Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Reikai napisał:

Ja wiem ze Pis nie bardzo lubi w uczciwosc, ale nawet ja bym sie nie spodziewal ze Duda mialby nie zaakceptowac przejebanych wyborow :) 

Ale chodzi o to że bez konfederacji nikt nie ma wiekszosci, bez większości nie ma wotum, bez wotum Duda może tylko zarządzić replay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Koelner napisał:

 Zmiana wajchy 

To znaczy, że w 2015 do państwa w ruinie Kopacz/Tuska nawet muzułmanie nie chcieli przyjeżdżać. 

Za to w 2022 do dobrobytu w Imperium Morawieckiego/Kaczyńskiego lgną jak muchy do miodu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, DRK napisał:

To znaczy, że w 2015 do państwa w ruinie Kopacz/Tuska nawet muzułmanie nie chcieli przyjeżdżać. 

Za to w 2022 do dobrobytu w Imperium Morawieckiego/Kaczyńskiego lgną jak muchy do miodu. 

 

Nie to oznacza, że na naszym rynku pracy mamy podobną liczbę pracowników a gospodarka się rozwija i potrzebuje rąk do pracy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sebastian napisał:

Nie to oznacza, że na naszym rynku pracy mamy podobną liczbę pracowników a gospodarka się rozwija i potrzebuje rąk do pracy. 

To co piszesz raczej nie gryzie się z tym do czego się odniosłeś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, DRK napisał:

To znaczy, że w 2015 do państwa w ruinie Kopacz/Tuska nawet muzułmanie nie chcieli przyjeżdżać. 

Za to w 2022 do dobrobytu w Imperium Morawieckiego/Kaczyńskiego lgną jak muchy do miodu. 

 

Proste 

3 minuty temu, fluber napisał:

Tymczasowe zezwolenia na pracę dla legalnych pracowników z Uzbekistanu to z pewnością to samo co przymusowe przyjmowanie niezweryfikowanych islamistów.

skoro tak sądzisz 

 

3 minuty temu, Sebastian napisał:

Nie to oznacza, że na naszym rynku pracy mamy podobną liczbę pracowników a gospodarka się rozwija i potrzebuje rąk do pracy. 

dokładnie, zabawne że kreujemy się na niby mądrzejszych a to samo co widzimy w Paryżu będzie za kilkadziesiąt lat w Warszawie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, DRK napisał:

To co piszesz raczej nie gryzie się z tym do czego się odniosłeś. 

Możesz odnieść takie wrażenie, jednakże stwierdziłeś, że to jest dzięki PiSowi. Otóż nie. Sukces zawdzięczamy wejściu do UE. Każdemu kto twierdzi inaczej naprawdę doradzam sprawdzić jak wyglądają nasze wykresy od tego czasu. I jeśli już ktoś chce do tego dorabiać rolę polityków to można powiedzieć w takim razie, że zawdzięczamy to SLD bo to za ich czasów do UE weszliśmy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sebastian napisał:

Możesz odnieść takie wrażenie, jednakże stwierdziłeś, że to jest dzięki PiSowi.

Peace nomen omen. 

Tam ubrałem to w taką trochę wesołą formę. 

Chodziło mi o to że w 2022 jest inna sytuacja gospodarcza niż w 2015 m. in bezrobocie i to wpływa na to ile osób chce nas odwiedzić. Mam dość podobne zdanie do Twojego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, DRK napisał:

Peace nomen omen. 

Tam ubrałem to w taką trochę wesołą formę. 

Chodziło mi o to że w 2022 jest inna sytuacja gospodarcza niż w 2015 m. in bezrobocie i to wpływa na to ile osób chce nas odwiedzić. Mam dość podobne zdanie do Twojego. 

ale clue jest takie że PiS próbuje wmówić że za ten rozpierdol odpowiada jakiś Abdul który wczoraj przypłynął w klapkach, dziurawych spodniach i żonobijce na tratwie przez morze Śródziemne. tam latają „Paul Pogba”, „Boris Diaw” i „Zinedine Zidane” w adidasach, dresikach Nike którzy są na legalu bo ich dziadkowie i rodzice też byli „zweryfikowani”. wynajmuje gościowi z Pakistanu chatę i jego dwie córki będą Polkami a jakby miał synów to może za kilkadziesiąt lat jego wnuki będą penetrować nie tylko Galerie Bałtycką czy Lidla we Wrzeszczu, dlatego odp @flubera czy pisowcow jest prześmieszna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.