Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Pepis21 napisał(a):

W Polskim politycznym uniwersum spi****lenia Silni Razem to wyborcy Platformy. Piszą właśnie posty w stylu bardzo podobnym do Mayora. Jest to najzabawniejsza grupa w całym uniwersum, śmieszniejsza od Pisiorów, Kuców a nawet Julek.

100 procent racji. Mam takiego w okolicy, płot obwieszony hasłami typu jebać PiS itd, łazi po mieście w takiej koszulce https://www.fabrykanadruku.eu/912-dziadek-ktory-nie-lubi-pis-u-koszulka-z-nadrukiem-meska. Totalne zeswirzenie, ale w sumie podobnie sobie wyobrażam mayora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał(a):

100 procent racji. Mam takiego w okolicy, płot obwieszony hasłami typu jebać PiS itd, łazi po mieście w takiej koszulce https://www.fabrykanadruku.eu/912-dziadek-ktory-nie-lubi-pis-u-koszulka-z-nadrukiem-meska. Totalne zeswirzenie, ale w sumie podobnie sobie wyobrażam mayora.

Przecież Twoja postawa to lustrzane odbicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Pepis21 napisał(a):

W Polskim politycznym uniwersum spi****lenia Silni Razem to wyborcy Platformy. Piszą właśnie posty w stylu bardzo podobnym do Mayora. Jest to najzabawniejsza grupa w całym uniwersum, śmieszniejsza od Pisiorów, Kuców a nawet Julek.

Muszę Ciebie rozczarować, nigdy nie głosowałem na Platformę.,Nie było mnie w PL , a na głosowanie w konsulacie nie chodziłem, gdyż moim zdaniem to by było nieuczciwe, skoro nie miałem zamiaru wracać i mnie te wybory nie dotyczyły.

9 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Przecież Twoja postawa to lustrzane odbicie.

Wypraszam sobie takie porównania.,Ani nie jestem płatnym agitatorem , ani nie mam wiatru w spodniach If You Know What I Mean

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mayor napisał(a):

Muszę Ciebie rozczarować, nigdy nie głosowałem na Platformę.,Nie było mnie w PL , a na głosowanie w konsulacie nie chodziłem, gdyż moim zdaniem to by było nieuczciwe, skoro nie miałem zamiaru wracać i mnie te wybory nie dotyczyły.

Wypraszam sobie takie porównania.,Ani nie jestem płatnym agitatorem , ani nie mam wiatru w spodniach If You Know What I Mean

Przepraszam. Zagalopowałem się :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mayor napisał(a):

.,Ani nie jestem płatnym agitatorem , ani nie mam wiatru w spodniach If You Know What I Mean

Wrzuć jeszcze zdjęcie;) opowiedz nam o swoich możliwościach;) xd;) kolega wnuczki włamał Ci się na konto?;)

6 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Przepraszam. Zagalopowałem się :(

A ja głosowałem wiele razy na platformę, czekam na przeprosiny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał(a):

Wrzuć jeszcze zdjęcie;) opowiedz nam o swoich możliwościach;) xd;) kolega wnuczki włamał Ci się na konto?;)

Od pisania takich felietonów o seks wojażach to jest Twój kolega , ten co mu się od wódy trzęsą ręce, które leczą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, mayor napisał(a):

Muszę Ciebie rozczarować, nigdy nie głosowałem na Platformę.,Nie było mnie w PL , a na głosowanie w konsulacie nie chodziłem, gdyż moim zdaniem to by było nieuczciwe, skoro nie miałem zamiaru wracać i mnie te wybory nie dotyczyły.

Szanuję taką postawę no ale jednak teraz jak wynika z twoich postów jesteś już od jakiegoś czasu w Polsce, więc pewnie na jesienne wybory pójdziesz, a styl pisania serio masz bardzo zbliżony do tego jak ci spod #silnirazem na twitterze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Pepis21 napisał(a):

Szanuję taką postawę no ale jednak teraz jak wynika z twoich postów jesteś już od jakiegoś czasu w Polsce, więc pewnie na jesienne wybory pójdziesz, a styl pisania serio masz bardzo zbliżony do tego jak ci spod #silnirazem na twitterze.

Jestem w Polsce niestety, .To najgorszy rozdział mojego życia, ale nie narzekam ,bo obiecałem komuś dla mnie najważniejszemu., A odnośnie jesiennych wyborów to nie mam pojęcia czy pójdę, czy wcześniej mnie zaniosą i zakopią sześć stóp czy tam półtora metra pod ziemią. Teraz już żyje z dnia na dzień i nie planuje aż tak daleko do przodu ..,Styl pisania to na pewno nie jest inspirowany jakimikolwiek hashtagiem na TT gdyż nawet nie mam tam konta.,Mnie bardziej mierzi i śmieszy styl uprawiania polityki przez Kaczyńskiego i język jego przemówień,który pamiętam z lat młodości, bo to jest nieudolna kopia propagandy komunistycznej i to w takim najgorszym gomułkowskim wydaniu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.