Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, fluber napisał:

Mógłbyś podlinkowac gdzie Mentzen mówi o tych małych datkach i jakie kwoty przez to rozumie? Ja nic takiego nie zarejestrowałem, wydaje mi się że Mentzen wspominał tylko o finansowaniu sportu amatorskiego i reprezentacji.

Ja nie chciałbym mieć wpływu na politykę spółek skarbu Państwa. To nie jest zadanie polityków , spółki skarbu państwa powinny zostać odpolitycznione natomiast uważam, że nie jest w interesie Państwa Polskiego finansować nowe samochody dla piłkarzy. 
 

Żyro jest zależna od Daniela. A jak Orlen będzie odpolityczniony i Żyro będzie mogła podejmować samodzielnie decyzje to ona zadecyduje ile da a , że Żyro nas lubi a My lubimy Żyro to może będzie więcej niż 3 M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, LAF napisał:

Ja nie chciałbym mieć wpływu na politykę spółek skarbu Państwa. To nie jest zadanie polityków , spółki skarbu państwa powinny zostać odpolitycznione natomiast uważam, że nie jest w interesie Państwa Polskiego finansować nowe samochody dla piłkarzy. 
 

Żyro jest zależna od Daniela. A jak Orlen będzie odpolityczniony i Żyro będzie mogła podejmować samodzielnie decyzje to ona zadecyduje ile da a , że Żyro nas lubi a My lubimy Żyro to może będzie więcej niż 3 M

Zmiana ma polegać na tym, że SSP będzie rozdawać pieniądze temu kogo lubią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LAF napisał:

Żyro jest zależna od Daniela. A jak Orlen będzie odpolityczniony i Żyro będzie mogła podejmować samodzielnie decyzje to ona zadecyduje ile da a , że Żyro nas lubi a My lubimy Żyro to może będzie więcej niż 3 M

Czy Ty się czytasz?

Czyli wg Ciebie decyzje mają ne być polityczne ale zamiast biznesu mają decydować sympatię? 

8 minut temu, LAF napisał:

nie jest w interesie Państwa Polskiego finansować nowe samochody dla piłkarzy. 

Ale dla koszykarzy juz tak? Biorąc pod uwage jak niszowym sportem jest koszykówka w Polsce to się nigdy nie zwróci inwestycja w sponsoring a w piłkę nożną akurat moze. więc bardziej racjonalne jest inwestowanie w reklamę poprzez piłkę nożną i raczej marnotrawieniem publicznych pieniędzy inwestycja w kosza. 

Więc tak ogólnie propozycja Mentzena zarżnie Anwil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, steve napisał:

To tymbardziej jesteś ułomny jak 12 latek jest w stanie tak cię wyprowadzić z równowagi. Zresztą o czym mowa ty żadnego argumentu nie wrzuciłeś do tematu  dyskusji tylko głupkowate bzdury i to ja jestem dzieciakiem? 

dziwnie postrzegasz rzeczywistość skoro uważasz, że inni są wyprowadzeni z równowagi a sam obrażasz innych, lamentujesz i jęczysz w temacie urlopu menstruacyjnego jakby to był jakiś temat życia lub śmierci. Najśmieszniejsze jest to, że ten urlop nie ma szans na wprowadzenie za to jego przywołanie jest sygnałem dla buraków, którzy poczuli, że muszą podnieść rękę i ogłosić to światu. 🤣🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jack napisał:

dziwnie postrzegasz rzeczywistość skoro uważasz, że inni są wyprowadzeni z równowagi a sam obrażasz innych, lamentujesz i jęczysz w temacie urlopu menstruacyjnego jakby to był jakiś temat życia lub śmierci. Najśmieszniejsze jest to, że ten urlop nie ma szans na wprowadzenie za to jego przywołanie jest sygnałem dla buraków, którzy poczuli, że muszą podnieść rękę i ogłosić to światu. 🤣🤣

Dlaczego uważasz, że nie ma szans? To akurat bardzo prawdopodobne, że Lewica będzie potrzebna do stworzenia większości przeciwko pisowi i konfederacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Koelner napisał:

na Anwil też daje dużo miasto a tak btw Lechowi coś tam PKO ( główny sponsor ligi ) też coś wrzuca ;]

Wow! Na Rutkowskiego by padł blady strach bez kasy z PKO :) 

Porownaj też wyniki i jak pozytkowana jest kasa w Lechu, a jak w Zagłębiu Lubin czy Śląsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Wow! Na Rutkowskiego by padł blady strach bez kasy z PKO :) 

Porownaj też wyniki i jak pozytkowana jest kasa w Lechu, a jak w Zagłębiu Lubin czy Śląsku.

