Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, mistrzBeatka napisał:

potem sie okazuje ze sledzisz jego prywatne zycie :

Tak tak, nie mam nic innego do roboty w życiu :) Na pewno nie mam czasu na plucie na ukraińców i wszystkich z którymi się nie zgadzam bo musiałbym nic innego nie robić tak nawiązując do odklejki.

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Sewer napisał:

Tak tak, nie mam nic innego do roboty w życiu :) Na pewno nie mam czasu na plucie na ukraińców i wszystkich z którymi się nie zgadzam bo musiałbym nic innego nie robić tak nawiązując do odklejki.

No nie masz bo poświęcasz czas na plucie na tych, którzy na konflikt patrzą inaczej i na Ukraińców patrzą inaczej :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sebastian napisał:

No nie masz bo poświęcasz czas na plucie na tych, którzy na konflikt patrzą inaczej i na Ukraińców patrzą inaczej :) 

Raczej tracę czas :) Sam nie wiesz jak patrzę na konflikt i jak patrzę na Ukraińców ale na pewno nie w tak prymitywny :) Zresztą na kogo ja pluje według Ciebie czy są to Twoje imaginacje? 

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sewer napisał:

Raczej tracę czas :) Sam nie wiesz jak patrzę na konflikt i jak patrzę na Ukraińców ale na pewno nie w tak prymitywny :) Zresztą na kogo ja pluje według Ciebie czy są to Twoje imaginacje? 

Ty się odezwałeś wczoraj pod moim postem czyli sam się poczuwasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sebastian napisał:

Ty się odezwałeś wczoraj pod moim postem czyli sam się poczuwasz :)

Nie mam do Ciebie żadnych wyrzutów że masz inne zdanie tak jak do nikogo innego właściwie to ciężej o bardziej ugodową osobę ode mnie ale jak czytam posty @DLT_Braddock m.in o Idze Świątek gdzie nawet tam musi wcisnąć mądrości o UPA i Ukraincach czy że jest brzydka w temacie o tenisie to właściwie nie ma tu miejsca na normalną dyskusję chyba przyznasz to? I jedynym moim błędem jest to że się na to łapę i wchodzę w dyskusję :) 

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, DLT_Braddock napisał:

Po prostu nie oznaczaj mnie non stop w swoich postach. Zastosuj funkcję ignoruj, a jeśli nie możesz to wbij sobie do głowy, że inna opinia od twojej na dany temat nie jest z automatu pluciem.

Jeśli plujesz na Ukrainców czy piszesz inne haniebne komentarze na czyiś temat to jak mam to inaczej nazwać? Ale funkcja ignoruj będzie w końcu odpowiednim rozwiązaniem, pierwszy raz się zgadzamy tylko będzie to zdecydowanie Tobie bardziej na rękę :) 

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek powiedział , że za rządów Konfederacji możemy być hegemonem w Europie. Tak podsumowuje spotkanie 

A co do spółek to chodzi o spółki jak KHGM a nie pod spółek jak Anwil. Także dalej manipulujcie wypowiedziami Sławka. 

Edytowane przez LAF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, LAF napisał:

Sławek powiedział , że za rządów Konfederacji możemy być hegemonem w Europie. Tak podsumowuje spotkanie 

A powiedział jak zamierzają tego dokonać bo boję się że przy następnej debacie z tuzami pokroju Petru znów powie że to tylko taki żart albo przenośnia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Sewer napisał:

A powiedział jak zamierzają tego dokonać bo boję się że przy następnej debacie z tuzami pokroju Petru znów powie że to tylko taki żart albo przenośnia :) 

Tak. Uprości podatki dla zagranicznych firm tak aby one częściej inwestowały u nas niż w innym kraju Europy. 
 

@Koelner nie wiem czy wiesz, ale Sławek chce, żeby pod spółki SP się odgrodziły od SSP i były niezależne. Chyba nie muszę pisać co to znaczy dla koszykarskiego Anwilu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LAF napisał:

Tak. Uprości podatki dla zagranicznych firm tak aby one częściej inwestowały u nas niż w innym kraju Europy. 
 

@Koelner nie wiem czy wiesz, ale Sławek chce, żeby pod spółki SP się odgrodziły od SSP i były niezależne. Chyba nie muszę pisać co to znaczy dla koszykarskiego Anwilu. 

Raz uprości, a raz im dopierdoli. Ludzie na serio chodzą na to piwo z nim i słuchają tego pi****lenia dla gimnazjalistów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LAF napisał:

Tak. Uprości podatki dla zagranicznych firm tak aby one częściej inwestowały u nas niż w innym kraju Europy. 
 

@Koelner nie wiem czy wiesz, ale Sławek chce, żeby pod spółki SP się odgrodziły od SSP i były niezależne. Chyba nie muszę pisać co to znaczy dla koszykarskiego Anwilu. 

W jaki sposób i po co ? Trzeba zwyczajnie zrobić podatek obrotowy i tyle. Takiego nie da się uniknąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LAF napisał:

@Reikai było tyle osób co na starym OSIR na meczach Anwilu

Coś tam było mówione, że nie można łączyć podatku obrotowego z niskim VATem czy coś w tym stylu, ale to było pod koniec i nie kojarzę zbytnio.

No cóż, co wybory trafi się zawsze jakiś Palikot/Kukiz/Mecenas. Ludzie szukają alternatywy, szkoda że jej nie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.