównym czynnikiem jest po prostu wygoda ale czynnik finansowy też ma tu znaczenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Sebastian napisał(a):

Oczywiście, że ma. Żyjemy w takiej a nie innej rzeczywistości i ludzie też patrzą na swoje perspektwy. Oczywiście głównym czynnikiem jest po prostu wygoda ale czynnik finansowy też ma tu znaczenie. 

Czynnik finansowy ma takie znaczenie że im jesteśmy bogatsi tym trudniej zrezygnować z kasy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, josephnba napisał(a):

Sam zaprzeczasz swoim tezom o sensie funkcjonowania 500plus 

Niby jak to powiazales?

500 plus to jest dotacja na dziecko - masz dziecko dostajesz kasę, nie masz nie dostajesz.

Jakby za dziecko było 10 koła miesięcznie to byśmy mieli same rodziny 2 plus 4. 

Bardziej się opłaca nie mieć dziecka nie mieć 500 plus 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał(a):

Niby jak to powiazales?

500 plus to jest dotacja na dziecko - masz dziecko dostajesz kasę, nie masz nie dostajesz.

Jakby za dziecko było 10 koła miesięcznie to byśmy mieli same rodziny 2 plus 4. 

Bardziej się opłaca nie mieć dziecka nie mieć 500 plus 

A co pisałeś po szczątkowych wynikach dzietności po wprowadzeniu 500plis? 

Z tego co pamiętam wieszczyleś sukces

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, josephnba napisał(a):

A co pisałeś po szczątkowych wynikach dzietności po wprowadzeniu 500plis? 

Z tego co pamiętam wieszczyleś sukces

Nie pamiętasz ile w 2015 było warte 500 złotych po prostu.

https://wyborcza.biz/biznes/7,177151,22554085,efekt-500-plus-50-tys-kobiet-wypadlo-z-rynku-pracy-tylko-w.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, LAF napisał(a):

 

 

Rozmowa debila ze sfrustrowanym hipokrytą 

47 minut temu, fluber napisał(a):

Pamiętam 

Pamiętam też jak ludzie pisali że to chwilowy wzrost bo patusy się mnożą a żadna normalna rodzina nie będzie tego brała pod uwagę jako głównego argumentu za posiadaniem większej liczby dzieci 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, josephnba napisał(a):

Rozmowa debila ze sfrustrowanym hipokrytą 

Pamiętam 

Pamiętam też jak ludzie pisali że to chwilowy wzrost bo patusy się mnożą a żadna normalna rodzina nie będzie tego brała pod uwagę jako głównego argumentu za posiadaniem większej liczby dzieci 

No bez takiego pi****lenia już że po wprowadzeniu 500 plus rozmnażają się patusy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, josephnba napisał(a):

W poczatkowym okresie głównie oni korzystali z tego cudownego remedium na wzrost dzietności 

Raczej wśród patologicznych rodzin z dziećmi jest większość takich ,które 500plus traktują jako flaszkę plus każdego dnia ,na każdego dzieciaka. A to zjawisko się nasiliło po wprowadzeniu 500+.,I to nie jest moja opinia, tylko zdanie kurator sadu rodzinnego z wieloletnim stażem.,Zresztą tragiczny przykład to rodzina Kamila z Częstochowy -Olkusza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, fluber napisał(a):

No bez takiego pi****lenia już że po wprowadzeniu 500 plus rozmnażają się patusy.

może nie patusy ale Efekt 500 plus: 50 tys. kobiet wypadło z rynku pracy tylko w 2016 roku. Rezygnują najgorzej wykształcone i słabo opłacane

mnie interesuje ile kobiet wcześniej "wypadało" z rynku pracy. jestem na rynku pracy już sporo i przed w trakcie 500 plus zawsze "wypadały" ;]

i 50 tys jeśli wcześniej "wypadało" przypuśćmy 40 tys to nie jest jakiś skok i boom ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał(a):

Ja wysiadam, dobrze że wy nie jesteście patusami, tylko inni

Jak zapewne pamiętasz ja nawet nie pobieram 500plis 

Mam pracę, dom, zero zaległości w bankach czy w skarbówce i dwoje dzieci którym raczej niczego nie brakuje 

Choć mój dorastający syn zaczyna już spiewki o tym że inne dzieci mają ;)

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Sewer napisał(a):

Który to który?

A czy to ma jakieś znaczenie?

 

I żeby nie było 

Wychowałem się na boso przez świat i za pokazanie mi świata cejrowskiego szanuję 

 

Za jego poglądy i to jak odnosi je do swojej osoby już nie 

 

Konserwatywny katolik, który przez lata ukrywał kochankę i po cichu unieważnił swój ślub 

Patriota, który zmienił obywatelstwo, żeby jak to mówił nie płacić podatków 

Pisarz, który krytykował empik za jakieś treści o homoseksualistach, ale kiedy empik zagroził że może przestać sprzedawać jego książki skoro mu nie pasuje to się rakiem wycofał 

 

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.