Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, jack napisał(a):

Ciekawe czemu zarekwirowali jej komputer i telefon skoro przyjechali do próby samobójczej. Typowy policyjny kulson. 

W tym tekście, do którego link wrzucił @fluber jest napisane:

Jako że Joanna powiedziała, iż kupiła medykamenty przez internet i wskazała laptop, dyżurny podjął decyzję o jego zabezpieczeniu”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Kily napisał(a):

W tym tekście, do którego link wrzucił @fluber jest napisane:

Jako że Joanna powiedziała, iż kupiła medykamenty przez internet i wskazała laptop, dyżurny podjął decyzję o jego zabezpieczeniu”.

A sąd potwierdził słuszność decyzji policji.

Jedyne zastrzeżenie sądu dotyczy niesłusznego zabezpieczenia telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Koelner napisał(a):

Ale że jej zrobili przeszukanie jak na dołku i kazali się rozebrać i kasłać to niezły odpał xD

Podglądali z góry na wysięgniku , teraz chcieli sobie popatrzeć z dołu .,Takie samo tłumaczenie- obojętnie czy zaglądają ze zwyżki przez okno, czy w dupe zawsze w trosce o dobro obywatela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest że tyle osób narzeka na policję przy czym większość nigdy nie miała z nimi większych zatargów czy "przypałów"? 

Moje jedyne kontakty pozazawodowe z policją to spisywanie mnie za młodu kiedy piłem z kumplami gdzieś w plenerze i czasami przy okazji przekroczenia prędkości 

 

Serio mieliście jakieś grubsze akcje z niebieskimi?

Teraz, josephnba napisał(a):

Jak to jest że tyle osób narzeka na policję przy czym większość nigdy nie miała z nimi większych zatargów czy "przypałów"? 

Moje jedyne kontakty pozazawodowe z policją to spisywanie mnie za młodu kiedy piłem z kumplami gdzieś w plenerze i czasami przy okazji przekroczenia prędkości 

 

Serio mieliście jakieś grubsze akcje z niebieskimi?

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, josephnba napisał(a):

Jak to jest że tyle osób narzeka na policję pr,u czym większość nigdy nie miała z nimi większych zatargów czy "przypałów"? 

Moje jedyne kontakty pozazawodowe z policją to spisywanie mnie za młodu kiedy polem z kumplami gdzieś w plenerze i czasami przy okazji przekroczenia prędkości 

 

Serio mieliście jakieś grubsze akcje z niebieskimi?

 

nope

to samo - spisywanki za chlanie/krzyki

i z policją prawie zawsze na tym się kończyło, gdzie straż miejska za to samo z defaultu rzucała mandatami

 

i też nie czaję jak 30-40 letni ludzie mogą dalej jarać się tymi hasłami rodem z hip-hopowych kaset :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, josephnba napisał(a):

Serio mieliście jakieś grubsze akcje z niebieskimi?

weź tabletkę "po" i zobaczymy xD wjadą Ci w czwórkę i pokaszlesz troszkę xD

 

17 minut temu, julekstep napisał(a):

i też nie czaję jak 30-40 letni ludzie mogą dalej jarać się tymi hasłami rodem z hip-hopowych kaset :) 

po tylu latach są jeszcze bardziej fajniejsze ponadczasowe uniwersalne proste logiczne oraz życiowe a nie jakieś piosenki widziałem ptaka cień albo że wszystko może sie zdarzyć

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał(a):

weź tabletkę "po" i zobaczymy xD wjadą Ci w czwórkę i pokaszlesz troszkę xD

 

po tylu latach są jeszcze bardziej fajniejsze ponadczasowe uniwersalne proste logiczne oraz życiowe a nie jakieś piosenki widziałem ptaka cień albo że wszystko może sie zdarzyć

 

https://teksciory.interia.pl/piec-dwa-debiec-policyjne-cz-2-tekst-piosenki,t,580294.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, josephnba napisał(a):

Serio mieliście jakieś grubsze akcje z niebieskimi?

Miałem wielokrotnie jako aktywista styczność z policją, która notorycznie nadużywa władzy, nie zna prawa, nawet jak im pokazujesz żywy tekst przed oczy to trzymają się "chłopskiego rozumu". Bywają aroganccy, stronniczy i chamscy. Często z powodu uprzedzeń i lokalnych znajomości trzymają stronę napastników, a nie ofiar. Oczywiście nie zawsze, nie każdy policjant, ale generalnie przez wiele lat nauczyłem się im nie ufać i nie brać niczego na gębę.

