Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, rw30 napisał:

ktoś mi wytłumaczy co Tusk próbuje osiągnąć takim wystąpieniem / video jak powyżej?

jakoś prostymi słowami i bez ironii, bo totalnie się pogubiłem

To samo co przy gadaniu o kopalniach. To samo co z 500 plus. Tusk chce wygrać wybory, więc mówi dokładnie to co popiera większość. Na pewno czytałeś rok 1984. Tutaj jest to samo tylko bez wymazywania, po prostu liczy na pamięć złotej rybki wyborców i że jebać PiS będzie ważniejsze niż to co mówi i czy ma jakieś poglądy. Ogólnie celem jest odsunięcie PiS od władzy, więc Tusk mówi wszystko co mu w tym najbardziej pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie nie do końca mówienie że 'wiecie, Kaczyński nie wpuszcza i szczuje, ale jednak wpuszcza' w czymkolwiek pomaga, poza gadaniem o jakimśtam konflikcie i zamęcie - jakby tego było mało do tej pory  albo ludzie nie byli przyzwyczajeni? :P 

Zwłaszcza, że większość rozsądnie myślących ludzi rozróżnia imigranta przypływającego na łódce od imigranta przyjeżdżającego z legalnymi dokumentami prosto do pracy. I to już zupełnie abtrahując od tego czy chcemy / powinniśmy tych pierwszych przyjmować.

Więc tak summa summarum to wg. mnie ten Tusk strzela sobie w stopę (bo ktoś umiarkowany / niezdecydowany pomyśli  łokhurwa, to ten Kaczyńśki nie jest taki zły skoro jednak wpuszcza), ale może ja czegoś nie wiem albo nie rozumiem -  to akurat całkiem prawdopodobne.

 

Tragicznie bez pomysłu jest ta platforma, bardzo jestem już PiSem zmęczony, ale z takim myśleniem to oni daleko nie zajadą.

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, rw30 napisał:

 

 

Tragicznie bez pomysłu jest ta platforma, bardzo jestem już PiSem zmęczony, ale z takim myśleniem to oni raczej daleko nie zajadą.

Sondaze pokazują że to działa. W mediach liberalnych nie ma słowa np o tym co się dzieje we Francji, możesz to śledzić tylko na spolecznosciowkach. Nie doceniasz tego jak ludzie przedinternetowi są zamknięci na informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fluber napisał:

Sondaze pokazują że to działa. W mediach liberalnych nie ma słowa np o tym co się dzieje we Francji, możesz to śledzić tylko na spolecznosciowkach. Nie doceniasz tego jak ludzie przedinternetowi są zamknięci na informacje.

W tvn24 puszczali dzisiaj płonąca Francje 

aaaaa i liberalne media lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, rw30 napisał:

właśnie nie do końca mówienie że 'wiecie, Kaczyński nie wpuszcza i szczuje, ale jednak wpuszcza' w czymkolwiek pomaga, poza gadaniem o jakimśtam konflikcie i zamęcie - jakby tego było mało do tej pory  albo ludzie nie byli przyzwyczajeni? :P 

Raczej nie jesteśmy docelowym odbiorcą tego bełkotu.

Powiatowa i gminna Polska wierzy w dotująca nas dobrą unię, realne działania polityków ect.

Zanim znudziłem się forum po raz pierwszy, tłumaczono mi tutaj, że rudy likwidując OFE, nic mi nie zabrał, a nawet jeszcze mi dał.

Realnie to mam ich wszystkich w d......., ale może się kiedyś doczekam, że a nuż któryś wyskoczy z realnymi zalążkami jakiegoś programu.

 

Ale się nie doczekam. Powód jest prosty. Aby zostać GMem/ceo itd, trzeba mieć mózg i jaja. 

To teraz powiedzmy sobie, który z nich nadawałby się do takiej roli. Globalnie w ujęciu Polski, lub lokalnie.

Każdy pod warunkiem, że dostanie darmowe $. I żaden, jeżeli nie ma dostępu do koryta.

 

Parafrazując najstarsze przysłowie "nigdy nie lekceważ zdania durnych ludzi w dużej masie", to jest odbiorca docelowy bełkotu polityków. Przy czym, nie miałem na myśli poziomu wykształcenia, a raczej realną ocenę socjotechnicznych sztuczek tej bandy oszukańców. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.