Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, fluber napisał(a):

Przy okazji jak już jesteś jakie są Twoje doświadczenia z byciem wyśmiewanym przez ekspedientki?

Ciekawe jakby Twojemu dzieciakowi ekspedientka sprzedała alkohol i jakiś "szeryf codzienności " jej zwrócił uwagę czy by Ci było do śmiechu ? Wróć -zapomniałem że Ciebie taka sytuacja nie dotyczy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mayor napisał(a):

Ciekawe jakby Twojemu dzieciakowi ekspedientka sprzedała alkohol i jakiś "szeryf codzienności " jej zwrócił uwagę czy by Ci było do śmiechu ? Wróć -zapomniałem że Ciebie taka sytuacja nie dotyczy 

Mnie tylko dziwi Twoja hipokryzja, że donosy na forum są złe a kapusiostwo w sklepie jest ok. 

nic nie mam do Twojej postawy ochrony dzieci przed złym światem, wiem z czego wynika, ale widzę niekonsekwencję. To forum mogą przecież czytać dzieci, a Ty mnie krytykujesz za zgłaszanie postów które mogłyby przeczytać że złym dla siebie skutkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fluber napisał(a):

Mnie tylko dziwi Twoja hipokryzja, że donosy na forum są złe a kapusiostwo w sklepie jest ok. 

nic nie mam do Twojej postawy ochrony dzieci przed złym światem, wiem z czego wynika, ale widzę niekonsekwencję. To forum mogą przecież czytać dzieci, a Ty mnie krytykujesz za zgłaszanie postów które mogłyby przeczytać że złym dla siebie skutkiem

Jeżeli uważasz zwrócenie uwagi sprzedawczyni w sytuacji kiedy sprzedaje wódkę ósmoklasiście(w maseczce covidowej)  za "kapusiostwo w sklepie " to jest taki sam mindfuck jak przypisywanie Tuskowi podpaleń składowisk odpadów .,Może jeszcze w sytuacji jakbym wziął telefon i zadzwonił na Policję, ale szkoda zachodu bo oni mają na takie sytuacje wyjebane tak samo jak na pijanych kierowców 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mayor napisał(a):

Jeżeli uważasz zwrócenie uwagi sprzedawczyni w sytuacji kiedy sprzedaje wódkę ósmoklasiście(w maseczce covidowej)  za "kapusiostwo w sklepie " to jest taki sam mindfuck jak przypisywanie Tuskowi podpaleń składowisk odpadów .,Może jeszcze w sytuacji jakbym wziął telefon i zadzwonił na Policję, ale szkoda zachodu bo oni mają na takie sytuacje wyjebane tak samo jak na pijanych kierowców 

Tak, to jest takie same "kapusiostwo" jak nazywanie kapusiostwem zgłaszania szkodliwych postów 

22 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Ok. To może, jak będziesz zadawał "pytania kontrolne", to sprawdź co to dokładnie jest:)

Ja to sobie po prostu tak nazwałem, dobrego dnia w pracy jutro przyjacielu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fluber napisał(a):

Tak, to jest takie same "kapusiostwo" jak nazywanie kapusiostwem zgłaszania szkodliwych postów 

Tak samo jak Tusk jest winny ponad 700 podpaleń składowisk odpadów w ostatnich latach.,A TVN odpowiada za pożar odpadów chemicznych w Zielonej Górze , bo wywołali ten pożar reportażem Wody Czerwone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mayor napisał(a):

Tak samo jak Tusk jest winny ponad 700 podpaleń składowisk odpadów w ostatnich latach.,A TVN odpowiada za pożar odpadów chemicznych w Zielonej Górze , bo wywołali ten pożar reportażem Wody Czerwone

Skoro tak uważasz, to dziwię się że jeszcze tego gdzieś nie zgłosiłeś;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, starYfaN napisał(a):

Kwestia oczekiwań.

Nie wiem dlaczego współczesna ekonomia wymusza wzrost populacji (tzn wiem :) ) Nie ma możliwości, aby wyżywić wzrastającą populację.

Dla przyszłych pokoleń, znacznie rozsądniejsza będzie redukcja.

Tak więc widzisz, że jesteśmy niejako w kropce. Nie ma odważnych, którzy by powiedzieli ludziom prawdę. A może inaczej są tacy ale większość nie chce słuchać :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sebastian napisał(a):

Tak więc widzisz, że jesteśmy niejako w kropce. Nie ma odważnych, którzy by powiedzieli ludziom prawdę. A może inaczej są tacy ale większość nie chce słuchać :) 

Wbrew pozorom, ludzki mózg nie ewoluował do abstrakcyjnego myślenia. Gro funkcji informuje, czy to co leży/wisi/pełza nadaje się do jedzenia czy nie :) Zapewnienie wygody/bezpieczeństwa własnej d.... na chwilę obecną, plus koordynacja ruchowa, zajmują większość przestrzeni obliczeniowej.

12 godzin temu, fluber napisał(a):

Pytanie które pomoże mi sprawdzic czy to ( o co pytam) jest normalne i powszechne czy nie.

W ten sposób nie uzyskasz miarodajnej odpowiedzi, na dręczące Cię pytanie :) 

Zamiast zadawać pytania jako random, zrób ankietę w swojej jednostce administracyjnej.

Prawdopodobnie poznasz dowcip o powidłach i zmienisz nastawienie do ankiet i programów badawczych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, josephnba napisał(a):

A co to za grupa ci silni razem?

W Polskim politycznym uniwersum spi****lenia Silni Razem to wyborcy Platformy. Piszą właśnie posty w stylu bardzo podobnym do Mayora. Jest to najzabawniejsza grupa w całym uniwersum, śmieszniejsza od Pisiorów, Kuców a nawet Julek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.