W przypadku sprawy Pani Joanny zwróćcie uwagę jak od początku próbują dyskredytować jej osobę. Pierwsze oświadczenie w internecie, które usunęli, mówiło o aborcji, wyczuwalnej woni alkoholu itd. Wczoraj na konferencji prasowej ujawniali takie szczegóły, że ją facet zostawił, zasugerowali, że miała wcześniej próby samobójcze.

Warto zwrócić uwagę że jak ktoś mówi ACAB itp to często nie ma na myśli konkretnej osoby, ale instytucję zaufania i służby publicznej, która zawodzi i rozczarowuje. Tak jak wiadomo, że są fajni księża, ale cala instytucja jest zgniła i zdemoralizowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Kirylow napisał(a):

Warto zwrócić uwagę że jak ktoś mówi ACAB itp to często nie ma na myśli konkretnej osoby, ale instytucję zaufania i służby publicznej, która zawodzi i rozczarowuje. Tak jak wiadomo, że są fajni księża, ale cala instytucja jest zgniła i zdemoralizowana.

'ACAB' to już w ogóle totalny śmiech na sali.

W UK policja jest tak uprzejma że czekałem aż mi lachę zrobią przy zatrzymaniu (z zielskiem) xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Sewer napisał(a):

Policjanci w Polsce są konkretnie niedouczeni w kwestii prawa czyli de facto rzeczy w ramach której na co dzień się poruszają, dramat :) 

tylko zobacz z kogo się rekrutuje policjantów ;]

kiedyś pierwszym wyborem była szybka emerytura a teraz "pewna praca" xD

1 minutę temu, julekstep napisał(a):

W UK policja jest tak uprzejma że czekałem aż mi lachę zrobią przy zatrzymaniu (z zielskiem) xD

w usa też mega uprzejmi. mają dobre rozeznanie, jak jesteś grzeczny i wykonujesz ich polecenia to git ale widziałem akcje jak murzyn w żonobijce żebrzący do kubka zaczął się do nich pruć to w 5 sek go poskładali i wjebali do radiowozu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kily napisał(a):

W tym tekście, do którego link wrzucił @fluber jest napisane:

Jako że Joanna powiedziała, iż kupiła medykamenty przez internet i wskazała laptop, dyżurny podjął decyzję o jego zabezpieczeniu”.

I naprawdę trzeba to było robić w trakcie udzielania pomocy lekarskiej? Widzę, że @RappaR lajkuje więc może takie są obecnie obyczaje ale wydaje mi się, że można z tym było poczekać.

Już pomijam fakt, że po reakcji policji wydaje się, że po ochronie Kaczyńskiego i ochronie pomnika katastrofy smoleńskiej walka z pomocnictwem w usuwaniu ciąży jest na samym szczycie policyjnych priorytetów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jack napisał(a):

I naprawdę trzeba to było robić w trakcie udzielania pomocy lekarskiej? Widzę, że @RappaR lajkuje więc może takie są obecnie obyczaje ale wydaje mi się, że można z tym było poczekać.

Już pomijam fakt, że po reakcji policji wydaje się, że po ochronie Kaczyńskiego i ochronie pomnika katastrofy smoleńskiej walka z pomocnictwem w usuwaniu ciąży jest na samym szczycie policyjnych priorytetów. 

To nie było w trakcie udzielania pomocy lekarskiej. Nie zabierano jej na komendę żeby móc wszystkie czynności wykonać w obecności lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał(a):

To nie było w trakcie udzielania pomocy lekarskiej. Nie zabierano jej na komendę żeby móc wszystkie czynności wykonać w obecności lekarza.

Słyszałem jak lekarz się wypowiadał, że policjanci przeszkadzali w pracy i przez nich stan pacjentki się pogorszył. A było to jeszcze przed tym jak przewieźli ją na oddział ginekologiczny, gdzie pojawili się kolejni policjanci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jack napisał(a):

Słyszałem jak lekarz się wypowiadał, że policjanci przeszkadzali w pracy i przez nich stan pacjentki się pogorszył. A było to jeszcze przed tym jak przewieźli ją na oddział ginekologiczny, gdzie pojawili się kolejni policjanci. 

Gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.