 

kto to jest Rutkowski?

a nie chce mi się porównywać ogólnie piłka nożna to gówniany sport i z wiekiem coraz bardziej się do tego utwierdzam 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jack napisał:

dziwnie postrzegasz rzeczywistość skoro uważasz, że inni są wyprowadzeni z równowagi a sam obrażasz innych, lamentujesz i jęczysz w temacie urlopu menstruacyjnego jakby to był jakiś temat życia lub śmierci. Najśmieszniejsze jest to, że ten urlop nie ma szans na wprowadzenie za to jego przywołanie jest sygnałem dla buraków, którzy poczuli, że muszą podnieść rękę i ogłosić to światu. 🤣🤣

Nie chodzi już o ten urlop sam w sobie, tylko o kolejne dawanie bezpodstawnych przywilejow kobietom kosztem mężczyzn, którzy będą za to płacić, zaznaczajac przy okazji, że są dużo ważniejsze tematy, którymi trzeba by się zająć (także dotyczące mężczyzn) niż darmowe podpaski dla kobiet czy urlop menstruacyjny, ale wiadomo że nic nie zrozumiesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Dlaczego uważasz, że nie ma szans? To akurat bardzo prawdopodobne, że Lewica będzie potrzebna do stworzenia większości przeciwko pisowi i konfederacji.

Dlatego, że uważam tak jak ty, że jest to obecnie niekorzystne nawet dla kobiet. Przynajmniej w formie po prostu 2 dodatkowych dni urlopu w miesiącu. 

Ale skoro można obecnie pracować godzinę krócej w określonych okolicznościach, pracować 4 dni w tygodniu albo pracować zdalnie to i pewnie dałoby się jakiś mechanizm wprowadzić ułatwiający pracę tym kobietom, które w czasie menstruacji i tak są słabo wydajne. Odbieram rzucenie tego 2 dniowego urlopu jako gorącego tematu do dyskusji, część ludzi machnie ręką, część pomyśli nad nim a część jak @steve odpali się w amoku ale może coś się z czasem ruszy. I chyba o to chodzi, choć mi taka strategia zwracania uwagi na problem się nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał:

kto to jest Rutkowski?

a nie chce mi się porównywać ogólnie piłka nożna to gówniany sport i z wiekiem coraz bardziej się do tego utwierdzam 🙂 

 

Twój przykład jest klasycznym strzałem w stopę i argumentem za @LAF, bo polskie kluby ekstraklasowe egzystują głównie dzięki umowie z Canal Plus, co pokazuje, że przy atrakcyjnym produkcie jałmużna od spółek skarbu państwa jest zbędna :)

A i sponsor tytularny płaci firmie Ekstraklasa SA a nie klubom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jack napisał:

Dlatego, że uważam tak jak ty, że jest to obecnie niekorzystne nawet dla kobiet. Przynajmniej w formie po prostu 2 dodatkowych dni urlopu w miesiącu. 

Ale skoro można obecnie pracować godzinę krócej w określonych okolicznościach, pracować 4 dni w tygodniu albo pracować zdalnie to i pewnie dałoby się jakiś mechanizm wprowadzić ułatwiający pracę tym kobietom, które w czasie menstruacji i tak są słabo wydajne. Odbieram rzucenie tego 2 dniowego urlopu jako gorącego tematu do dyskusji, część ludzi machnie ręką, część pomyśli nad nim a część jak @steve odpali się w amoku ale może coś się z czasem ruszy. I chyba o to chodzi, choć mi taka strategia zwracania uwagi na problem się nie podoba.

Ale ty czytasz siebie? To ty wpadłeś do tematu zacząłeś wyzywać i żartować że mnie, a nawet z takiego tematu jak samobójstwa (nawet jeśli chciałeś dopiec mi, btw ten żart był bez sensu bo ani że mnie zagorzały prawak ani nie było to co napisales zgodne z prawdą, ani nie było śmieszne, żeby żart był śmieszny musi mieć sens) to kto tu jest burakiem?

A poza tym Jack The Bill to fajna ksywka, podoba mi się 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, steve napisał:

kolejne dawanie bezpodstawnych przywilejow kobietom kosztem mężczyzn

 

9 minut temu, steve napisał:

darmowe podpaski dla kobiet

jpdl, darmowych podpasek ci szkoda? Serio w twojej wizji społeczeństwa nie ma miejsca na darmowe podpaski czy pieluchomajtki? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.