Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, starYfaN napisał(a):

Gołe cyfry, to gołe cyfry.

20220717_192359.jpg

Tu masz ciekawostkę. Jak zastosujesz elementy foresightu strategicznego, to musisz brać pod uwagę, że po 2030 będziesz miał dużo rodzimych kowali, do osadzania własnych wakatów :) Musisz hurtem inwestować w młotki i kowadła. Stosując Twoją nomenklaturę, imadła będą wracać w te pędy, za około 6 lat.

Nie ma za co ;)

I będę znowu piękny i młody. Ty też. I nie będziemy się starzeć, dzieci będzie przybywać a emerytów wcale. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Koelner napisał(a):

odjebie nam od tego bogactwa 

Niektórym już odjebalo 

@fluber był cień szansy jeszcze niedawno żebyś przestał ślepo łykać syfy PiSu 

Ale im bliżej października, tym twoja poddańcza sfera odzywa się coraz głośniej 

 

Witaj ponownie betonie ;)

2 godziny temu, fluber napisał(a):

Już nam odjebalo, w Warszawie kolejki za jagodziankami za dwie dychy.

Kup sobie termomiks a odjebiesz jagodzianki jak pani Gienia z Podkarpacia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, josephnba napisał(a):

Niektórym już odjebalo 

@fluber był cień szansy jeszcze niedawno żebyś przestał ślepo łykać syfy PiSu 

Ale im bliżej października, tym twoja poddańcza sfera odzywa się coraz głośniej 

 

Witaj ponownie betonie

Ja sobie tych kolejek po jagodzianki za 20 złotych przecież nie wymyśliłem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna jagodzianka w cenie 0,5 litra czystej wódki,.Chyba nie da się zaprzeczyć, że PiS  rozpija celowo naród, Ale tak było od zawsze - dziedzice rozpijali chłopów pańszczyźnianych, zaborcy rozpijali, okupanci rozpijali, teraz rozpijają pisiory., 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mayor napisał(a):

Jedna jagodzianka w cenie 0,5 litra czystej wódki,.Chyba nie da się zaprzeczyć, że PiS  rozpija celowo naród, Ale tak było od zawsze - dziedzice rozpijali chłopów pańszczyźnianych, zaborcy rozpijali, okupanci rozpijali, teraz rozpijają pisiory., 

Ja pierdzielę, od ściany do ściany.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mayor napisał(a):

Jedna jagodzianka w cenie 0,5 litra czystej wódki,.Chyba nie da się zaprzeczyć, że PiS  rozpija celowo naród, Ale tak było od zawsze - dziedzice rozpijali chłopów pańszczyźnianych, zaborcy rozpijali, okupanci rozpijali, teraz rozpijają pisiory., 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sebastian napisał(a):

Super, ale może wyjdź z bańki. W Łodzi i Skierniewicach kupisz spokojnie w okolicy 4,5-4,7 jagodzianki. 

Ja wiem że kupię taniej, mnie tylko chodzi o fakt że po te jagodzianki za 20 złotych ( czyli topowe jakościowo) trzeba stać pół godziny i to w wielu różnych cukierniach w Warszawie. Czyli dużo ludzi na to stać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież trzeba mieć zrytą banię, żeby głosować na PiS .,Jakby postawili alkomat w Komisjach Wyborczych i dmuchasz: trzy zera- dostajesz kartę do głosowania , pół promila -wypad zapraszamy za cztery lata ,poniżej pół promila- idź do domu wytrzeźwiej przyjdź wieczorem .,W takich wyborach PiS by nawet progu wyborczego nie przekroczył 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, fluber napisał(a):

Ja wiem że kupię taniej, mnie tylko chodzi o fakt że po te jagodzianki za 20 złotych ( czyli topowe jakościowo) trzeba stać pół godziny i to w wielu różnych cukierniach w Warszawie. Czyli dużo ludzi na to stać 

Podejrzewam że stać zdecydowanie więcej tylko nie każdy jest na tyle pierdolnięty żeby stać po jagodzianki 

 

Mi zdjęcie na insta z takim ciastkiem jest niepotrzebne 

 

 

A i przy okazji za po też mnie było stać i też nie stałem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, mayor napisał(a):

Przecież trzeba mieć zrytą banię, żeby głosować na PiS .,Jakby postawili alkomat w Komisjach Wyborczych i dmuchasz: trzy zera- dostajesz kartę do głosowania , pół promila -wypad zapraszamy za cztery lata ,poniżej pół promila- idź do domu wytrzeźwiej przyjdź wieczorem .,W takich wyborach PiS by nawet progu wyborczego nie przekroczył 

opinia ekspercka zawsze w cenie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale swoją drogą jest to fascynujące zjawisko. Ja trochę tam zarabiam ale nawet w piekarni obok mojej pracy jak zobaczyłem jagodzianki po 4,70 to na początku powiedziałem, że to jest za drogo. Nie mówię, że później kilku nie kupiłem bo są naprawdę pełne jagód, ale  wciąż uważam, że 4,70 za drożdżówkę z jagodami to dużo. A za 20 zł to bym na pewno nie kupił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sebastian napisał(a):

Ale swoją drogą jest to fascynujące zjawisko. Ja trochę tam zarabiam ale nawet w piekarni obok mojej pracy jak zobaczyłem jagodzianki po 4,70 to na początku powiedziałem, że to jest za drogo. Nie mówię, że później kilku nie kupiłem bo są naprawdę pełne jagód, ale  wciąż uważam, że 4,70 za drożdżówkę z jagodami to dużo. A za 20 zł to bym na pewno nie kupił. 

Te u Ciebie to jagodzianki z 7 jagodami z czarnobyla a te po 20 złotych są piękne polskich jagód. Za jakość się płaci 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Sebastian napisał(a):

Ale swoją drogą jest to fascynujące zjawisko. Ja trochę tam zarabiam ale nawet w piekarni obok mojej pracy jak zobaczyłem jagodzianki po 4,70 to na początku powiedziałem, że to jest za drogo. Nie mówię, że później kilku nie kupiłem bo są naprawdę pełne jagód, ale  wciąż uważam, że 4,70 za drożdżówkę z jagodami to dużo. A za 20 zł to bym na pewno nie kupił. 

Mnie fascynuje zjawisko że mam paru znajomych właścicieli firm, którzy na podobne sytuacje reagują podobnie. Możliwe że takie podejście do wydawania kasy, żeby nie powiedzieć skąpstwo, znacznie zwiększa prawdopodobieństwo sukcesu w biznesie.

Ale ja się cieszę że są tacy ludzie, bo im więcej wydają tym gospodarka lepiej hula. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, jack napisał(a):

Te u Ciebie to jagodzianki z 7 jagodami z czarnobyla a te po 20 złotych są piękne polskich jagód. Za jakość się płaci 

Te jagodzianki są dobre, pełne jagód, nie tak jak w jednym czy dwóch przypadkach z wrzuconego przez Flubera filmu ale nie ma się czego wstydzić. 

I mylisz się - w dzisiejszych czasach nie ma żadnego powiązania ceny z jakością - poza skrajnymi przypadkami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.